به‌روزرسانی OB43 فری فایر

به‌روزرسانی OB43 فری فایر
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 220
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

به‌روزرسانی OB43 فری فایر شامل یک شخصیت جدید، یک تفنگ جدید و مواردی بیشتر که به زودی توسط Garena Free Fire منتشر خواهد شد و برخی از بزرگترین تغییراتی که این بازی بتل رویال دیده است را به همراه خواهد داشت. همانطور که توسط گیم پلی سرور پیشرفته نشان داده شده است، بازیکنان کهنه کار و تازه واردان به طور یکسان از آنچه در انتظار است شگفت زده خواهند شد. همچنین می‌توانید بسته های مختلف جم فری فایر را از ایران موجو خریداری کنید.

 

به روز رسانی Free Fire OB43

تغییرات Nextterra 2.0

مکان Zip Line در Nest کاملاً بازسازی شده است و آن را از یک منطقه باز و پرخطر به منطقه ای با پوشش و ساختمان های بسیار بیشتر استراتژیکی تبدیل کرده است. پیکربندی‌هایی مانند این باید به بهبود نقشه Nextterra کمک کند، نقشه‌ای که در موقعیت‌های نبرد بسیار بزرگ و پراکنده است. Zip Line بازسازی شده به عنوان یک پیشرفت امیدوارکننده عمل می کند.

تغییرات Nextterra 2.0

Plane Lobby نقشه بعدی را پیش‌نمایش می‌کند

هنگام شروع یک مسابقه کلاسیک بتل رویال، صفحه بارگیری plane lobby  اکنون به جای مکان‌نمای عمومی «بدون سیگنال» نقشه دقیق بعدی را نشان خواهد داد. تأیید بصری Bermuda ، Kalahari یا Nest به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به جای حدس زدن، استراتژی‌های رها کردن (drop) را برنامه‌ریزی کنند.

 

بازگشت World Chat

ویژگی world chat  در بازیFree Fire  چند سال پس از حذف بازگشته است. اکنون بازیکنان می توانند آزادانه به هر بازیکن دیگری از طریق چت متنی در مسابقات پیام دهند. برای طرفداران قدیمی، این نوستالژی را به ارمغان می آورد و چت جهانی را به عنوان راهی برای ایجاد ارتباطات جدید از طریق سرورهای Garena باز می گرداند.

 

مسلح شدن با UMP

یک اصلاح جدید گیم پلی دارای شخصیت هایی خواهد بود که به طور خودکار از یک مسلسل UMP در لحظه فرود در هواپیما استفاده می کنند. دیگر با مشت های خالی شروع نخواهید کرد و مجبور نخواهید بود اولین سلاح موجود را پیدا کنید. این تغییر افت های اولیه را که به مرگ های فوری ختم می شود به حداقل می رساند. با این حال، ممکن است هیجان بازی های اولیه را کاهش دهد.

مسلح شدن با UMP

اضافه شدن مجدد انفجارها و صداهای منطقه خطر

در یک نوستالژی دیگر،Garena  صدای انفجار خمپاره و صداهای منطقه خطر را بر روی نقشه اضافه کرده است. بمباران ناگهانی همان هجوم آدرنالین قدیمی را به دنبال دارد. سر و صدای محیط، کهنه سربازان را مستقیماً به دوره های قبلی گیم پلی Free Fire می برد.

 

دسترسی دائم به انبارهای سلاح

پیش از این، برای باز کردن قفل انبارهای اسلحه‌ که در سراسر نقشه‌ها پراکنده بودند، به کلیدهای ویژه یا مأموریت‌های هوایی نیاز بود. اما پس از OB43، همه این مکان‌های اصلی لوت بدون هیچ پیش‌نیازی قابل دسترسی هستند. درهای آنها برای هر کسی که بتواند وارد شود برای همیشه باز است.

 

تغییرات کاراکترها از جمله دو کاراکتر Sonia و Orion

دو تا از محبوب‌ترین و قدرتمندترین شخصیت‌های Free Fire موفقیت‌های بزرگی را کسب کرده‌اند. توانایی بازیابی HP کاراکتر Sonia اکنون به جای 3 ثانیه فقط 2 ثانیه طول می کشد. Orion همان تغییر شکل جانور را حفظ می کند، اما سرعت حرکت او تا 20 درصد کاهش می یابد. سایرین مانند  Thiva، K، Chrono، Homer، Santino  و Ignis دستخوش تغییرات متعادل کننده گسترده ای شده اند. K و Chrono با buff  هایی که دریافت کرده اند توانایی های خود را قوی تر کرده اند.

 

معرفی کاراکتر جدید Ryden

Ryden یک شخصیت جدید مبتنی بر فناوری است که وارد Free Fire می شود و یک همراه عنکبوت رباتیک منحصر به فرد دارد. این شخصیت ترکیبی نامتعارف از تله گذاری و توانایی های تهاجمی را به میدان جنگ می آورد.

عنکبوت رباتیک رایدن نه تنها اهداف را به دام می اندازد، بلکه آنها را با سم و انفجارهای زمان دار تضعیف کرده و به آنها آسیب می رساند.

معرفی کاراکتر جدید Ryden

ورود تفنگ تک تیرانداز جدید  VSK94

یک تفنگ تک تیرانداز قدرتمند جدید به نام VSK94 نیز با پچ OB43 وارد بازار خواهد شد. گزارش ها حاکی از آن است که VSK94 می تواند با تفنگ های تک تیرانداز ترسناک Kar98k و M24 رقابت کند و به طور بالقوه به آن آسیب برساند. این می تواند گزینه های بارگذاری بیشتری را برای کسانی که سبک بازی تک تیراندازی را ترجیح می دهند فراهم کند. VSK94 ممکن است با کارایی بیشتر شلیک کند یا ویژگی های دیگری داشته باشد که آن را از گزینه های تک تیرانداز سطح بالا جدا کند.

 

افزایش Seating Capacity  برای Starter Vehicle

این وسیله نقلیه که بازیکنان از ابتدای مسابقات به آن دسترسی دارند، تحت ارتقاء سایز قرار خواهد گرفت. در اصل، این وسیله نقلیه ابتدایی تنها می توانست دو نفر را در یک ردیف صندلی جلو در خود جای دهد.

اما پس از به‌روزرسانی، ظرفیت دو برابر می‌شود تا دو بازیکن دیگر در ردیف عقب بنشینند. بنابراین اکنون به جای دو بازیکن، چهار بازیکن می توانند به طور همزمان در وسیله نقلیه قرار بگیرند.

 

سایر به روز رسانی های متفرقه

تغییرات اضافی مانند ارتقاء رابط، رویدادهای فصلی، بسته‌های تزئینی و ترفندهای متعادل کننده، پچ‌های اصلی را همراهی می‌کنند. اما ویژگی‌های ذکر شده در بالا نشان‌دهنده اساسی‌ترین و بالقوه‌ترین به‌روزرسانی‌هایی است که از طریق به‌روزرسانی Free Fire OB43  به دست می آیند.

جدول اطلاعات سرور پیشرفته Fire Free

Name FF Advance Server
Latest OB OB43
Activation Code Available
Advance Server Rewards 3000 Diamonds
Version v66.35.1
Advance Server Close 27-10-2023
Downloads 14.2 M Downloads
Rating 4.4+

حرف آخر

مانند همیشه در مورد پچ های اصلی، فقط زمان و اجرای گیم پلی به صورت عملی تعیین می کند که آیا این تغییرات جاه طلبانه به نتیجه می رسند یا از دست می روند. صرف نظر از این،Garena  همچنان به نوآوری خود ادامه می دهد تا Free Fire را برای لشکر دنبال کنندگان موبایلی خود پویا و غیرقابل پیش بینی نگه دارد.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support