خرید ویزا کارت مجازی

خرید ویزا کارت مجازی Virtual Visa Card رسمی و 100% معتبر | ارزان و فوری
همان‌طور که مطلع هستید در این چند سال اخیر، ایران به دلیل تحریم‌ها نمی تواند به حساب‌های بین المللی و ارزی دسترسی داشته باشد.از آن‌جا که ممکن است مردم کشور ما هر روزه برای انجام برخی از کارهای برون مرزی و یا خرید از سایت‌ها و فروشگاه‌های خارجی” به این‌گونه حساب‌ها نیاز داشته باشند؛ ما به شما عزیزان، خرید ویزا کارت مجازی را پیشنهاد می دهیم.

خرید ویزا کارت مجازی Virtual Visa Card رسمی و 100% معتبر در ایران موجو

💬 پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی 24 ساعته در چت آنلاین و تلفنی، ثبت تیکت

🏷️ قیمت خرید ویزا کارت مجازی
ارزانترین قیمت خرید ویزا کارت مجازی

⌚زمان تحویل سفارش
خرید ویزا کارت مجازی شما در کمتر از 3 دقیقه

📦 نحوه ثبت سفارش
به صورت خرید از سایت و شارژ اکانت شما توسط پشتیبان سایت

✅ معتبرترین فروشگاه خرید ویزا کارت مجازی
ایران موجو از سال 1391 با سابقه‌ای درخشان در حوزه خرید و فروش جم بازی، به صورت آنی و فوری ویزا کارت مجازی را برای شما فعال می نماید.

تعریف ویزا کارت اعتباری
ویزا کارت، نوعی کارت بانکی اعتباری است که توسط کمپانی بزرگ و بین‌المللی ویزا” عرضه می‌شود. این کارت‌های ارزی معتبر، کار را برای انواع کسب‌و‌کارها و بانک ها و دولت‌ها آسان‌تر نموده است. کمپانی ویزا،  محصولات و خدمات گسترده‌ای را در سطح جهان ارائه می‌دهد؛ که از جمله می‌توان به کردیت کارت، دبیت کارت، کارت‌های پیش پرداخت و انواع مختلفی از گیفت کارت اشاره نمود.

ویزا کارت مجازی، با قابلیت‌های گسترده ای ه از خود نشان داده است، توانسته که مرزهای جغرافیایی را کنار بگذارد و در تمام نقاط جهان به یک حساب بانکی معتبر تبدیل شود که کارها و پرداخت‌های ارزی را با ساده‌ترین و سریع‌ترین روش ممکن انجام می‌دهد. ویزا کارت اعتباری در 140 کشور دنیا اعتبار دارد و برای تبادلات ارزی و مالی از آن استفاده می‌شود.
تفاوت ویزا کارت مجازی با ویزا کارت فیزیکی
دو نوع ویزا کارت توسط شرکت ویزا ” در سطح دنیا عرضه می‌شود؛ عبارتند از: ویزا کارت فیزیکی و ویزا کارت مجازی. ویزا کارت فیزیکی، کارت‌هایی از جنس پلاستیک است که بر روی آن اطلاعاتی از جمله شماره‌ی کارت، تاریخ انقضاء و … درج شده است؛ این کارت اعتباری نیز همانند کارت‌های بانکی ایرانی است و با استفاده از آن‌ها می‌توان از دستگاه ATM، پول دریافت کرده و از دستگاه pos  استفاده کنید.

ویزا کارت مجازی، شامل مجوعه‌ای رمز‌کدها و اطلاعات بانکی است که به کاربران اجازه‌ی پرداخت‌های آنلاین در وب‌سایت ها و فروشگاه‌های مجازی را می دهد.
با خرید ویزا کارت، چه امکاناتی برای کاربر فراهم می‌شود؟
ویزا کارت، جایگزین پول نقد و ارز رایج است. ارائه‌ی خدمات ویزا کارت، توسط ارگان‌ها و سازمان های معتبر جهانی کنترل و هماهنگ می‌شود. شما با استفاده از ویزا کارت، مانند کارت بانکی ایرانی کارت بکشید و می‌بایست آن را از ATM، شارژ کنید. به راحتی در هر نقطه از دنیا می‌توانید خرید کنید و با پرداخت انلاین، محصول مورد نظرتان را به دست بیاورید.

سولات متداول

iranmojo online support