خرید الماس کستل کلش

راهنمای بازی کستل کلش

تا چندی پیش از عرضه‌ی بازی محبوب کلش اف کلنز  ,سبک استراتژیک در بازی‌های موبایل مفهوم خاصی نداشت. بازی‌های ارائه‌شده در آن زمان اکثراً به علت روان نبودن کنترل بازی و نداشتن حس...

ادامه مطلب

راهنمای بازی کستل کلش

آموزش گرفتن هیرو ها در بازی کستل کلش

آموزش گرفتن انواع هیرو در بازی کستل کلش   در بازی کستل کلش ۳ نوع  بخش برای گرفتن هیرو مختلف در گروه‌های مختلف داریم که می‌توان به هیرو های لجند (بنفش‌رنگ) و یا...

ادامه مطلب

فروشگاه ایران موجو انواع واحدهای پولی بازی های مختلف را ارائه می دهد. خرید انواع جم بازی ، الماس ، پوینت و سکه بازی ها را ارائه می دهد. بازی کستل کلش هم یکی از این بازی های شگفت انگیز است.

رازهای بازی کستل کلش رو از کجا پیدا کنیم؟

تو هر بازی ترفندهایی وجود داره که هر کسی نمی دونه. این ترفندها مثل راز می مونند. تو بازی کستل کلش اونایی که حرفه ای تر هستند می تونند رازهای خودشون رو به بقیه هم بگند. تو ایران موجو ما شرایطی رو فراهم کردیم که حرفه ای های این بازی می تونند ، رازهای خودشون رو در بخش نظرات با ما به اشتراک بذارند تا بقیه اعضا هم بتونند از اونها استفاده کنند. اگه شما هم جزو حرفه ای ها هستین یا دلتون میخواد از ترفندها مطلع بشید می تونید به لینک زیر مراجعه کنید و بخش نظرات رو مشاهده کنید.
رازهای بازی کستل کلش

بازی کستل کلش رو از کجا دانلود کنیم؟

برای دانلود این بازی می تونین به بزرگ ترین مرجع دانلود اپ و بازی یعنی گوگل پلی مراجعه کنید. این سرویس جدیدترین آپدیت بازی ها را در اختیار شما قرار میده. در حال حاضر آخرین نسخه این بازی رو می تونین از لینک زیر دانلود کنید:
دانلود بازی کستل کلش

بهترین مرجع برای خرید الماس کستل کلش کدومه؟

برای رفتن به مراحل بالاتر بازی کستل کلش شما به الماس بازی نیاز پیدا می کنید. بهترین مرجع در حال حاضر برای خرید الماس ، سایت ایران موجو است. این سایت بیش از ۷ سال سابقه درخشان داره و قابل اعتمادترین سایت ایرانی که در سریع ترین زمان الماس بازی را در اختیار شما قرار می دهد.

میزان رضایت