آموزش بازی کلش آف کلنز

چرا حریف در Clan War برابر و منصفانه نمی افتد

آموزش وار در کلن
چرا حریف در Clan War برابر و منصفانه نمی افتدReviewed by احمد فندرسکی on Jul 10Rating: 4.5آموزش برد در کلن وارچرا حریف در Clan War برابر و منصفانه نمی افتد ؟ در بعضی مواقع هنگامی که جستجو برای Clan War استارت می خورد ، می بینیم که یک تاون هال 10 پایین تر از یک تاون هال 9 قرار می گیرد و یا اینکه مشاهده می کنیم که یک تاون هال 9 حریف مقابلش یک تاون هال 10 می افتد و از این بابت هم خیلی تعجب می کنیم ! و War را غیر منصفانه تلقی می کنیم و اگر هم در War ببازیم که همین مساله را بهانه می کنیم و شکستمان را به گردن سیستم سرچ بازی می اندازیم و داد و فغان راه می اندازیم ! ما در این مطلب سعی خواهیم کرد که دلایل را کمی روشن کنیم و برای اینکه این مساله زیاد پیش نیاید ، چه ترفندی را باید بکار گیریم !

چرا حریف در Clan War برابر و منصفانه نمی افتد ؟

در بعضی مواقع هنگامی که جستجو برای Clan War استارت می خورد ، می بینیم که یک تاون هال ۱۰ پایین تر از یک تاون هال ۹ قرار می گیرد و یا اینکه مشاهده می کنیم که یک تاون هال ۹ حریف مقابلش یک تاون هال ۱۰ می افتد و از این بابت هم خیلی تعجب می کنیم ! و War را غیر منصفانه تلقی می کنیم و اگر هم در War ببازیم که همین مساله را بهانه می کنیم و شکستمان را به گردن سیستم سرچ بازی می اندازیم و داد و فغان راه می اندازیم ! ما در این مطلب سعی خواهیم کرد که دلایل را کمی روشن کنیم و برای اینکه این مساله زیاد پیش نیاید ، چه ترفندی را باید بکار گیریم !

در ابتدای مطلب باید تعریفی از تاون هال های ۸٫۵ و ۹٫۵ و ۱۰٫۵ داشته باشیم ، چیزی که هیچگاه مورد توجه قرار نمی گیرد و فقط تاون هال مان را ملاک قرار می دهیم و کلا پیشرفت هایمان را هم در نظر نمی گیریم .

شاید براتون سوال پیش آمده که بعضی مواقع در War یکنفر که تاون هال آن ۱۰ است بین تاون هال ۹ ها قرار می گیرد و حتی خریفش هم تاون هال ۹ می افتد ! به این تاون هال ، ۹٫۵ می گویند و البته ۹۰% کلن هایی که در War برد های پیاپی زیادی دارند و یا اینکه بعضی مواقع می بینید که نفر چهلم War حریف می آید و نفر اول کلن شما را در War می زند از این حربه و تقلب استفاده می کند.

بنابراین تاون هال ۹٫۵ را اینگونه می توان تعریف کرد که ماکسیمم تاون هال ۹ باشد یعنی فقط تاون هال ش را به ۱۰ آپدیت کرده باشد ولی هیچکدام از ساختمان های دفاعی که در تاون هال ۱۰ شامل آپ کردن می باشد ، را انجام نداده باشد و همچنین ساختمان های جدیدی که در تاون هال ۱۰ شاملش می شود را نساخته باشد.
این قانون نیز شامل تاون هال ۸٫۵ و ۱۰٫۵ هم به همین صورت می باشد یعنی ماکسیمم باشند و فقط تاون هال را آپدیت کرده باشند و حتی یک بمب کوچک متعلق به تاون هال بعد را هم نگرفته باشند ، در غیر اینصورت اگر شما یک مورد را هم آپدیت کنید ، شامل تاون هال بعد می شوید و این قانون در بازی ، کلی است و هیچ تبصره و یا راه فراری از آن نیست و شامل همه می شود .

این کار چه مزایایی در Clan War برای ما دارد ؟ می توان این استثناء را در نظر گرفت …
شما اگر تاون هال ۱۰ دارید و می خواهید تاون هال ۹٫۵ حساب شوید تا در Clan War حریفتان تاون هال ۹ قرار گیرد و با استفاده از ضعف نقشه و ساختمان های دفاعی آن به پیروزی برسید ، این کار ها را می توانید انجام دهید که البته این مثالی که ما زده ایم برای تاون هال ۹٫۵ است ولی تمام تاون هال ها را شامل می شود :

١.آزمایشگاه را آپدیت کنید و همچنین شروع به آپگرید کردن سربازها و طلسمها کنید حالا شما ساختمان دفاعی تاون هال ۹ را دارید ولی حملاتتان قدرت تاون هال ۱۰ حساب می شود!
٢.شما می توانید دیوار های اضافه که در تاون هال ۱۰ را به شما می دهد را خریداری کنید و آنها را همچنین تا آخرین لول بالا ببرید ، شما همچنان تاون هال ۹ حساب خواهید شد ولی دیوارهای تاون هال ۱۰ را دارید و در برابر یک تاون هال ۹ که روبروی شما قرار می گیرد ، قدرت دفاعی یک تاون هال ۱۰ را در دیوارها خواهید داشت.
٣.می توانید Army Camp را آپگرید کنید و با ۲۴۰ واحد نیرو به اتک بروید و شما هم چنان تاون هال ۹ حساب می شوید.
۴.در تاون هال ۹ ، شما میتوانید ۱۰ Dark Elixir Drill جدید را خریداری کنید و همچنین می توانید اکسیرکالکتور و گلدماین جدید را هم خریداری کنید.
۵.شما می توانید در تاون هال ۸٫۵ آرچر کویین و در تاون هال ۱۰٫۵ قهرمان Grand Warden را بگیرید و حتی آپگرید کنید و همچنان تاون هال ۸ یا ۱۰ به حساب آیید ، در حالی که قدرتی برابر تاون هال ۹ و ۱۱ را دارید !
۶.شما میتوانید مخزن گلد و اکسیر جدید را خریداری کنید و آپگرید کنید.
٧.شما میتوانید Dark Barracks خریداری کنید و تا لول ماکس آنرا آپگرید کنید.

* نکات مهم :
١.برای اطمینان همیشه در تاون هال ۸ یک آرچر تاور را به لول ماکس آپگرید نکنید.
٢. در تاون هال ۹ یک X-Bow را به لول سه آپگرید نکنید
٣.در تاون هال ۸٫۵ شما نمیتوانید دیوارها را به لول ۹ ارتقاء بدهید و فقط باید تا لول ۸ ارتقاء بدهید در غیر این صورت تاون ۹ حساب می شوید.

امیدواریم که این ترفندها در کلن وار به کارتان بیاید و بتوانید در Clan War با رقیبانی ضعیف تر از خودتان روبرو شوید و آنها را شکست دهید.

برای خرید جم کلش اف کلنز میتونید به فروشگاه وب سایت مراجعه کنید 

https://iranmojo.com/gameshop

میزان رضایت

پاسخی بگذارید