معرفی بهترین ترکیب برای بتل در کلش رویال

5
ترکیب برای کلش رویال

ترکیب برای بتل در کلش رویال، برای پیروزی در بتل های بازی Clash Royale چه ترکیبی قوی و نیرومند است؟

در این مطلب سه ترکیب (دک) برای شما کابران عزیز اماده کردم تا در بازی کلش رویال در بیشتر بتل های خود بتوانید پیروز شوید.

برای خرید رویال پس کلش رویال همین حالا میتوانید از طرق سایت ایران موجو اقدام فرمایید.

بهترین ترکیب برای بتل در کلش رویال

استراتژی اول-PriHo

با استراتژی اول شروع می کنیم در این استراتژی دو کارت محبوب و قوی وجود دارد. که بسیاری از بازیکنان از آن ها استفاده می کنند. این کارت ها شامل هوگ رایدرد و پرنس می باشد.

ترکیب کلش رویال با پرنس و هوگ

ترکیب کلش رویال با پرنس

پرنس یک مهاجم ستیزه است که به صورت تک هدفی حمله می کنند.

پس اگر توسط تعدادی از نیرو ها با میزان سلامتی کم احاطه شود نابود می شود، به همین دلیل در این ترکیب بمبر و ویزارد استفاده می شود تا نیرو هایی که زیاد و دسته جمعی هستند را نابود کنند. ویزارد راه حل خوبی برای مقابله با مینیون هورد است.

اگر شما بیبی دراگون یا ویچ دارید یکی از آن ها را با بمبر جا به جا کنید. هوگ یک نیروی زمینی و یک هدفه است برای جلوگیری نابودی هوگ بوسیله ساختمان هایی نظیر اینفرنو تور و … از لایت اسپل یا فایر بال استفاه کنید.

اگر هیچ یک را ندارید از فریز اسپل استفاده کنید. پس ما نیرویی برای مقابله با هوگ و پرنس نیاز داریم برای مقابله با هوگ و پرنس بهترین نیرو باربارین است. در این استراژی از بهترین نیروهای هوایی استفده شده است بیبی دراگون مینیون هور و …

در این استراتژی اسپل فریز هم به کار برده شد که در کنار بالون میتواند ترکیب مخربی بسازد و بربرن ها ها در دفاع مقابل هوگ و پرنس به ما کمک میکنند.

در ضمن میتوانید بجای آرچر از ویچ استفاده بکنید و از لاوا به جای بالن.

استراتژی پکا

ترکیب با پکا

دک با پکا

اخرین استراتژی استراتژی پکا اگر خوش شانس باشید با این استراتژی به راحتی می توانید کاپ خود را افزایش دهید.

در ضمن برای کم نیاوردن اکسیر در بازی می توانید کالکتور اکسیر را بجای بیبی دراگون قرار دهید و بهتر است برای کم نیاوردن اکسیر همین کار را انجام دهید.

پکا به راحتی توسط مینیون هورد گابلین باربارین نابود میشود پس باید نیرویی داشته باشید که این نیروها را به طور دسته جمعی برای این کار می توانیم از اررو بمبر بیبی دراگون فایر بال و …

از باربارین برای جلوگیری از هوگ و پرنس و جلوگیری از نابود شدن پکا استفاده می شود.

راهنمای استفاده از کالکتور اکسیر: اگر در شروع بازی کارت کالکتور اکسیر در بین کارت های نمایش داده شده دیدید قبل از هرکار کالکتور را قرار دهید…

اینطوری با اکسیر تولید شده می توانید بهتر عمل بکنید چون پکا ۸اکسیر از اکسیر های شما را میگیرد و باغث میشود سخت تر از کارت هایی مانند جاینت اسکلتی ویزارد و… استفاده نمایید.

برای دسترسی به صلاح ها و نیروهای قدرتمند در بازی کلش رویال شما به خرید جم کلش رویال نیاز دارید. برای خرید جم بازی شما می توانید به وب سایت معتبر ایران موجو مراجعه کنید.

برای یادگیری ترفندهای بازی کلش رویال می توانید به بخش آموزش بازی کلش رویال مراجعه کنید.

خرید رویال بلیت کلش رویال با نازلترین قیمت از سایت ایران موجو.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support