سوال های زیادی درمورد تغییر نام حساب بازی پرسیده میشود که در این پست به اموزش ان می پردازیم:

اموزش تغییر نام حساب کلش رویال برای بار اول

به طور کلی می توانید نام حساب خود را هنگامی که به سطح ۴ می رسید، به سادگی تغییر دهید. به منوی تنظیمات رفته و دکمه تغییر نام را بزنید، اطمینان حاصل کنید که نام جدید را وارد نموده اید و سپس کلمه ی CONFIRM را تایپ کنید تا نام اکانت تغییر کند…

اموزش تغییر نام حساب کلش رویال برای بار دوم و حتی سوم

به طور معمول، سوپرسل اجازه نمی دهد که نام خود را دوباره عوض کنید و فقط یک بار می توانید این کار را انجام دهید! اما اگر پیش از آن اسم خود را عوض کرده بودید و خواستار تغییر مجدد ان هستید، باید به درستی مراحل زیر را دنبال کنید. به طور خلاصه، شما باید با پشتیبانی در بازی تماس گرفته و به آنها بگویید که شما از یک نام توهین آمیز یا اسم واقعی خود استفاده می کنید و می خواهید آن را عوض کنید زیرا احساس ناراحتی می کنید. بعد از ۲-۳ روز، پشتیبانی باید به پیام شما پاسخ دهند و گاهی از شما سوالات دیگری برای تأیید مالکیت حساب کاربری بپرسند و سپس درخواست را انجام دهند.

۱٫بازی را در دستگاه خود باز کنید.

۲٫منوی تنظیمات >> کمک و پشتیبانی >> Contact Us (در سمت راست بالای صفحه مشاهده خواهید کرد. اما به نحوی اگر قادر به مشاهده ی آن نیستید، هرموضوعی را در این بخش باز و در قسمت “was this helpful” کلمه “No” را تایپ کنید) سپس دکمه تماس با ما نشان داده میشود و شما میتوانید با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

۳٫در تصویر دو پیام هستند که می توانید یکی از انها را تایپ نموده و ارسال کنید.

۴٫بعد از چند روز نام حساب شما تغییر خواهد کرد.

برای خرید جم کلش رویال اینجا کلیک کنید . 

میزان رضایت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید