بازی Marvels Spider Man 2 بیش از 10 میلیون نسخه فروخته است

بازی Marvels Spider Man 2 بیش از 10 میلیون نسخه فروخته است
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 153
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

فروش بازی Marvels Spider Man 2 رسماً از مرز 10 میلیون نسخه در پلی استیشن 5 گذشت و نقطه عطف جدیدی را برای این بازی رقم زد. همچنین خرید بازی Marvels Spider Man 2 بصورت قانونی میتوانید به فروشگاه ایران موجو مراجعه کنید.

طبق آخرین گزارش درآمد سونی، این شرکت می‌گوید که فرنچایز Marvel’s Spider-Man استودیو Insomniac  اکنون بیش از 50 میلیون نسخه فروخته است که شامل پورت‌های PC نیز می‌شود. تا 4 فوریه 2024، Marvel’s Spider-Man 2  بیش از 10 میلیون از این فروش را داشته است.

Marvel’s Spider-Man 2 در عرض 24 ساعت 2.5 میلیون نسخه و در 11 روز اول عرضه به بازار بیش از 5 میلیون نسخه فروخت. این بازی همچنین در ماه مارس به‌روزرسانی بزرگی دریافت می‌کند که شامل ویژگی‌های جدیدی مانند New Game Plus و تکرار ماموریت داستان است.

در دسامبر 2023، استودیو Insomniac Games دچار نقض اطلاعات شد و یکی از اطلاعاتی که فاش شد این بود که Marvel’s Spider-Man 2  باید حداقل 7.2 میلیون نسخه بفروشد تا بتواند هزینه‌های توسعه را کاهش دهد. آمار فروش به روز شده حاکی از آن است که بازی اکنون در حال کسب سود است.

در حالی که اینسومنیاک روی بازی بعدی خود یعنیWolverine  کار می کند، سونی اخیراً اعلام کرده است که هیچ بازی از فرنچایزهای اول شخص اصلی خود را تا آوریل 2025 عرضه نخواهد کرد. این نشان می دهد که بازی Wolverine هنوز فاصله زمانی زیادی تا انتشار دارد.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support