آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار کلش اف کلنز
دیوار در بازی کلش اف کلنزReviewed by احمد فندرسکی on May 24Rating: 4.0دیوار در بازی کلش اف کلنزآسیب به ساختمان ها از پشت دیوار در بازی کلش اف کلنز

آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار در بازی کلش اف کلنز

باسلام خدمت همه ایران کلشی های محترم ، در این پست به عملکرد برخی نیروهای دورزن ازجمله نیروهایی مانند آرچر ، ویزارد و… در نقاط مختلف در یک محدوده زمانی خاص اشاره میکنیم.

در کلش همه نیروها باتوجه ویژگی هایشان از یک فاصله معین در یک بازه زمانی معین میتوانند به هدف خود آسیب برسانند و حتی آنهارا از بین ببرند. به چه نیروهایی دور  زنمی گویند؟؟ نیروهایی که قابلیت آسیب رسانی به آیتم های پشت دیوار  و یا قبلیت آسیب رسانی از فواصل دور را دارند.

نیروهای دور زن  در حقیقت نیروهایی منحصربه فرد با قابلیت هدف گیری آسان از پشت دیوارها می باشند!!

در این پست راهنما ما نمیخواهیم این نیروهای قدیمی کلش به شما معرفی کنیم زیرا همه آنرا می شناسند بلکه میخواهیم ویژگی خاص این نیروها را برای نهایت استفاده صحیح از این نیرو را به شما واضح تر کنیم.

برتری نیروهای دور زن در کلش اف کلنز

اینگونه نیروها در  کلش اف کلنز نسبت به سایر نیروها در مواقع گوناگون مزیت هایی دارند. همچنین اغلب موارد این نیروها (آرچر ، ویزارد و…) با قرارگرفتن پشت نیروهای قوی تر آسیب را به همان نیروهای قوی تر جلب می کنند و خود به راحتی هدف را نابود میکنند و همچنین این نیروها برای فارمینگ بسیار کارامد تر هستند.

بهترین مزیت این نیروها از بین بردن هدف های پشت دیوار (در فاصله خاص) بدون اینکه دیوار روبرو را نابود کنند می باشد. یعنی آنها با قرارگیری در یک فاصله معین در پشت یک دیوار هدف های پشت دیوار را مورد آسیب خود قرار می دهند.

به برخی از مزیت های این نیروها نسبت به سایر نیروها دیگر :

– پیاده سازی راحت تر ترفند فانلینگ (حملات قیفی شکل) با استفاده از شراکت این نیروها

– امکان پاک سازی صد در صد و ساده اطراف مپ ها

– در صورت آسیب توده ای میتوانند بخش عظیمی از ساختمان های دهکده حریف را از بین ببرند

یک مزیت دیگر در آنها هست که من جز مزیت های اصلی آنرا نگذاشتم (چون فقط در برخی موارد به نفع شماست) این می باشد که این نیروها در صورتی که نیروهای قوی مانند جاینت کمی دورتر از این ساختمان ها میشود این نیروها آسیب را به صورت پراکنده به خود جذب میکنند تا نیروهای قوی تر به تاخت و تاز بهتر بهتر بپردازند.

خب در آخر بنده چند نکته کوتاه عملی را درباره این نیروها به شما گوش گوشزد میکنم :

– متفاوت برد آسیب آنها یا توجه یه معیار اندازه گیری سوپرسل (کاشی های دهکده) – در تصویر زیر تا جای مشخص شده میتواند توسط این نیروها مورد هدف قرار گیرد.

 

 

همه این نیروها برای آسیب رسانی به پشت دیوارها حداقل باید یک کاشی با دیوارها فاصله داشته باشند. همچنین طبق تصویر زیر نیروهای دور زن در پشت دیوارها نهایتا ساختمان های مشخص شده را میتوانند از بین ببرند و پس از نابودی آنها باید دیوار را از بین ببرند و به داخل نفوذ کنند.

 

 

و نکته جالب این است که اگر بمب تاور یا هر ساختمان دیگری مانند تصویر در مپ حریف قبل از یک آیتم دیگر در مکان حداکثر برد آسیب قرار گرفته باشند و شما از سمت چپ نیروهای خود را رها کنید این نیروها در ابتدا قادر به نابود بمب تاور نیستند و ابتدا باید ایردیفینس را نابود کنند و بعد بمب تاور را از بین می برند.

– آرچر کویین قدرتمندترین نیروی دور زن (هدف زن از پشت دیوار) می باشد که با برد آسیب عالی میتواند همه ی ساختمان های مشخص شده را در کمترین زمان از بین ببرد.

 

 

خب در آخر دوباره یک حساب سرانگشتی میکنیم. ویزارد و بولر قادر به آسیب رسانی به نیروهایی که دو کاشی پشت دیوار قرار گرفتند خواهند بود. همچنین آرچرها مانند ویزارد و بولر با کمی برد بیشتر قادر به اسیب رسانی به ساختمان های پشت دیوار می باشد.

نکته … این ویژگی در سربازهای دور زن ارتباطی به لول دیوارها ندارد.

 

نتیجه گیری

اینگونه نیروها (با قابلیت آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار) سربازانی مهم در حملات هستند اما این تنها ویژگی آنها نیست آنها مزیت های فراوانی دارند مانند نابودی سریع ساختمان ها در زمانی که اسیب ها متوجه نیروهای قوی مانند جاینت است.

این نیروها شامل آرچر (با برد ۳٫۵ کاشی) ، بولر و ویزارد (با برد ۳ کاشی) ، آرچرکویین (با برد ۵ کاشی) و گرندواردن (با برد ۸ کاشی) که به راحتی میتوانند ساختمان های دفاعی و عادی پشت دیوارها را از بین ببرند

آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار کلش اف کلنز

میزان رضایت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید