خرید اکانت دولوپر گوگل

خرید اکانت دولوپر گوگل google developer account رسمی و 100% معتبر | ارزان و فوری
اگر برنامه نویس اندروید باشید، برای انتشار اپلیکیشن‌های خود در فروشگاه گوگل پلی، نیاز به ساخت یک اکانت دولوپر گوگل و فعالسازی آن دارید و بدون داشتن چنین اکانتی، نمی‌توانید برنامه‌های خود را در این فضا آپلود کرده و از آنها کسب درآمد کنید.چرا که با اکنت دولوپر Google play شما می توانید برنامه های توسعه داده شد خود را در گوگل پلی بارگذاری کنید و کاربران با خرید گیفت کارت گوگل پلی می توانند نسبت به خرید خود اقدام کنند.

ممکن است برخی، این اکانت را با حساب کاربری رایگانی که بسیاری از ما در فروشگاه گوگل پلی داریم، اشتباه بگیرند؛ در صورتی که این دو حساب کاملا متفاوت هستند و در حساب گوگل پلی، شما امکان بارگذاری هیچ برنامه‌ای را ندارید و صرفا قادر به دانلود برنامه‌ها خواهید بود.

خرید اکانت دولوپر گوگل رسمی و 100% معتبر در ایران موجو

💬 پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی 24 ساعته در چت آنلاین و تلفنی، ثبت تیکت

🏷️ قیمت خرید اکانت دولوپر گوگل
ارزانترین قیمت خرید اکانت دولوپر گوگل

⌚زمان تحویل سفارش
خرید اکانت دولوپر گوگل شما در کمتر از 3 دقیقه

📦 نحوه ثبت سفارش
به صورت خرید از سایت و شارژ اکانت شما توسط پشتیبان سایت

✅ معتبرترین فروشگاه خرید اکانت دولوپر گوگل
ایران موجو از سال 1391 با سابقه‌ای درخشان در حوزه خرید و فروش جم بازی، به صورت آنی و فوری اکانت دولوپر گوگل را برای شما فعال می نماید.

اکانت دولوپر گوگل چیست و برای چه افرادی کاربرد دارد؟

تمامی برنامه نویسان اندروید و دولوپرها، برای کسب درآمد از طریق گوگل پلی، باید حساب کاربری ویژه‌ای را در این فروشگاه راه اندازی کنند و از طریق پرداخت هزینه مشخصی، آن را فعال نمایند. از آنجایی که پرداخت این هزینه و خرید اکانت گوگل پلی با سطح دسترسی مورد نیاز برنامه نویسان، برای کاربران ایرانی امکان پذیر نیست؛ استفاده از سرویس‌های جایگزین داخلی معتبر، می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

در سایت ایران موجو، امکان خرید اکانت دولوپر گوگل یا تمدید آن وجود دارد. پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز و همچنین پرداخت هزینه فعالسازی این اکانت در سایت توسط شما، ما در مدت زمان کوتاهی آن را برای شما ایجاد و فعال خواهیم کرد و می‌توانید به راحتی برنامه‌های خود را در این سرویس بارگذاری کرده و از آنها کسب درآمد کنید.
نحوه سفارش خرید اکانت دولوپر گوگل
برای خرید این اکانت از سایت ایران موجو، لازم است تا مراحل زیر را طی نمایید.

ابتدا حساب کاربری جدیدی در سایت ایجاد کرده یا اگر از قبل، حساب کاربری دارید، به آن وارد شوید.
نام و نام خانوادگی خود را به صورت صحیح و به زبان انگلیسی، به همراه یک ایمیل (این ایمیل باید در سرویس جیمیل ساخته شده باشد، جدید بوده و همچنین بهتر است در هنگام ساخت آن از VPN با IP آمریکا استفاده شود.) برای ما ارسال نمایید.
هزینه مورد نیاز برای فعال سازی این اکانت را از طریق یکی از روش‌های پرداخت موجود در سایت پرداخت کرده و مراحل خرید را تکمیل نمایید.
اکانت دولوپر گوگل شما در مدت زمان کوتاهی پس از تکمیل سفارش، فعال خواهد شد.

سوالات متداول

iranmojo online support