سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل Fool’s Gold

سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل Fool's Gold
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 364
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل Fool’s Gold به زودی با ماجراهای بسیار مهیج برای این شوتر چند نفره منتشر خواهد شد.

لباس های جنگلی خود را بپوشید و استتار کنید زیرا اوضاع در Call of Duty Mobile در حال بدتر شدن است. اکتیویژن به تازگی یک فصل جدید پرماجرا را برای این شوتر چندنفره اعلام کرده است. سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل Fool’s Gold هفته آینده همراه با مسابقات مقدماتی CODM World Champs 2024 برای اندروید و iOS منتشر خواهد شد.

بتل پس سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل Fool’s Gold

بتل پس سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل Fool's Gold

اسلحه MG42 LMG محصول جدید و داغی است که تازه به فصل 4 کالاف دیوتی موبایل Fool’s Gold اضافه شده است. که به لطف ظرفیت مهمات بالای خود به راحتی می‌تواند تعداد زیادی از دشمنان را از بین ببرد. سایر موارد رایگان فصل 4 کالاف دیوتی عبارتند از: RC-XD Scorestreak و انواع اسکین‌ها، طرح‌های فنی سلاح و سکه های vault.

اسلحه MG42 LMG در سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل Fool's Gold

مانند همیشه، دارندگان Premium Pass می‌توانند از جوایز انحصاری بیشتری بهره ببرند، از جمله مجموعه‌ای متنوع از اسکین‌های اپراتور با ظاهری جذاب. بنابر این بتل پس خود را ارتقا دهید تا Zoe – Jungle Diva، David Mason – Ruin Ranger، Sims – Gunner و Strongarm – Floral Fatality را به دست آورید. همچنیم شما می‌توانید مجموعه ای از اسکین های فنی اسلحه مانند  FR.556 — Unburied Treasure، CX-9 — Glorious Plumage، Arctic 0.50 — Jungle Maw، LK24 — Envenomed  و MG42 — Rubble Maker  را به کار ببرید. برای خرید هر یک از این موارد نیاز به خرید سی پی ارزان کالاف دارید که می توانید وارد صفحه خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران موجو معتبرترین سایت خرید سی پی شوید و در کمتر از چند دقیقه بسته مورد نظر خود را دریافت کنید.

Premium Pass سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل Fool's Gold

مود Dropkick سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل Fool’s Gold

مود جدیدی به نام Dropkick به این گیم پلی چند نفره می‌پیوندد که حول محور محافظت از briefcase است. یک briefcase در یک مکان تصادفی است که با برداشتن آن می‌توانید شروع به کسب امتیاز کنید، اما نکته مهم این است که شما فقط می‌توانید از یک pistol استفاده کنید. همچنین باید توجه کنید که نمی‌توانید پنهان شوید زیرا موقعیت شما به نمایش گذاشته می‌شود، بنابراین مطمئن شوید که هم تیمی های شما همواره با شما ارتباط دارند و از شما محافظت می‌کنند.

موضوع رویداد فصل 4 کالاف دیوتی موبایل Fools’s Gold

رویداد فصل چهارم کالاف دیوتی موبایل  Tropical Ecapade نامیده شده است. رقابت در مسابقات چندنفره و بتل رویال به شما قطب‌نماهایی می‌دهد که باید برای یافتن اشیای باارزش مختلف که می‌توانند با پاداش مبادله شوند، استفاده کنید. بناب این یک مسیر امن را انتخاب کنید و آن را دنبال کنید تا به شکارچی گنج تبدیل شوید که همیشه قرار بود باشید.

تریلر فصل 4 کالاف دیوتی موبایل Fools’s Gold

تاریخ انتشار سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل Fools’s Gold

سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل Fool’s Gold در 29 فروردین 1403 یعنی 17 آوریل در ساعت 5:00 بعد از ظهر به وقت محلی منتشر می‌شود.

 

ثبت دیدگاه
iranmojo online support