خرید از بازی و سایت های خارجی

قوانین تنها برای ارائه خدمات بهتر وسریعتر در فروشگاه ایران موجو ثبت شده است پس مارا یاری کنید.

  • ۱- ساعات کاری شرکت ‫:‬از ۱۰ صبح الی ۱۳ ظهر و۱۵الی۱۹ وشماره های همراه سایت بصورت تمام وقت از ۹ صبح الی ۱۰ شب پاسخ گو می باشد‫.‬همچنین خرید جم در تمامی شبانه روز امکان پذیر میباشد حتی روز های تعطیل.
  • ۲- خرید عادی جم و سکه: مدت زمان واریز جم خریداری شما پس از پرداخت بین ۳الی ۶ساعت می باشد،در صورتی که اطلاعات را بصورت دقیق وارد کرده و در صورت لزوم به تماس تلفنی فروشگاه بتواند با شما ارتباط برقرار کند.توجه داشته باشید که ممکن هست در روز های شلوغ تنها بر روی اولین خرید شما زمان بیشتری صرف شود.
  • ۳- در صورتی که بعد از خرید جم کلش طی مدت زمان ذکر شده اکانت شما شارژ نشد میتوانید از طریق پشتیبانی آنلاین یا تماس تلفنی با بخش مربوط سفارش خود را پیگیری نمایید.اگر سفارش شما از طرف پشتیبانی به قسمت عدم پاسخ یا مشکل فرستاده شود پیگیری بر عهده مشتری می باشد که البته از طریق پیام کوتاه به مشتری اطلاع رسانی می شود. در اکثر موارد خربد ها در کمتر از نیم ساعت انجام می شود ( بجز خرید های بعد از ۱۲شب )
  • دربرخی از موارد به دلیل شلوغ بودن سایت یا نبودن دلار و سکه ، ممکن است خرید شما تا ۴۸ ساعت هم به تاخیر انجام شود . در صورتی که قبل از ۴۸ ساعت اقدام  به شکایت از سایت در نهاد های مربوطه نمایید ، سفارش شما انجام نخواهد شد و نصف مبلغ شما به عنوان جریمه کسر شده و الباقی به شماره کارت شما برگشت داده می شود / این قانون سایت است و در صورت عدم موافقط با آن ، می توانید سفارش خرید خود را کنسل نمایید . این قانون برای افرادی اضافه شده که بعد از چند ساعت از خرید اقدام به شکایت می نمایند .
  • ۴- بعد از خرید جم نیازی به ارسال کد رهگیری و وغیره از از طریق پشتیبانی آنلاین ،تماس تلفی ویا تماس تلفنی نمی باشد،سفارشات شما به صورت آنلاین ثبت شده و نیازی به هیچ ارسال مدارکی نمی باشد.
  • ۵- فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرید جم افراد زیر ۱۸سال نمی پذیرد و برگشت وجه در صورتی امکان پذیر بود که حساب مشتری شارژ نشده باشد.
  • ۶- قیمت جم به دلیل نوسانات ارزی قابل تغییر بوده و خریدار قیل از خرید موظف به استعلام قیمت خریدجم می باشد.
  • ۷- مقدار جم خریداری شده از فروشگاه نهایی بوده و قابل تغییر نمی باشد
  • ۸- مشترک موظف به ارائه شماره تماس و اطلاعات تماسی صحیح می باشد در صورتی که اطلاعات ارسال شده صحیح نباشد و فروشگاه امکان تماس با خریدار را جهت انجام سفارش وی نداشته باشد مسئولیت عدم انجام به موقع سفارش به عهده خریدار می باشد.

هدف ما تنها خوشحالی شماست.

میزان رضایت