خرید اکانت دولوپر اپل

خرید اکانت دولوپر اپل apple developer account رسمی و 100% معتبر | ارزان و فوری
اگر از دسته عزیزانی هستید که شغل برنامه نویسی را دارید و قصد دارید برنامه نویسی اپل را انجام دهید. باید برای ارسال اپلیکیشن اپل بر روی اپ استور و یا استفاده از امکانات مرتبط از اکانت دولوپر اپل استفاده کنید. هزینه فعالسازی این سرویس به صورت سالیانه 99 دلار است و امکان فعالسازی و خریداری اکانت‌هایی که مدت زمان بیشتر از یک سال دارند از طرف کمپانی اپل به دلیل نوسانات قیمت ارز، ، وجود نخواهد داشت. هزینه این سرویس از طریق حساب‌های مستر کارت و ویزا کارت به صورت مستقیم و قانونی پرداخت میگردد و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

خرید اکانت دولوپر اپل رسمی و 100% معتبر در ایران موجو

💬 پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی 24 ساعته در چت آنلاین و تلفنی، ثبت تیکت

🏷️ قیمت خرید اکانت دولوپر اپل
ارزانترین قیمت خرید اکانت دولوپر اپل

⌚زمان تحویل سفارش
خرید اکانت دولوپر اپل شما در کمتر از 3 دقیقه

📦 نحوه ثبت سفارش
به صورت خرید از سایت و شارژ اکانت شما توسط پشتیبان سایت

✅ معتبرترین فروشگاه خرید اکانت دولوپر اپل
ایران موجو از سال 1391 با سابقه‌ای درخشان در حوزه خرید و فروش جم بازی، به صورت آنی و فوری اکانت دولوپر اپل را برای شما فعال می نماید.

مزایای خرید و فعالسازی حساب اکانت دولوپر اپل
اگر برنامه نویسی اپل را انجام میدهید، ، قطعا ساخت یک نرم افزار و خروجی گرفتن از آن مرحله آخر کار شما نیست. شما باید بتوانید نرم افزاری که ساخته‌اید را در اپل استور یا استور‌های مرتبط دیگر منتشر کنید. برای انجام این کار شما نیاز دارید که اکانت دولوپر اپل را در اختیار داشته باشید.

شما با خرید این اکانت میتوانید تمامی نرم افزار‌هایی که برای هریک از پلتفرم‌های اپل مانند: : WatchOS، tvOS، MacOS، IOS و IpodsOS را در اپ استور منتشر کنید و به صورت دقیق تر اپلیکیشن را تست کرده و از نحوه کاربرد آن مطلع شوید.

نکات مهم در مورد ایجاد اکانت دولوپر اپل
اکانت دولوپر اپل با توجه به آدرس اپل آیدی شما فعال میشود و میزان مالیات مشخصی به صورت سالانه باید پرداخت شود.برای حرید اپل آیدی می توانید به فروشگاه های معتبری مانند ایران موجو مراجعه کنید. این اکانت در دو نوع شرکتی و شخصی قابل ایجاد است. اگر شما قصد فعالسازی اکانت دولوپر اپل به صورت شرکتی را دارید باید حتما یک شرکت ثبت شده در کشور آمریکا داشته باشید.

اما در صورتی که شما قصد دارید یک اکانت شخصی ایجاد کنید نیازی به وجود کمپانی ثبت شده نخواهد بود و  اکانت شما نهایت بین 7 الی 10 روز کاری ایجاد خواهد شد.
برای ارسال اپلیکیشن در اپ استور یا تست اپلیکیشن چه مواردی را باید رعایت کنیم؟

مورد اول این است که اپلیکیشن شما نباید نشان دهنده این باشد که شما این نرم افزار را مشخصا برای کاربران ایرانی طراحی کرده‌اید.
بهتر است نرم افزار شما یک نرم افزار چند زبانه باشد.
اگر نرم افزاری که طراحی کرده‌اید نیاز به تایید هویت و تایید دو مرحله‌ای دارد حتما پیش شماره‌های دیگری علاوه بر پیش شماره +98 ایران به نرم افزار اضافه کنید.
سرور اصلی اپلیکیشن شما به دلیل تحریم‌های مختلف نباید در ایران باشد؛ به همین دلیل باید سرور را به خارج از کشور منتقل کنید یا از سرویس‌های فضای ابری مانند CloudFlare استفاده کنید.
اسکرین شات‌های نرم افزار تا جای ممکن با زبان انگلیسی باشد.
به کاربران اعلام کنید که از ip‌ های مختلف برای دانلود نرم افزار استفاده کنند.

سخن پایانی
اگر تا به حال اکانت دولوپر اپل را خریداری نکرده‌اید و علاقه مند به ساخت نرم افزارهای مختلف برای سیستم عامل‌های اپل هستید. بهتر است هرچه سریعتر برای پیشرفت کار خود اکانت دولوپر اپل را خریداری کنید و به صورت رسمی شروع به کسب درآمد از طریق فروش نرم افزار در اپ استور اپل کنید.

سوالات متداول

iranmojo online support