شرایط و قوانین کسب درآمد از طریق وب سایت ایران موجو

در صفحه‌ای که پیش روی شماست تمامی شرایط و قوانین کسب درآمد از طریق وب سایت ایران موجو ( که به نوعی همکاری یا بازاریابی نیز محسوب می‌شود) درج شده است.

تمامی کسانی که از این طریق قصد همکاری با سایت ایران موجو را دارند موظف به مطالعه و پیروی ازاین قوانین هستند.

عضویت شما در سایت به منزله‌ی مطالعه و قبول قوانین و شرایط سایت ما می‌باشد.

 

۱-    روند کار و فعالیت:

شما بازاریاب‌‌ گرامی با پنلی که در اختیارتان قرار داده می‌شود محصولات موجود در فروشگاه جم ایران موجو را در فضای مجازی به دیگران معرفی می‌نمایید و بابت هر فروشی که از طریق لینک‌ این محصول انجام می‌گیرد درصدی از قیمت محصول به عنوان پورسانت به پنل‌ شما افزوده می‌شود.

 

برای اینکه بهتر متوجه روند کار شوید به مثال زیرتوجه کنید:

فرض کنید خانم نیازی لینک یکی از محصولات ایران موجو را برای اشخاص دیگر ارسال می‌کند یا درسایت‌ها, وبلاگ‌ها, کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی انتشار می‌دهد. اگرشخصی روی این لینک کلیک کرده و وارد سایت ما شود ربات‌های سایت ما بطور خودکار متوجه این موضوع خواهند شد که این شخص از طریق لینک خانم نیازی وارد سایت شده است.

پس با هر خریدی که این شخص در سایت انجام دهد مبلغی بعنوان پورسانت به حساب کاربری خانم نیازی افزوده می‌شود.

 

درصورتی که لینک محصولات یا صفحات وبسایت ما را در شبکه‌های اجتماعی خود یا در گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی و یا هرجایی که بازدید داشته باشد قرار دهید و روی آن‌ها  کلیک شود، مبلغی معادل ۲۰ تومان به حساب کاربری شما افزوده خواهد شد .

 

پس به خاطر داشته باشد:

 • در صورتی که در سیستم کسب درآمد وب سایت ایران موجو عضو باشید امتیاز اشتراک گذاری در پنل کاربری شما اضافه شده است.
 • در صفحات سایت یک گزینه شناور موجود است که شما می‌توانید از این طریق صفحات سایت را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و اگر کسی روی لینک اشتراگ گذاری شده از طرف شما کلیک کند مجددا به شما امتیاز تعلق می‌گیرید.
 • اگر شخص پس از کلیک و ورود, درون سایت ما عضو شود و در سایت ما خریدی انجام دهد مبلغ ۲ درصد از خرید آن شخص به حساب شما واریز می‌گردد.
 • در صورتی که سفارشات ماهانه‌ی مشتریان شما از مبلغ ۱۰میلیون تومان بیشتر باشد شما به سطح طلایی تغییر سطح می‌دهید و مبالغ موجود در حساب کاربری کیف پول شما قابل انتقال به کارت بانکی شما خواهند بود.

 

 

۲-    مسئولیت‌های ما:

شرکت ایران موجوهیچ گونه مسئولیتی در قبال شما و فعالیت‌های شما نخواهد داشت. زیرا شما هیچگونه قرار داد رسمی جهت همکاری با شرکت ما نداشته و کارمند, نماینده یا بازاریاب رسمی شرکت ما محسوب نمی‌شوید.

۳-    موارد ممنوع و هشدارها:

 • هرگونه تبلیغاتی که اسپم یا آزر دهنده باشد نباید از طرف شما برای دیگران فرستاده شود.
 • هرگونه اطلاعات نادرستی به قصد فریب اشخاص از طرف شما نباید برای دیگران فرستاده شود.
 • هرگونه اجبار یا فریبی در راستای خرید نباید از طرف شما صورت بگیرد.
 • هیچ مبلغی نباید از طرف شما از خریدار دریافت شود.
 • شما نماینده‌ی فروش, نماینده‌ی شرکت یا بازاریاب رسمی شرکت ایران موجو نمی‌باشید پس برای فریب دیگران از این الفاظ استفاده نکنید.

 

۴-    موارد مالی:

 • تراکنش‌های حساب کاربری شما قابل رویت خواهند بود.
 • پورسانت فروش تنها زمانی به شما تعلق خواهد گرفت که خرید انجام شده و سفارش نهایی شده باشد.
 • اگر مشتری به هر دلیلی از خرید انصراف داده و محصول را مرجوع کند سایت چارپ این حق را دارد که پورسانت را از حساب کاربری شما کسر کند.
 • شما می‌توانید با مبالغی که بعنوان پورسانت دریافت کرده‌اید مجددا خرید انجام دهید.

 

نکته: عضویت شما در سایت به منزله‌ی مطالعه و قبول تمامی قوانین فوق است, این قوانین ممکن است در اینده تغییرکنند و عدم رعایت این قوانین منجر به مسدود شدن, حذف و یا جریمه‌ی شما خواهد شد.