آموزش ساخت تورنمنت در کلش رویال

برای ساخت تورنمنت در کلش رویال شما نیاز به جم دارید و این کار به صورت رایگان نیست; برای ایجاد یک تورنمنت ۵۰ نفره شما باید مقدار ۵۰۰ جم هزینه کنید و هر چه تعداد افراد بیشتر باشد مقدار جم بیشتری برای ساخت آن باید هزینه کنید . از طرف دیگر هر چه تورنمنت با تعداد بالاتر برگذار شود مقدار پاداش برای نفرات برتر بیشتر خواهد بود که مقادیر برای نفر اول مقدار ثابت، نفر دوم هم مقدار ثابت ،نفر هشتم تا دهم هم مقدار ثابت و در آخر افراد یازدهم تا بیستم هم مقدار خاصی هدیه دریافت میکنند که با توجه به تعداد افراد این موارد متغییر خواهد بود و هزینه بیشتری لازم هست .

توجه کنید برای مشاهده و ساخت یک تورنمنت حتما باید لول بازی شما ۸ به بالا باشد تا این قسمت برای شما قابل نمایش باشد .

برای وارد شدن به یک تورنمنت به دلیل تازه ایجادشدن وهزینه بالا برای ساخت کمی سخت و تقریبا غیر ممکن هست; به صورتی که وقتی قصد ورود به یک تورنمنت را دارید، باید خوش شانس باشید تا بتوانید وارد شوید .

برای ساخت یک تورنمنت ،کلش رویال را اجرا کنید، وارد قسمت Tournaments شوید و از بالای صفحه گزینه مشخص شده را انتخاب کنید…

تورنمنت

سپس تعداد کاربرهایی که میخواهید با آنها تورنمنت را ایجاد کنید، انتخاب کنید (بسته به تعداد شما هزینه بیشتری را بایدپرداخت کنید و هر چه تعداد بالاتر باشد پاداش بیشتری برای بازیکننان در نظر گرفته خواهد شد ) و سپس برای ساخت Create را انتخاب کنید.

در صورتی که تمایل دارید دوستان خود را به تورنمنت دعوت کنید ،در هنگام ساخت برای تورنمنت یک رمز انتخاب کنید و بعد از وارد شدن رمز را بردارید چون در غیر این صورت تورنمنت پس از چند ثانیه پر خواهد شد.

همچنین زمان شروع شدن و زمان انجام تورنمنت هم به خود شما بستگی دارد و میتوانید ان را به صورت دلخواه وارد کنید.

تورنمنت

پس از پایان تورنمنت شما حدود سه ساعت نمیتوانید هدیه خود را دریافت کنید و برای دریافت باید هزینه کنید، همچنین در این مدت نمیتوانید وارد تورنمنت جدید شوید . برای دعوت دوستان خود به تورنمنت میتوانید از تگ استفاده کنید که تگ را در  مشخصات تورنمنت میتوانید مشاهده کنید.

Superimposed1509443208927

تورنمنت

برای خرید ارزان جم کلش رویال به قسمت خرید جم کلش رویال مراجعه کنید….

میزان رضایت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید