قوانین سایت ایران موجو

قوانین سایت ایران موجو
 • مدیر فندرسکی
 • بازدید 28808
 • دیدگاه 0
 • اشتراک گذاری

قوانین سایت ایران موجو تنها برای ارائه خدمات بهتر و سریعتر ثبت شده است پس ما را یاری کنید.

احراز هویت اتوماتیک

احراز هویت به دو سطح تقسیم می شود   — طلائی و نقره ای

نقره ای :  نیاز است همان کارت بانکی که با ان پرداخت را انجام داده اید  یا میخواهید کیف پول خود را شارژ کنید را از بخش حساب کاربری –  احراز هویت  ، افزودن کارت را بزنید

طلائی : باید اطلاعات کارت بانکی ، کارت ملی و شماره تلفنی که به نام دانده کد ملی است را در سایت وارد کنید و بعد تصویر کارت ملی را آپلود بفرمایید تا با احراز شما تایید شود

با احراز سطح طلائی می توانید با هر کارتی بدون نیت به تایید مجدد برای آن  تا هر مبلغی بصورت آزاد از سایت ما خرید نمایید .

پیشنهاد می کنیم برای تجربه خرید راحت و بدون محدودید از ایران موجو ؛ مستقیم سطح طلائی را احراز هویت نمایید

در چند حال سفارش شما نیاز به احراز هویت دارد ..

 •  برای شارژ کیف پول به هر مبلغ ، باید کارت بانکی که میخواهید با ان پرداخت کنید را ابتدا تایید کرده باشید .
 • برای خرید محصولات با قابلیت شارژ اتوماتیک اگر مجموع خرید شمما بیشتر از 500 هزار تومان باشد .
 • برای محصولات معمولی اگر مجموع خرید شما بیشتر از 3 میلیون تومان باشد نیازمند سطح نقره ای است
 • برای همه محصولات در صورتی که مجموع خرید شما بیشتر از 10 میلیون تومان باشد نیاز به تایید سطح طلائی می باشد .
قوانین کلی :
 1.  ساعات کاری شرکت:  از 8 صبح الی 1 بامداد می‌باشد و شماره‌های سایت بصورت تمام وقت از 10 صبح الی 17 پاسخ گو می‌باشد‫.  همچنین خرید جم در تمامی شبانه روز امکان پذیر میباشد حتی روز‌های تعطیل. انجام سفارش فقط در ساعات کاری است.
 2. خرید عادی جم و سکه: مدت زمان واریز جم خریداری شما پس از پرداخت بین ۳ الی ۶ ساعت می‌باشد، در صورتی که اطلاعات را بصورت دقیق وارد کرده و در صورت لزوم به تماس تلفنی فروشگاه بتواند با شما ارتباط برقرار کند. توجه داشته باشید که ممکن هست در روز‌های شلوغ تنها بر روی اولین خرید شما زمان بیشتری صرف شود.
 3. در صورتی که بعد از خرید جم کلش  و سایر بازی‌ها طی مدت زمان ذکر شده اکانت شما شارژ نشد می‌توانید از طریق پشتیبانی آنلاین یا تماس تلفنی با‌بخش مربوط سفارش خود را پیگیری نمایید. اگر سفارش شما از طرف پشتیبانی به قسمت عدم پاسخ یا مشکل فرستاده شود پیگیری بر عهده مشتری می‌باشد که البته از طریق پیام کوتاه به مشتری اطلاع رسانی می‌شود. در اکثر موارد خربد‌ها در کمتر از نیم ساعت انجام می‌شود ( بجز خرید‌های بعد از ۱۲شب )
  در مواردی که پک خریداری شما در بازی دچار مشکل باشید، مثل پک‌های ویژه آفر‌ها یا هر پک دیگری که به دلیل اختلال سرور بازی شما قابل خرید نباشید، پکی معادل قیمت پک خریداری شده جایگزین شده و برای شما در اکانتتان واریز می‌گردد.
  3-1  – پیگیری سفارش‌های تکمیل شده فقط و فقط تا 48 ساعت بعد از تکمیل سفارش قابل پیگیری مجدد می‌باشد، اگر بعد از انکه سفارش شما تکمیل شده اعلام گردید ادعا دارید که سفارش شما تکمیل نشده است، می‌توایند قبل از 48 ساعت به پشتیبانی آنلاین سایت پیام ارسال نمایید، بعد از موعد مقرر هیچگونه پیگیری و پاسخگویی در این زمینه مقدور نمی‌باشد.   
 4. در برخی از موارد به دلیل شلوغ بودن سایت یا نبودن دلار و سکه، ممکن است خرید شما تا ۴۸ ساعت هم به تاخیر انجام شود. دلایل فوق ممکن خارج از ساعت کاری بودن شرکت یا مشکلات شبکه و… باشد. پس اگر هر نوع سفارشی در زمان‌های خاص با تاخیر مواجه شد، اگر سفارش شما انجام نشده باشد می‌توانید درخواست برگشت وجه دهد در غیر اینصورت شرکت هیچ گونه تعهدی در قبال افر یا تخفیف‌های بازی شما نخواد داشت.
 5. در صورتی که قبل از ۴۸ ساعت اقدام  به شکایت از سایت در نهاد‌های مربوطه نمایید، سفارش شما لغو شده و باید درخواست برگت پول با رعایت قوانین برگشت پول را از پشتیبانی بدهید  / این قانون سایت است و در صورت عدم موافقت با آن، می‌توانید سفارش خرید خود را کنسل نمایید. این قانون برای افرادی اضافه شده که بعد از چند ساعت از خرید اقدام به شکایت می‌نمایند و مانع از ارائه خدمات به سایر خریداران می‌شود.
 6. بعد از خرید جم نیازی به ارسال کد رهگیری و وغیره از از طریق پشتیبانی آنلاین، تماس تلفی ویا تماس تلفنی نمی‌باشد، سفارشات شما به صورت آنلاین ثبت شده و نیازی به هیچ ارسال مدارکی نمی‌باشد.
 7.  فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرید جم افراد زیر ۱۸سال نمی‌پذیرد و برگشت وجه در صورتی امکان پذیر بود که حساب مشتری شارژ نشده باشد.
 8.  قیمت جم به دلیل نوسانات ارزی قابل تغییر بوده و خریدار قبل از خرید موظف به استعلام قیمت خریدجم می‌باشد. قیمت‌ها در وبسایت به تومان می‌باشد. با دقت خرید کنید. برگشت وجه امکان پذیر نمی‌باشد.
 9.  مقدار جم خریداری شده از فروشگاه نهایی بوده و قابل تغییر نمی‌باشد
 10.  مشترک موظف به ارائه شماره تماس و اطلاعات تماسی صحیح می‌باشد در صورتی که اطلاعات ارسال شده صحیح نباشد و فروشگاه امکان تماس با خریدار را جهت انجام سفارش وی نداشته باشد مسئولیت عدم انجام به موقع سفارش به عهده خریدار می‌باشد.
 11. نکته مهم، اگر اطلاعات اکانت خود را اشتباه وارد نمایید، خرید شما در از نوبت خود خارج شده، و در کارشناسان ما بعد انجام تمام سفارش‌ها و خلوت شدن وب سایت با شما تماس خواهند گرفت تا اطلاعات صحیح را از شما دریافت نمایند. پس قیل از سفارش چک کنید که نام اکانت و پسورد شما صحیح وارد شده باشد… این مراحل تماس برای دریافت پسورد صحیح ممکن است بیشتر از ۲۴ ساعت زمان لازم داشته باشد.. پس برای وقت خود و ما ارزش قائل باشید و اطلاعات را قبل از ارسال چک کنید که درست باشد.  
 12. در صورتی که مشکل از وبسایت ما بوده یا به هر دلیلی نیاز به برگشت پول به شما باشد، باید حتما، کارتی که با آن خرید کرده، (شماره کارتی که با آن خرید کردید با شماره کارت برای برگشت وجه یکی باشد و به نام یک شخص باشد) را برای ما ارسال نمایید به همراه تصویر کارت ملی، در غیر اینصورت به هیچ وجه امکان برگشت پول شما وجود ندارد. این قانون به دستور پلیس فتا اعمال شده برای جلوگیری از فیشینگ.
 13. در مواردی که خریدار درخواست لغو سفارش و برگشت پول را دارد، قوانین بند ۱۱ این صفحه حاکم بود و مبلغ ده هزار تومان از مبلغ سفارش برای هزینه‌های ثبت سفارش و لغو کسر می‌گردد و در صورتی که مبلغ سفارش بیشتر از صد هزار تومان باشد، ده درصد از مبلغ پرداختی کسر خواهد شد…
  اگر اطلاعات شما یا اکانت شما مشکل داشته باشد و بازهم مجبور به برگشت پول باشیم این قانون اجرا می‌شود.
 14. تمامی قوانین، مقررات و امکانات سایت برای رفاه حال شما مشتریان عزیز ایجاد شده و هدف ما جلب رضایت شما است، درصورتی‌که اقدامات شما در وب‌سایت باعث تخریب، کاهش سرعت و بسایت، ارسال اسپم برای سایت یا سوء استفاده از امکانات وب سایت ایران موجو باشید یا استفاده از باگ به وجود آمده احتمالی در وب‌سایت برای‌بخش کسب درآمد، امتیاز گیری یا قسمتی از فروشگاه یا نرم افزار فروشگاه ما  (مثل بازدید فیک، استفاده از نرم‌افزار‌های یا وب سایت‌های مختلف برای افزایش بازدید لینک‌ها و یا هر کاری که برای افزایش امتیاز یا شارژ حساب باشد و غیره ) شما متخلف بود و امتیازت شما کسر شده و در صورتی که با کمک امتیاز یا هدیه‌ها و یا باگ‌های به وجود آمده در وب‌سایت سفارشی ثبت کرده باشید سفارش شما متوقف شما موظف به پرداخت خسارت وارده و خریدهای قبلی می‌باشید.
  انتشار آموزش یا اطلاع رسانی در مورد باگ یا هر مورد نفوذ یا سوء استفاده از وب‌سایت جرم شناخته شده و شخص خاطی موظف به جبران خسارت وارده از کاربرهای دیگر که از آن آموزش و اطلاع رسانی می‌باشید. درصورتی که شخصی از مشکل وب سایت یا نفوذ شخصی به وب سایت اطلاع داشته باشد و ان را اطلاع رسانی نکند یا از ان نفوذ سوئ استفاده هم بنماید، مجرم شناخته شده و از مراجع قضایی بابت کلاهبرداری و نفوذ شکایت به عمل خواهد امد..
 15. فحاشی و هر نوع بی‌احترامی یا استفاده الفاظ زشت و رکیک در نظرات سایت یا ارسال به پشتیبانی سایت و یا در زمان مکالمه با پشتیبانی سایت و هر نوع حرف خارج از عرف و شرع، بی‌شک پیگرد قانونی خواهد داشت.

هدف ما تنها خوشحالی شماست.

برای خرید پول بازی‌های آنلاین موبایلی وارد فروشگاه وب سایت شوید.

توجه فرمایید که شما در زمان خرید هر محصولی موظف به مطلالعه و تایید قوانین سایت می‌باشید، پس قبل ازخرید باید بر اساس قوانین عمل نمایید. با تشکر 

iranmojo online support