قوانین سایت ایران موجو

قوانین سایت ایران موجو تنها برای ارائه خدمات بهتر وسریعتر ثبت شده است پس ما را یاری کنید.

 1.  ساعات کاری شرکت ‫:‬از ۱۰ صبح الی ۲۱  وشماره های همراه سایت بصورت تمام وقت از ۹ صبح الی ۹ شب پاسخ گو می باشد‫.‬ همچنین خرید جم در تمامی شبانه روز امکان پذیر میباشد حتی روز های تعطیل.
 2. خرید عادی جم و سکه: مدت زمان واریز جم خریداری شما پس از پرداخت بین ۳الی ۶ساعت می باشد،در صورتی که اطلاعات را بصورت دقیق وارد کرده و در صورت لزوم به تماس تلفنی فروشگاه بتواند با شما ارتباط برقرار کند.توجه داشته باشید که ممکن هست در روز های شلوغ تنها بر روی اولین خرید شما زمان بیشتری صرف شود.
 3. در صورتی که بعد از خرید جم کلش  و سایر بازی ها طی مدت زمان ذکر شده اکانت شما شارژ نشد میتوانید از طریق پشتیبانی آنلاین یا تماس تلفنی با بخش مربوط سفارش خود را پیگیری نمایید.اگر سفارش شما از طرف پشتیبانی به قسمت عدم پاسخ یا مشکل فرستاده شود پیگیری بر عهده مشتری می باشد که البته از طریق پیام کوتاه به مشتری اطلاع رسانی می شود. در اکثر موارد خربد ها در کمتر از نیم ساعت انجام می شود ( بجز خرید های بعد از ۱۲شب )
  در مواردی که پک خریداری شما در بازی دچار مشکل باشید ، مثل پک های ویژه آفر ها یا هر پک دیگری که به دلیل اختلال سرور بازی شما قابل خرید نباشید ، پکی معادل قیمت پک خریداری شده جایگزین شده و برای شما در اکانتتان واریز می گردد.
 4. دربرخی از موارد به دلیل شلوغ بودن سایت یا نبودن دلار و سکه ، ممکن است خرید شما تا ۴۸ ساعت هم به تاخیر انجام شود . در صورتی که قبل از ۴۸ ساعت اقدام  به شکایت از سایت در نهاد های مربوطه نمایید ، سفارش شما انجام نخواهد شد و نصف مبلغ شما به عنوان جریمه کسر شده و الباقی به شماره کارت شما برگشت داده می شود / این قانون سایت است و در صورت عدم موافقط با آن ، می توانید سفارش خرید خود را کنسل نمایید . این قانون برای افرادی اضافه شده که بعد از چند ساعت از خرید اقدام به شکایت می نمایند و مانع از ارائه خدمات به سایر خریداران می شود .
 5. بعد از خرید جم نیازی به ارسال کد رهگیری و وغیره از از طریق پشتیبانی آنلاین ،تماس تلفی ویا تماس تلفنی نمی باشد،سفارشات شما به صورت آنلاین ثبت شده و نیازی به هیچ ارسال مدارکی نمی باشد.
 6.  فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرید جم افراد زیر ۱۸سال نمی پذیرد و برگشت وجه در صورتی امکان پذیر بود که حساب مشتری شارژ نشده باشد.
 7.  قیمت جم به دلیل نوسانات ارزی قابل تغییر بوده و خریدار قبل از خرید موظف به استعلام قیمت خریدجم می باشد. قیمت ها در وبسایت به تومان می باشد . با دقت خرید کنید . برگشت وجه امکان پذیر نمی باشد.
 8.  مقدار جم خریداری شده از فروشگاه نهایی بوده و قابل تغییر نمی باشد
 9.  مشترک موظف به ارائه شماره تماس و اطلاعات تماسی صحیح می باشد در صورتی که اطلاعات ارسال شده صحیح نباشد و فروشگاه امکان تماس با خریدار را جهت انجام سفارش وی نداشته باشد مسئولیت عدم انجام به موقع سفارش به عهده خریدار می باشد.
 10. نکته مهم ، اگر اطلاعات اکانت خود را اشتباه وارد نمایید ، خرید شما در از نوبت خود خارج شده ، و در کارشناسان ما بعد انجام تمام سفارش ها و خلوت شدن وب سایت با شما تماس خواهند گرفت تا اطلاعات صحیح را از شما دریافت نمایند . پس قیل از سفارش چک کنید که نام اکانت و پسورد شما صحیح وارد شده باشد … این مراحل تماس برای دریافت پسورد صحیح ممکن است بیشتر از ۲۴ ساعت زمان لازم داشته باشد .. پس برای وقت خود و ما ارزش قائل باشید و اطلاعات را قبل از ارسال چک کنید که درست باشد . 
 11. در صورتی که مشکل از وبسایت ما بوده که به هر دلیلی نیاز به برگشت پول به شما باشد ، باید حتما ، حتما و حتما کارتی که با آن خرید کرده ، ( کارت شخص دیگر یا شخص شما که در با شماره دیگری باشد مورد تایید نیست ) را برای ما ارسال نمایید به همراه تصویر کارت ملی ، در غیر اینصورت به هیچ وجه امکان برگشت پول شما وجود ندارد . این قانون به دستور پلیس فتا اعمال شده برای جلوگیری از فیشینگ .
 12. در مواردی که خریدار درخواست لغو سفارش و برگشت پول را دارد ، قوانین بند ۱۱ این صفحه حاکم بود و مبلغ ده هزار تومان از مبلغ سفارش برای هزینه های ثبت سفارش و لغو کسر می گردد و در صورتی که مبلغ سفارش بیشتر از صد هزار تومان باشد ، ده درصد از مبلغ پرداختی کسر خواهد شد …
   اگر اطلاعات شما یا اکانت شما مشکل داشته باشد و بازهم مجبور به برگشت پول باشیم این قانون اجرا می شود .
 13. تمامی قوانین، مقررات و امکانات سایت برای رفاه حال شما مشتریان عزیز ایجاد شده و هدف ما جلب رضایت شما است، درصورتی‌که اقدامات شما در وب‌سایت باعث تخریب، کاهش سرعت و بسایت، ارسال اسپم برای سایت یا سوء استفاده از امکانات وب سایت ایران موجو باشید یا استفاده از باگ به وجود آمده احتمالی در وب‌سایت برای بخش کسب درآمد یا امتیاز گیری از قسمت‌های مختلف وب‌سایت (مثل بازدید فیک، استفاده از نرم‌افزار های یا وب سایت‌های مختلف برای افزایش بازدید لینک‌ها و یا هر کاری که برای افزایش امتیاز یا شارژ حساب باشد) شما متخلف بود و امتیازت شما کسر شده و در صورتی که با کمک امتیاز یا هدیه‌ها در وب‌سایت سفارشی ثبت کرده باشید سفارش شما متوقف شما موظف به پرداخت خسارت وارده و خریدهای قبلی می‌باشید. انتشار آموزش یا اطلاع رسانی در مورد باگ یا هر مورد نفوذ یا سوء استفاده از وب‌سایت جرم شناخته شده و شخص خاطی موظف به جبران خسارت وارده از کاربرهای دیگر که از آن آموزش و اطلاع رسانی می‌باشید.
 14. فحاشی و هر نوع بی احترامی یا استفاده الفاظ زشت و رکیک در نظرات سایت یا ارسال به پشتیبانی سایت و یا در زمان مکالمه با پشتیبانی سایت و هر نوع حرف خارج از عرف و شرع، بی‌شک پیگرد قانونی خواهد داشت.

هدف ما تنها خوشحالی شماست.

برای خرید الماس بازی های آنلاین موبایلی وارد فروشگاه وب سایت شوید .

توجه فرمایید که شما در زمان خرید هر محصولی موظف به مطلالعه و تایید قوانین سایت می باشید ، پس قبل ازخرید باید بر اساس قوانین عمل نمایید . با تشکر