خرید گیفت کارت بلیزارد بتل نت

خرید گیفت کارت بلیزارد بتل نت Blizzard Battlenet Giftcard رسمی و 100% معتبر | ارزان و فوری
گیفت کارت بلیزارد بتل نت، نوعی کارت هدیه است که برای استفاده از خدمات و امکانات موجود در شرکت بلیزارد مانند خرید بازی‌های آنلاین، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کارت، در ریجن‌ها مختلف و با قیمت‌های گوناگونی صادر می‌شود و هر یک از کاربران می‌توانند متناسب با نیاز خود، آن را خریداری و استفاده نمایند.

خرید گیفت کارت بلیزارد بتل نت Blizzard Battlenet Giftcard رسمی و 100% معتبر در ایران موجو

💬 پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی 24 ساعته در چت آنلاین و تلفنی، ثبت تیکت

🏷️ قیمت گیفت کارت بلیزارد بتل نت
  ارزانترین قیمت گیفت کارت بلیزارد بتل نت

⌚زمان تحویل سفارش
خرید گیفت کارت بلیزارد بتل نت شما در کمتر از 3 دقیقه

📦 نحوه ثبت سفارش
به صورت خرید از سایت و شارژ اکانت شما توسط پشتیبان سایت

✅ معتبرترین فروشگاه خرید گیفت کارت بلیزارد بتل نت
ایران موجو از سال 1391 با سابقه‌ای درخشان در حوزه خرید و فروش جم بازی، به صورت آنی و فوری گیفت کارت بلیزارد بتل نت را برای شما فعال می نماید.

 آموزش وارد کردن کد محصول

پس از اتمام خرید گیفت کارت بلیزارد بتل نت و برای فعالسازی آن، می‌توانید با طی کردن مراحل زیر، کد گیفت کارت را در حساب کاربری خود در بلیزارد وارد کرده و اکانت خود را شارژ نمایید:

1.    ابتدا فیلترشکن خود را روشن کرده و سپس وارد اکانت خود در سایت بلیزارد شوید. (دقت داشته باشید که فیلترشکن شما بر روی هر سروری باشد، واحد پول اکانت شما پس از وارد کردن گیفت کارت نیز، با واحد پول کشور سرور فیلترشکن یکسان خواهد بود. از این رو بهتر است کشورهایی مانند آمریکا را انتخاب نمایید تا مشکلی از بابت پرداخت‌های این بازی برای شما ایجاد نشود.)

2.    از بخش Account overview، ریجن قابل مشاهده خواهد بود. در همین بخش، در کادر مشخص شده، کد گیفت کارت خریداری شده را وارد کرده و بر روی گزینه Redeem Code کلیک کنید تا اکانت شما شارژ شود.

نکته مهم: دقت داشته باشید که در صورت خرید گیفت کارت بلیزارد بتل نت با ریجن غیر گلوبال، لازم است تا حتما سرور فیلترشکن شما با ریجن کارت خریداری شده یکسان باشد، در غیر اینصورت امکان فعالسازی گیفت کارت وجود ندارد.

سوالات متداول

iranmojo online support