به روزرسانی سیزن 57 کلش رویال Electro Birthday

به روزرسانی سیزن 57 کلش رویال Electro Birthday
 • تاریخ ثبت
 • بازدید 290
 • دیدگاه 0
 • اشتراک گذاری
 • موضوع وبلاگ

مارس 2024 همزمان با هشتمین سالگرد تولد کلش رویال است و از طرفی این رویداد برابر شده است با به روزرسانی سیزن 57 کلش رویال با نام Electro Birthday  که حتما دارای جوایز بسیار زیادی خواهد بود.

در این مقاله، اجازه دهید نگاهی اجمالی داشته باشیم به آنچه که به‌روزرسانی فصل 57 کلش رویال در قالب اسکین‌های جدید، ایموت‌ها، جوایز و سایر موارد اضافه شده در اختیارتان قرار می‌دهد. همچنین برای خرید جم کلش رویال می‌توانید وارد صفحه این محصول در ایران موجو شوید.

 

بررسی سیزن 57 کلش رویال Electro Birthday

 •  کارت های جدید Evolution
 • اسکین‌های برج جدید
 • ایموت‌ها و بنرها
 • Season Shop، Card Boost

 

Card Evolution‌های جدید Tesla و Zap

با پیروی از روند فصل 56، ما بار دیگر دو evolution در این فصل داریم.

Card Evolution‌های جدید Tesla و Zap سیزن 57 کلش رویال

 • تسلا (Tesla)

یک کارت دفاعی دیگر که یک آپدیت Evolution دریافت می‌کند کارت تسلا است. این evolution با یک HP buff، قابلیت Electro Pulse  را به ارمغان می‌آورد. وقتی تسلا بالا می‌آید، یک موج شوک در حال گسترش آزاد می‌کند که به نیروهای مجاور، هم در هوا و هم در زمین، آسیب می‌زند و باعث می‌شود برای مدت کوتاهی اِستان (بیهوش یا گیج) شوند. جلوه‌های بصری برای این کار فوق العاده جالب به نظر می‌رسند. برای فعال کردن آن به دو cycle نیاز دارید.

 

 • زَپ (Zap)

کارت رایج Zap رسماً به اولین اسپل بازی تبدیل شده است که به روز رسانی Evolution دریافت می‌کند. Zap به عنوان پانزدهمین Card Evolution، تجربه مهیج جدیدی را از نظر اسپل به ارمغان می‌آورد. این evolution قابلیت Triple Shock دارد. همانطور که از نام آن پیداست، این اسپل سه بار گسترش می‌یابد و اهدافی را که در محدوده خود قرار دارند را می‌زند. مانند تسلا، Evolved Zap به 2 Cycle نیاز دارد تا evolution خود را فعال کند.

 

اسکین‌های برج جدید (Tower Skin) در سیزن 57 کلش رویال

در این آپدیت، یک Tower Skin جدید به طور رسمی تایید شده است که می‌توان آن را از طریق Pass Royale خریداری کرد. اسکین برج DJ Defense در Tier 48 Gold Tier در Pass Royale باز شده است.

اسکین‌های برج جدید (Tower Skin) در سیزن 57 کلش رویال

ایموت‌ها و بنرها در سیزن 57 کلش رویال

یک بار دیگر، با پیروی از الگوی به‌روزرسانی‌های قبلی، شش ایموت جدید در راه است. تمام ایموت‌های جدید سیزن 57 کلش رویال Electro Birthday بر اساس تم Electro Birthday  ساخته می‌شوند، زیرا این بازی ۸ سالگی را جشن می‌گیرد. ما فقط 2 بنر برای دارندگان Diamond Pass Royale، 8 بنر در Banner Box، 2 بنر بدون Community Challenge خواهیم داشت و هیچ بنری در Season Shop نداریم.

ایموت‌ها و بنرها در سیزن 57 کلش رویال

Season Shop، Card Boost‌ها و کارت‌های پیشنهادی

Season Shop دارای مقدار مناسبی از جوایز است که می‌توان با مبادله توکن‌های فصل به دست آورد. همراه با کارت‌های پیشنهادی، بنرها و ایموت‌ها را می‌بینم که سرمایه‌گذاری‌های ارزشمندی هستند، کارت‌هایی در Electro Giant، Zappies، Tesla و Lightning در Season Shop با قیمت ۵۰۰ توکن داریم. Wild Shards نیز با 6000 توکن در فروشگاه ظاهر خواهد شد.

Season Shop، Card Boost‌ها و کارت‌های پیشنهادی

علاقه مندان به Card Evolution می‌توانند Archer Shards را در Season Shop پیدا کنند. توسعه دهندگان در این مورد بسیار تنبلی کرده‌اند زیرا دفعه قبل دو evolution داشتند و می‌توانستند دو Evolution ارائه دهند.  Shardها را می‌توان سه بار با شروع از 5000 توکن خریداری کرد که اعتبار یکسانی را به هر خرید اضافه می‌کند. این بار ما برای boost سه کارتElectro Giant، Tesla  و Lightning داریم.

برای اولین بار، Tower Troop  یک بخش مجزا خواهد داشت.

 

به روزرسانی بالانس در فصل 57 کلش رویال Electro Birthday

تغییرات نهایی به‌روزرسانی بالانس برای فصل 57 در مارس 2024 به شکل زیر‌می باشد.

به روزرسانی بالانس در فصل 57 کلش رویال Electro Birthday

ثبت دیدگاه
iranmojo online support