مسابقات جهانی کالاف دیوتی موبایل 2024 جایزه 1 میلیون دلاری

مسابقات جهانی کالاف دیوتی موبایل 2024
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 649
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

مسابقات جهانی کالاف دیوتی موبایل 2024 با جایزه بزرگ 1.1 میلیون دلاری و جوایز نقدی جذاب دیگر آغاز می‌شود. تقریبا به تومان جایزه ای بیشتر از 65 میلیارد تومان این مسابقات داره

تاریخ مسابقات جهانی کالاف دیوتی موبایل 2024

اکتیویژن و ESL از مسابقات جهانی کالاف دیوتی موبایل 2024 با جوایز نقدی خیره‌کننده 1 میلیون و 150 هزار دلاری رونمایی کردند. این تورنمنت بزرگ در کالاف دیوتی موبایل از 18 آوریل تا 6 اکتبر در پنج مرحله مجزا برگزار می‌شود و در فینال به اوج خود می‌رسد و بار دیگر آتلانتا – آمریکای شمالی را با حضور پر انرژی خود در سناریوی ورزش‌های الکترونیکی کالاف دیوتی موبایل زیبا خواهد کرد.

 

مراحل مسابقات جهانی کالاف دیوتی موبایل 2024

این رویداد با مسابقات مقدماتی انفرادی آزاد (Open Solo Qualifiers) از 18 آوریل تا 8 می‌ آغاز می‌شود، جایی که بازیکنان انفرادی در مسابقات رتبه بندی شده برای کسب امتیازات واجد شرایط با هم به رقابت خواهند پرداخت. متعاقباً، در مرحله 2، که از 11 تا 25 می‌ با عنوان Open Team Qualifiers نامگذاری شده است، این بازیکنان متحد می‌شوند تا تیم‌های قدرتمندی را تشکیل دهند و برای برتری رقابت کنند.

ژوئن و جولای شاهد تشدید شور و شوق با مرحله 3، فینال‌های آزاد اسنپدراگون موبایل (Snapdragon Mobile Open Finals) خواهیم بود، جایی که تیم‌های برتر مرحله 2 در یک مسابقه دو حذفی با ریسک بالا شرکت خواهند کرد و بهترین‌ها سپس به مرحله 4 یعنی فصل چالش (Challenge Season) می‌روند و در دو راند خیره کننده و جذاب که به صورت زنده در YouTube پخش می‌شود، به رقابت خواهند پرداخت.

اوج رقابت در مرحله 5 است که به عنوان فینال قهرمانی جهان از 4 تا 6 اکتبر برگزار می‌شود. در اینجا، بهترین تیم‌ها از سراسر جهان برای نبرد گرد هم می‌آیند.

در دور قبلی مسابقات قهرمانی کالاف دیوتی موبایل، گروه Wolves از چین به عنوان قهرمانان بلامنازع این دوره از مسابقات سلطنت کردند و تماشاگران را با عملکرد درخشان خود مجذوب خود کردند. نزدیک به آنها GodLike از هند بود که قدرت خود را در صحنه بزرگ در آتلانتا، آمریکای شمالی به نمایش گذاشت. همچنین شاید تمایل به آشنایی با بهترین گیمرهای کالاف دیوتی موبایل 2023 داشته باشید.

مسابقات قهرمانی جهانی CODM 2024 نوید ارائه یک نمایش هیجان‌انگیز دیگر را می‌دهد و گیمرها را در سرتاسر جهان برای اجرای یک بازی برتر متحد می‌کند.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support