تریلر رسمی بازی GTA 6 منتشر شد + تاریخ عرضه جی تی ای 6

تریلر رسمی بازی GTA 6 منتشر شد + تاریخ عرضه جی تی ای 6
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 703
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

شرکت راک‌ استار تریلر رسمی بازی GTA 6 را منتشر کرد و تاریخ عرضه این بازی را نیز بهمراه انتشار تریلر جی تی ای 6 اعلام کرد.

تریلر 91 ثانیه‌ای جی تی ای 6 پس از 10 سال انتظار منتشر شد. البته این تریلر قرار بود سه شنبه 14 آذر در ساعت 17:30 دقیقه منتشر شود اما پس از لو رفتن تریلر در شبکه اجتماعی شبکه اجتماعی ایکس به نوعی رونمایی از تریلر توسط راک استار خارج از زمان رسمی انجام شد. به گونه ای که در کانال یوتیوب راک‌استار در کمتر از چند ساعت بیش از 39 میلیون نفر این تریلر را دیدند. همچنین اگر جزئیات کامل‌تری در مورد معرفی بازی جی تی ای 6 می‌خواهید می‌توانید این مطلب را مشاهده کنید.

ویدئوی منتشر شده حاکی از آن است که دو کاراکتر زن و مرد در بازی حضور دارند و در کنار آن حضور در شهر وای سیتی نیز کاملا تایید شده است و اتفاقات جذابی همراه با ماشین سواری، قایق رانی، موتور سیکلت، هاوربرد و وسایل نقلیه دیگر به طور پر رنگ تر خود نمایی می‌کند و کارهایی مانند شرکت در جشن‌ها، جرم و جنایت و دزدی، آتش سوزی، رویارویی با پلیس و بسیاری دیگر به چشم می‌آید.

اگر تریلر را قبل از خواندن این متن مشاهده کرده باشید حتما به این نکته نیز پی بردید که از خصوصیات جی تی ای 6 گرافیک چشم نواز و غروب آفتاب در شهر وای سیتی است. اما در آینده ویدئوهای جدیدتر با بهبود گرافیک همراه خواهند بود. شرکت راک استار اعلام کرده است که جی تی ای 6 در سال 2025 عرضه می‌شود و افراد زیادی منتظر هستند تا زمان زیادی را در دنیای جذاب GTA 6  بگذرانند.

بازی جی تی ای 6 برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس عرضه می شود. نسخه پی سی هنوز به طور رسمی برای عرضه این بازی تایید نشده است.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support