اخبار بازی

کنسول دستی Playdate توسط Panic رونمایی شد

کنسول دستی Playdate توسط Panic رونمایی شدReviewed by Shahin Qv on May 28Rating: 5.0کنسول دستی Playdate توسط Panic رونمایی شدبه گزارش واحد خبری ایران موجو، گروه انتشارات Panic که عرضه کننده بازی Firewatch می باشند از کنسول دستی Playdate رونمایی کردند. این کنسول دستی از طراحی بسیار جالبی برخوردار است و براساس گزارشات در اوایل سال 2020 میلادی روانه بازار خواهد شد. ما در این مقاله به معرفی و بررسی این محصول پرداخته ایم، با ما همراه باشید. نکته جالب اینجاست که انتشارات Panic در حالی از این محصول رونمایی کرده است که صنعت بازی ها با اخبار داغ مربوط به کنسول های بسیار پیشرفته پلی استیشن 5 و کنسول جدید اکس باکس اشباح شده است. این شرکت با این حرکت نشان می دهد که قصد دارد با دید کاملا متفاوتی وارد بخش سخت افزار صنعت بازی های کامپیوتری و ویدیویی شود. همانطور که می دانید شرکت Panic ناشر بازی Firewatch و بازی Untitled Goose Game می باشد.

به گزارش واحد خبری ایران موجو، گروه انتشارات Panic که عرضه کننده بازی Firewatch می باشند از کنسول دستی Playdate رونمایی کردند. این کنسول دستی از طراحی بسیار جالبی برخوردار است و براساس گزارشات در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی روانه بازار خواهد شد. ما در این مقاله به معرفی و بررسی این محصول پرداخته ایم، با ما همراه باشید.

کنسول دستی Playdate

کنسول دستی Playdate توسط Panic رونمایی شد

نکته جالب اینجاست که انتشارات Panic در حالی از این محصول رونمایی کرده است که صنعت بازی ها با اخبار داغ مربوط به کنسول های بسیار پیشرفته پلی استیشن ۵ و کنسول جدید اکس باکس اشباح شده است. این شرکت با این حرکت نشان می دهد که قصد دارد با دید کاملا متفاوتی وارد بخش سخت افزار صنعت بازی های کامپیوتری و ویدیویی شود. همانطور که می دانید شرکت Panic ناشر بازی Firewatch و بازی Untitled Goose Game می باشد.

کنسول دستی Playdate را می توان نسخه مدرن سازی شده Game Boy دانست، چرا که این کنسول دارای یک صفحه نمایش سیاه و سفید، یک D-Pad و دو دکمه است که روی آن قرار گرفته است. از دیگر ویژگی ها و امکانات این کنسول می توان به قابلیت اتصال به Wifi و بلوتوث اشاره کرد. نکته جالب دیگر درباره این کنسول این است که تعدادی از بازیسازان برجسته و مشهور جهان به توسعه نرم افزار این بازی مشغول می باشند. از میان این بازیسازان می توان به Keita Takahashi، Bennett Foddy، Zach Gage و Zach Gage اشاره کرد.

این کنسول در زمان انتشار خود از ۱۲ عنوان برخوردار خواهد بود و هر هفته بازی های جدیدتری برای آن عرضه خواهد شد. بازی های عرضه شده برای این کنسول دستی دارای تنوع مناسبی خواهند بود. توسعه دهندگان Playdate پنج عضو اصلی می باشند و این کنسول براساس سیستم SDK مک طراحی شده است.

 

میزان رضایت

پاسخی بگذارید