آموزش وار در کستل کلش

4
آموزش وار در کستل کلش

آموزش وار بازی کستل کلش در ایران موجو

آیا شما به دنبال آموزش وار در کستل کلش بودید؟ با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا  آموزش وار در کستل کلش را فرا بگیرید. ایران موجو کاملترین آموزش را برای شما در این زمینه در نظر گرفته است.

بازی کستل کلش

آموزش وار در کستل کلش

بازی کستل کلش یکی از بازی های محبوب بین نوجوانان و جوانان است. این بازی جذاب که در گروه بازی‌های استراتژیک کمپانی IGG می باشد را حتما امتحان کنید و ازجذابیت‌های بازی برای سرگرم کردن خودتان در اوقات فراغت بهره ببرید.

کستل کلش در بین ۱۰ بازی برتر ایالات متحده‌ی آمریکا

نام این بازی در بین ۱۰ بازی برتر ایالات متحده‌ی آمریکا قرار دارد و این عنوان هر کسی را برای یک بار امتحان کردن این بازی وسوسه می‌کند. یکی از نکات مهم در این بازی وارها هستند. بله! وار! اصطلاحی که بارها و بارها از زبان گیمرها شنیده‌ایم. در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم.

آموزش توتم و وار در بازی استراتژیک کستل کلش

آموزش وار در کستل کلشیکی از نکات مهم در وار بازی کستل کلش که بیشتر باعث شکست حریفان می‌شود، نحوه قرار گیری توتم‌ها هستند. همچنین در نظر گرفتن این موضوع که ببینیم اصلا کدام هیرو برای این بازی مناسب است. به دلیل گستردگی تنوع هیروهای بازی و تفاوت هر اکانت با اکانت شخص دیگر نمی شود لزوما از کاراکترهای خاصی نام برد. اما مواردی را دیده‌ایم و یا تجربه کرده‌ایم که به‌طور کلی نتیجه‌ی خوب و مثبتی روی بازی داشته‌اند.

چند مورد کلی درباره توتم‌ها

  • توتم های خود را در ورودی هایی در نزدیکی دیوارها و به طورکلی در مکان هایی که یکتروپ بتواند به راحتی آن را ازمیان بردارد، قرار ندهید.

به این دلیل که، اگر ما در گیلد خودمان  به اکانتی اتک بدهیم جای توتم به راحتی در گروه و برای بقیه قابل بیان است. اگر توتم در مکان‌هایی که نام بردیم وجود داشته باشد به راحتی در همان ابتدای بازی و با یک هلیکوپتر از بین خواهد رفت.

  • توتم‌های خود را در جاهای واضح و در نقاط در دسترس روی مپ خودتان قرار ندهید زیرا خاصیت توتم به مخفی بودن آن است.
  •  تمام هیروهایی که استفاده می‌کنید را با کلیک روی هیرویی که داخل توتم گذاشتید مطالعه نمایید. زیرا بعضی هیروها تمام قابلیت‌ها را در توتم ندارند و برای مثال هیروی Treantaur وقتی داخل توتم قرار می‌گیرد هیروی کشته شده را مجددا زنده نمی کند.

آموزش وار در کستل کلش

  • یکی از هیروهای پرکاربرد در توتم اتلانتیکور هست که گاردش را به یکی از هیروهای نزدیک خودش می دهد. اگر از این توتم استفاده می‌کنید در نزدیکی چند هیرو بیس قرار بدهید تا شانس فعال شدنش را از دست ندهید.
  • هیروی پیکسی یکی از هیروهای متوسط است که اکثر بازیکنان آن را دارند.  قابلیت فوق العاده که این هیرو  دارد این است که  سه تا از هیروهای مهاجم را از بین میبرد.
  • اگر شما از هیروی ولنتینا در یکی از هیرو بیس‌ها استفاده می‌کنید و ولنتینای دومی را هم دارید می‌توانید دومی را در توتم استفاده کنید.
  • و آخرین نکته این که در زمان حمله به دشمن اول از تروپ‌ها برای پیدا کردن جای توتم‌ها استفاده کنید.

در ایران موجو بخوانید

سخن پایانی ایران موجو به شما عزیزان

اما فراموش نکنید که الماس‌های بازی کستل کلش که امکانات بسیار خوبی را در بازی کستل کلش برای شما فعال می‌کند از ملزومات این بازی جذاب هستند. الماس‌های درخشان بازی کستل کلش و همچنین ایونت فانتوم کینگ بازی کستل کلش خود را با قیمتی باور نکردنی از ایران موجو خریدار کنید. امیدواریم که این راهنمایی‌ها مورد استفاده‌ی شما قرار بگیرد. ایران موجو برای شما عزیزان  آرزوی پیروزی در بازی کستل کلش را دارد.

شما برای ما از آموزش وار در کستل کلش بنویسید

در این مطلب از ایران موجو به طور دقیق به آموزش وار در کستل کلش پرداختیم. چنانچه شما در این زمینه تجربه کافی دارید، می توانید از طریق قسمت نظرات آن را با ما در میان بگذارید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support