تاریخ انتشار کالاف دیوتی وارزون موبایل اعلام شد

تاریخ انتشار کالاف دیوتی وارزون موبایل اعلام شد
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 4489
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

اکتیویژن رسما تاریخ انتشار کالاف دیوتی وارزون موبایل را 21 مارس برابر با 2 فروردین 1403 اعلام کرد. علیرغم نام بازی، این بازی دارای بتل رویال و حالت چند نفره متداول است. این بازی همچنین دارای پیشرفت مشترک (shared progression) در Call of Duty: Modern Warfare III  و Warzone است.

Warzone Mobile در iOS و Android در دسترس خواهد بود و Verdansk و Rebirth Island در هنگام راه اندازی با پشتیبانی از 120 بازیکن در مسابقه در Verdansk و 48 بازیکن در Rebirth Island در دسترس خواهند بود. برای بازی چند نفره، نقشه‌های مورد علاقه طرفداران مانند Shipment، Shoot House  و Scrapyard در دسترس خواهد بود. برخی از مودهای موجود عبارتند از Team Deathmatch، Domination، Kill Confirmed  وSearch & Destroy و همچنین نسخه‌های هاردکور این مودها.

البته در حال حاضر یک بازی محبوب Call of Duty برای موبایل به نام Call of Duty Mobile وجود دارد. اسنادی که به عنوان بخشی از پیشنهاد نظارتی مایکروسافت برای خرید اکتیویژن بلیزارد منتشر شد، نشان داد که انتظار می‌رود Call of Duty Mobile با راه‌اندازی Warzone Mobile حذف شود.

Warzone Mobile مدتی است که از طریق یک برنامه دسترسی زودهنگام با انتشار محدود در دسترس بوده است، بنابراین ممکن است قبلاً برخی فوتیج‌ها را دیده باشید. Activision گفت که از دوره دسترسی زود هنگام برای جمع‌آوری بازخورد، رفع باگ‌ها و بهینه‌سازی استفاده کرده است، با این هدف که بازی در زمان عرضه به بهترین شکل ممکن اجرا شود.

زمان نشان خواهد داد که آیا این اتفاق می‌افتد، اما Activision گفت که در حال حاضر ده‌ها به روز رسانی مهم را در طول تست اولیه منتشر کرده و هزاران باگ را برطرف کرده است.

همه کسانی که پیش ثبت نام کرده‌اند هنگامی که بازی در 21 مارس منتشر شود، این جوایز را دریافت خواهند کرد:

  • اسکین Ghost Condemned Operator
  • طرح‌های فنی سلاح‌های M4 Archfiend و X12 Prince of Hell
  • وینیل Foes Flame
  • نشان Dark Familiar

قابلیت پیشرفت مشترک (shared progression)، بدان معناست که بازیکنان می‌توانند در هر یک از سه بازی  Warzone Mobile، Modern Warfare III، یا Warzone  سطح خود را بالا ببرند و سطح بازی، آنلاک شده‌ها و پیشرفت بتل پس خود را در هر سه بازی به اشتراک بگذارند. برای این کار بازیکنان باید با استفاده از شناسه Activision خود وارد سیستم شوند. همه باندل‌های فروشگاهی که بازیکنان ممکن است در Warzone یا Modern Warfare III خریداری کرده باشند، در Warzone Mobile  در دسترس خواهند بود، به‌جز تعداد کمی باندل‌ها.

Warzone Mobile توسط Solid State Studios، Digital Legends، Beenox  و Activision Shanghai توسعه یافته است. پس از خرید Activision Blizzard در سال 2023، اکنون کل سری Call of Duty در اختیار مایکروسافت است. همچنین برای خرید سی پی وارزون موبایل (COD POINT-CP) میتوانید به صفحه خرید پول این بازی در ایران موجو مراجعه کنید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support