ارزان‌ترین گیفت کارت psn

گیفت کارت psn

ما در این مقاله ارزان‌ترین گیفت کارت psn یا PlayStation Network Card را به شما معرفی می‌‌کنیم. در ادامه با ما همراه باشید. گیفت کارت psn چیست؟ کاربرد آن در کجا است؟ و برای چه کسانی مورد استفاده قرار می‌‌گیرد؟ همه‌‌ی این‌‌ها سوالاتی است که در این مقاله به آن‌‌ها می‌‌پردازیم.

گیفت کارت psn چیست؟

گیفت کارت‌‌ها یک نوع هدیه هستند که با استفاده از آن‌‌ها می‌‌توان محصولاتی همانند نرم‌‌افزار‌‌ها، بازی‌‌ها، لوازم جانبی یا سخت افزارها و خریدهای درون برنامه‌‌ای را انجام داد. گیفت کارت psn یا PlayStation Network Card توسط کمپانی سونی که نوعی کارت اعتباری است برای گیمرها ساخته شده‌‌است. یکی از مزایای این گیفت کارت این است که شما می‌‌توانید با استفاده از آن از تمامی محصولات این کمپانی استفاده کنید.

گیفت کارت پلی استیشن

گیفت کارت‌‌ها قیمت‌‌های متفاوتی دارند که شما می‌‌توانید ارزان‌ترین گیفت کارت psn را خریداری کنید. گیمرها و کاربران کنسول برای استفاده از بیشتر خدمات کمپانی سونی باید محصولات را از PlayStation Network با استفاده از کد 12 رقمی گیفت کارت خریداری شده به دست آورند.

با این روش پرداخت کارمان راحت‌تر می‌‌شود چون با استفاده از کارت‌‌های اعتباری مانند مستر کارت، ویزا کارت و غیره ممکن است به مالیات‌‌های غیر متعارف و قوانین سخت گیرانه کشورها بر بخوریم البته اگر دچار تحریم باشیم نمی‌‌توانیم از این کارت‌‌ها استفاده کنیم. پس گیفت کارت psn یا PlayStation Network Card، خرید را برای ما بدون هیچ پیچیدگی و دغدغه‌‌ای حل می‌‌کند.

کاربرد گیفت کارت psn

شما می‌‌توانید حتی با خرید ارزان‌ترین گیفت کارت psn از این موارد استفاده کنید:

بازی خریداری کنید

شما می‌‌توانید با استفاده از گیفت کارت psn بازی‌‌های مورد علاقه خود را خریداری کنید و در کنسول خود بازی کنید. علاوه بر این می‌‌توانید افزونه‌ها و به‌روزرسانی‌ها را به صورت مستقیم خریداری کنید و همچنین خریدهای درون برنامه‌‌ای را نیز با استفاده از این گیفت کارت‌‌ها می‌‌توانید انجام دهید.

از PlayStation Plus استفاده کنید

برای گیمرها هیچ بازی لذت‌بخش ‌تر از بازی‌‌های تیمی و چند نفره نیست که پلی استیشن پلاس این امکان را به گیمرها می‌‌دهد علاوه بر اینکه شما از این فروشگاه تخفیف دریافت خواهید کرد می‌‌توانید هر ماه به صورت رایگان بازی دریافت کنید.

فیلم و سریال ببینید

می‌‌دانید که psn صرفا مربوط به بازی و گیم نمی‌‌شود و می‌‌توانید علاوه بر آن، فیلم‌‌های مورد علاقه خود را خریداری کنید و از طریق کنسول، آن را تماشا کنید و لذت ببرید.

حتی شما می‌‌توانید با استفاده از گیفت کارت psn موسیقی‌‌های مورد علاقه خود و همچنین تم‌‌های زیبا را دریافت کنید. یکی از ویژگی‌‌های این گیفت کارت شگفت انگیز این است که تاریخ مصرف ندارد و شما در هر زمانی که دوست دارید می‌‌توانید از آن استفاده کنید.

psn ارزان

نحوه خرید گیفت کارت پلی استیشن

همانطور که گفته شد گیفت کارت‌‌ها قیمت‌‌های متفاوتی دارند و شما می‌‌توانید با خریدن ارزان‌ترین گیفت کارت psn برخی از محصولات را بگیرید. ولی سوال اینجاست که چطور ارزان‌ترین گیفت کارت psn را خریداری کنیم؟

شما می‌‌توانید به صورت مستقیم از کمپانی سونی گیفت کارت را خریداری کنید یا از طریق سایت‌‌های داخلی که ما مورد دوم را به شما سفارش می‌‌کنیم. چون دردسر آن کمتر و آسان‌‌تر است البته موقع خرید دقت کنید که از سایت‌‌های معتبر این اقدام را انجام می‌‌دهید. گیفت کارت مجازی پلی استیشن در مبالغ 10، 20، 50 و 100 دلاری موجود است که ارزان‌ترین گیفت کارت psn 10 دلار است.

نحوه استفاده از گیفت کارت psn

در ابتدا شما باید وارد پلی استیشن استور شوید و برای خود اکانت درست کنید پس از ساخت اکانت به قسمت My Acount وارد شوید و سپس Add Wallet Founds را انتخاب کنید. بعد از آن گزینه Use Prepaid Card را انتخاب کنید. اکنون می‌‌توانید کد ۱۲ رقمی خریداری شده را در این‌بخش وارد کنید تا حساب کاربری شما بر اساس مبلغ وارد شده شارژ شود.

خرید ارزان گیفت کارت EA Access پلی استیشن در ایران موجو

گیفت کارت‌‌های مجازی پلی استیشن مختلفی وجود دارد که دو نوع اصلی آن، یکی گیفت کارت psn بود که خدمت شما عرض کردیم و بعدی گیفت کارت پلی‌ استیشن پلاس.

شما با استفاده از گیفت کارت پلی استیشن پلاس می‌‌توانید اشتراک یک ماهه، دو ماهه یا سه ماهه خریداری کنید و با استفاده از آن از محصولات و بازی‌‌ها استفاده کنید که بعد از تایم مشخص، آن بازی‌‌ها از دسترس شما خارج می‌‌شوند و برای استفاده دوباره از آن باید اشتراک خود را فعال کنید.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم به ارزان‌ترین گیفت کارت psn بپردازیم که شما با خرید آن در ایران موجو وارد دنیای سرگرمی می‌‌شوید و می‌‌توانید از بازی‌‌ها، فیلم‌‌ها، موسیقی‌‌ها و هر چیزی که توسط شرکت پلی استیشن منتشر می‌‌شود استفاده کنید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support