آموزش قدم به قدم تا حرفه‌ای شدن در بازی کلش رویال

حرفه‌ای شدن در بازی کلش رویال

آموزش قدم به قدم تا حرفه‌ای شدن در بازی کلش رویال (Clash Royale) را در این مطلب از سایت ایموجو فرا بگیرید. همانطور که می‌دانید بازی کلش رویال یکی از بازی‌های موفق و معروف در جهان و ایران به شمار می‌رود. این بازی به دلیل آنلاین بودن و همچنین استراتژیک بودنش توانسته طرفداران زیادی را به خودش جذب کند. کمپانی سوپرسل بعد از اینکه توانست در طراحی بازی کلش آو کلنز و همچنین ارائه آن موفق عمل کند تصمیم به ساخت کلش رویال گرفت.

اما تا به حال به دلایلی که باعث شده‌اند تا در این بازی هیجانات بیشتری را کسب کنید فکر کرده‌اید؟ ما در این مقاله از سایت ایران موجو قصد داریم تا به شما چگونگی حرفه‌ای شدن در بازی کلش رویال را آموزش دهیم. برای اینکه نتیجه درستی از بازی دریافت کنید و بهترین ترکیب کلش رویال را داشته باشید، باید در مبارزات پیروز میدان باشید که البته موفق شدن در آن‌ها کار ساده‌ای نیست. پس در ادامه با ایران موجو همراه باشید.

حرفه‌ای شدن در بازی کلش رویال

در این پست قصد داریم نحوه حرفه‌ای شدن در بازی کلش رویال را به شما آموزش دهیم تا مواردی را که به شما کمک می‌کنند تا به نتایج دلخواه از بازی کلش رویال برسید را معرفی کنیم:

 1. عضو یک کلن شوید
 2. استراتژی چند نفره
 3. استفاده درست از کارت‌ها و چیدمان بهترین دک کلش رویال
 4. تجربه کسب کنید
 5. دک مخصوص خودتان را بسازید
 6. آهسته و غافلگیرانه

اگر از طرفداران پروپاقرص کلش رویال باشید باید تمام مواردی را که گفته شد رعایت کنید.

حرفه‌ای شدن در بازی کلش رویالعضو یک کلن شوید

اینکه بتوانید در طول بازی به عضویت در یک کلن برسید از اهمیت بالایی برخوردار است، هنگامی که به کینگ لول 3 رسیدید می‌توانید به عضویت یک کلن در بیایید. دلیل اینکه ما بر این موضوع تاکید می‌کنیم، این است که با استفاده از عضویت در یک کلن می‌توان درخواست کارت‌های مختلف کرد و همچنین کارت‌های دیگری به دیگر افراد فروخت.

با استفاده از این کار می‌توانید کارت‌های مورد علاقه خودتان را در با سرعت بیشتری لول آپ کنید و در نتیجه طلا و امتیازات بیشتری را نیز برای ارتقاء سطح کینگ خود بدست آورید. با استفاده از افزایش سطح کینگ، تا سطحی حرفه‌ای خواهید شد که می‌توانید برج‌های HP خودتان را ارتقاء دهید، این کار به شما در مبارزات کمک زیادی خواهد کرد.

استراتژی چند نفره

از دیگر راه های حرفه‌ای شدن در بازی کلش رویال چیدن استراتژی چند نفره است. وقتی می‌گوییم حرفه‌ای عمل کنید یعنی در طول بازی حتما از استراتژی حملات چند نفره استفاده کنید، زیرا هر چه به سطح‌های بالاتری از بازی دست پیدا می‌کنید ارسال تنها یک نیرو به درون بازی راه حل مناسبی نخواهد بود. برای اینکه در این موضوع موفق باشید باید سعی کنید تا اکسیرها برای شما فعال شود تا با یک ترکیب نیروی مناسب وارد زمین شوید.

یک استراتژی موفق دیگر در بازی کلش رویال برای تکنیک حملات چند نفره ای است که نیروهای خودتان را به پشت محل جنگ یا همان Arena بفرستید. این اتفاق باعث می‌شود که واکنش نیروهای ارسالی خودتان را مشاهده کنید. بطور کلی استراتژی حملات چند نفره برای داشتن یک بازی حرفه‌ای‌تر به شما کمک زیادی خواهد کرد.

استفاده درست از کارت‌ها در Clash Royale

روش دیگری که می توانید برای حرفه‌ای شدن در بازی کلش رویال به کار ببرید، استفاده درست از کارت های Clash Royale است. سعی کنید تا در دقایق اولیه بازی کارت‌های حریف‌تان را بشناسید، الگوهای ارائه شده توسط حریف‌تان را بسنجید، این موضوع در به جلو بردن بازی به صورت دقیق‌تر کمک خواهد کرد. برای مثال اگر حریف‌تان در کلش رویال در ابتدای مبارزه از توپ آتشین و تیر و کمان استفاده کرد، شما باید متوجه استفاده نکردن از نیروهای نزدیک‌زن بشوید.

در مقابل حمله، دفاع کردن نیز از این نظر اهمیت زیادی پیدا می‌کند. اگر یک کارت برای دفاع کردن مانند پرنس در اختیار دارید، باید در زمان مناسبی آن را به کار بگیرید. حرفه‌ای بودن در کلش رویال یعنی بیخود و بی جهت اسکلت‌ها را به سمت راست حرکت ندهید در حالی که حریف دارد دسته غول ها را از سمت چپ به طرف شما میفرستد.

حرفه‌ای شدن در بازی کلش رویالتجربه کسب کنید

در بازی کلش رویال تجربه کسب کنید، این موضوع تنها به این معنا نیست که فقط با بازی کردن می‌توانید درس درستی از مراحل بگیرید، بلکه کلش رویال این امکان را برای گیمرها فراهم آورده است تا با استفاده از بخش تی وی رویال، بازپخش بازی‌ها را مشاهده کنید.

تماشای بازی فواید زیادی دارد، شما می‌توانید استراتژی‌های که موفق بوده‌اند را به خاطر بسپارید و از عملکردهای ضعیف‌تان درس بگیرید همچنین تماشای بازی بهترین گیمرهای دنیا و همچنین استراتژی‌های آنها باعث می‌شود تا راه های زیادی را برای حرفه‌ای شدن در کلش رویال یاد بگیرید.

برای خرید رویال پس کلش رویال همین حالا میتوانید از طرق سایت ایران موجو اقدام فرمایید

دک مخصوص خودتان را بسازید

هر چه در بازی جلوتر می‌روید با استراتژی‌هایی که بکار می‌گیرید بیشتر آشنا خواهید شد. در نتیجه ممکن است که بسیاری از کارت‌ها را در بازی به دیگر کارت‌ها ترجیح دهید، داشتن یک دک مناسب با استفاده از استراتژی‌های مناسب یک رمز موفق برای داشتن یک بازی حرفه‌ای در کلش رویال به شمار می‌رود.

البته باید دقت کنید که دک کلش رویال شما دارای موقعیت‌های زیر باشد:

 • نیروهای زمینی که از اکسیرهای کمی استفاده می‌کنند. مانند نایت یا گابلین و گابلین‌های نیزه دار
 • استفاده از نیروهای دور زن مانند آرچر، گابلین‌های نیزه دار و یا شاهزاده، اگر حریف‌تان متوجه شود که از نظر زمینی نمی‌توانید موفق ظاهر شوید از این ترکیب‌ها برای از بین بردن شما استفاده خواهد کرد
 • به کارگیری نیروهای قوی مانند اسکلت غول پیکر
 • استفاده از نیروهای هوایی یا پرنده

وقتی که بازی شروع می‌شود شما باید تصمیم بگیرید که با چهار کارتی که در دست دارید، مبارزه را آغاز می‌کنید یا منتظر حمله از سوی دشمن خواهید ماند و آن‌ها را برای مبارزه با دشمنان استفاده خواهید کرد. پیشنهاد ما این است که منتظر بمانید تا اکسیرها به اندازه کافی پر شوند و بعد بازی را شروع کنید.

از اینجا به بعد همه چیز بستگی دارد به اینکه چه کارت‌هایی را در دک خود قرار داده‌اید. یکی از دک‌های پیشنهادی این است که: مینیون، گابلین، گابلین‌های نیزه دار، تیر و کمان، غول، ماسکتیر و ارتش اسکلت‌ها.

هنگامی که مبارزه آغاز شد می‌توانید با به کارگیری 4 نیروی غول، گابلین، گابلین‌های نیزه دار و ماسکتیر حمله را شروع کنید. مزیت استفاده از این استراتژی برای حرفه‌ای شدن در کلش رویال این است که اعتماد به نفس شما برای ادامه دادن بالاتر خواهد رفت.

سخن پایانی درباره حرفه‌ای شدن در بازی کلش رویال

برای حرفه‌ای شدن در بازی کلش رویال، باید تمام مواردی را که گفته شد به اضافه کمی چاشنی خلاقیت به کار بگیرید تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنید. کلش رویال یک بازی کارتی محبوب در بین گیمرهای بازی‌های آنلاین است که محال ممکن است این بازی را در لیست عناوین جستجو خود شده قرار ندهید. برای اطلاعات بیشتر پیرامون این بازی می‌توانید به دیگر بخش‌های سایت ایران موجو مراجعه کنید.

از راه های پیشرفت در بازی Clash Royale خرید سکه یا رویال جم  بازی می باشد. برای خرید سکه یا جم بازی کلش رویال می توانید از طریق سایت معتبر ایران موجو اقدام نمایید و یک خرید ارزان و مطمئن را تجربه کنید.

شما برای ما از حرفه‌ای شدن در بازی کلش رویال بنویسید

در این مطلب از سایت ایران موجو شما را با حرفه‌ای شدن در بازی کلش رویال آشنا کردیم. شما می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایران موجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

4 دیدگاه
 • امیر

  همه نکات جزعی از بازی بود ولی ولی … مهمترین موضوع کنترل اکسیر هست بعضی وقتا حتی باید ریسک کنید بزارید دمیج بخورید باید بدونید استفاده هر کارت کی بدرتون میخوره و نحوه حمله خودتونو طوری تنظیم کنید که مقابل هر نیرویی مقاومت داشته باشین

  • پشتیبانی ایران موجو

   ممنون از شما

 • Amir

  تمام نکاتی که گفتید درسته قبل از هر چیز سعی کنید کارت های حرفتون زیر نظر داشته باشید آروم به بازی ادامه بدین ولی حریفتون رو با کارت های مثل بالون و … غافلگیر کنید ولی قبل از اینکه حمله کنید مطمئن بشید دمیج بالایی به حریف میزند و لول کاراتون رو بالا ببرید

 • Abolfazl

  سلام من الان حدود ۲ ساله رویال پلی میدم و خودم میگم تازه بازیم متوسط ب بالا است.

  کاپم ۵۳۰۰ بیشتر نکته ها درست بود ولی واقعا خیلی مهمه که با هرکارتی که داری نهایت استفاده رو ببرید.

  هرکارتی تویک بازی یک نقشی دارد یا برای حمله و خنسا سازی حمله دشمن اگه بتونید کارت ها و بشناسید و ازش استفاده کاملو ببرید حرفه ای شده اید.

iranmojo online support