محتوای پیش فصل Call Of Duty MW3: همه مواردی که تا کنون اعلام شده است

محتوای پیش فصل Call Of Duty MW3
 • تاریخ ثبت
 • بازدید 330
 • دیدگاه 0
 • اشتراک گذاری
 • موضوع وبلاگ

Modern Warfare 3 در10 نوامبر راه اندازی می‌شود و وبلاگ جدید Call of Duty جزئیاتی را ارائه می‌دهد که می‌توانید از محتوای پیش فصل Call Of Duty MW3 انتظار داشته باشید. در اینجا همه چیز را برای باز کردن قفل در روز اول Modern Warfare 3  بررسی می‌کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر از دنیای بازی متوانید اخبار بازی در ایران موجو را دنبال کنید تا از اتفاقات و تغییرات لحظه ای در بازی محبوب خود مطلع شوید.

تاریخ‌های پیش فصل

پیش فصل Modern Warfare 3 از زمان عرضه در 10 نوامبر تا اوایل دسامبر برنامه ریزی شده است و به تاریخ پایان مشخصی اشاره نشده است.

 

باز شدن قفل نسخه Vault و سایر جوایز

پس از انتشارکامل بازی، هر کسی که نسخه Vault را خریداری کرده باشد، به اسکین‌های اپراتور Nemesis وFate weapon vault  دسترسی خواهد داشت. علاوه بر این، تمام تجهیزات به دست آمده برای کسانی که قفل آنها را در طول بتا باز کرده‌اند و همچنین جوایز دسترسی زودهنگام کمپین در دسترس قرار می‌گیرند.

 

ارتقاء rank و weapons

درست مانند بازی‌های گذشته Call of Duty، شما می‌توانید در رتبه‌های نظامی از 1 تا 55 بالا بروید و تمام آیتم‌های چند نفره پایه و سلاح‌ها و تجهیزات حالت Zombies را باز کنید. این شامل تمام normal perk‌ها، killstreak‌ها و تجهیزات می‌شود.

شما می‌توانید هر یک از سلاح‌های اولیه و ثانویه را در Modern Warfare 3 ارتقا دهید تا قفل attachment‌‌ها را برای سفارشی‌سازی باز کنید. علاوه بر این، می‌توانید هر سلاحی را از Modern Warfare 2 2022 که هنوز تمام نکرده‌اید، ارتقا دهید. تمام سلاح‌های MW2 به عنوان بخشی از برنامه جدید Carry Forward Call of Duty به Modern Warfare 3  منتقل می‌شوند، که بیشتر آیتم‌ها را از Modern Warfare 2 به Modern Warfare 3 منتقل می‌کند.

 

چالش‌های پیش فصل

پیش فصل Modern Warfare 3 دارای شش نوع چالش مختلف برای تکمیل است:

 • چالش Daily
 • چالش Weekly
 • چالش Armory
 • چالش Weapons
 • چالش Operators
 • چالش Calling cards

 

محتوای Multiplayer و Zombies

همانطور که قبلا اعلام شده بود، بازی چند نفره Modern Warfare 3 با انواع لیست‌های پخش برای مودهای استاندارد 6v6، Ground War در مقیاس بزرگ و War عرضه می‌شود. بازی چند نفره استاندارد با تمام ۱۶ نقشه بازسازی‌شده از Modern Warfare 2  در سال ۲۰۰۹ است، اما نقشه‌های منتخب از Modern Warfare 2 در سال ۲۰۲۲ کمی پس از راه‌اندازی به دست خواهند آمد.

در ساید Zombies، می‌توانید باTerminus Outcomes PMC  به عنوان بخشی از روایت عملیات Deadbolt در Modern Warfare 3  مبارزه کنید. این مود با ده‌ها ماموریت و انبوهی از زامبی‌ها در نقشه جدید Urzikstan Warzone راه اندازی می‌شود.

 

ادامه دادن برای تکمیل بتل پس MW2

بازی Modern Warfare 3 برای تکمیل بتل پس فصل ششم Modern Warfare 2 به حساب می‌آید، بنابراین می‌توانید سطوحی را که هنوز آنلاک نکرده‌اید به پایان برسانید. تمام محتوای این پس منتقل می‌شود و می‌تواند در Modern Warfare 3 و Warzone  استفاده شود.

تاریخ مشخصی برای شروع فصل 1 اعلام نشده است، اما در اوایل دسامبر اولین فصل کامل با ادغام نقشه جدید Urzikstan برای Warzone پخش خواهد شد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 به طور رسمی در 10 نوامبر عرضه می‌شود، اما اگر نسخه دیجیتالی آن را پیش‌خرید کرده باشید، می‌توانید این کمپین را از 2 نوامبر شروع کنید.

اگر به دنبال یک ماموریت پر هیجان در دنیای دیجیتالی هستید، “بازیModern Warfare 3” جواب شماست. با گرافیک‌های حیرت‌انگیز و داستان‌هایی که هر لحظه تو را به چالش می‌کشد، این بازی شما را به عرصه‌های نبردی می‌برد که هیچ‌گاه تصور نمیکردید. به خط مقدم جنگ‌های مدرن بپیوند و استراتژی‌های نظامی خود را به رخ دشمنان بکش!”

 

ثبت دیدگاه
iranmojo online support