حرفه ای شدن در زوبا با چند روش ساده

حرفه ای شدن در زوبا با چند روش ساده
 • تاریخ ثبت
 • بازدید 117
 • دیدگاه 0
 • اشتراک گذاری
 • موضوع وبلاگ

زوبا یک بازی جدید از سازنده بازی محبوب Sniper 3D Gun Shooter است؛ این بازی اکشن و ماجراجویی، مکانیک بازی‌های بتل رویال و بازی آنلاین چند نفره را با یک‌دیگر ترکیب کرده و تجربه‌ای منحصر به فرد برایتان می‌سازد. زوبا همچنین کاراکترهای انیمیشنی و بامزه دارد که شما می‌توانید در بازی آن‌ها را به دست آورید. جدید بودن بازی زوبا باعث شده است تا بسیاری از بازیکنان به دنبال اموزش حرفه ای شدن در زوبا باشند. در این مقاله، به حرفه ای شدن بازی zooba پرداخته‌ایم.

چگونه در بازی زوبا حرفه‌ای شویم؟

 1. بازی را قوی شروع کنید
 2. بازیکنان دیگر را تا جای ممکن بکشید
 3. هوشمندانه بجنگید
 4. از کاراکترهایتان نهایت استفاده را ببرید
 5. با تمام کاراکترها بازی کنید
 6. فاصله را حفظ کنید
 7. از اسلحه لجند دوری کنید
 8. تله بگذارید
 9. با بازیکنان لول بالاتر تیم شوید
 10. تمرین کنید
 11. تبلیغ برای جم زوبا

 بازی زوبا را قوی شروع کنید

یکی از تکنیک های حرفه ای شدن بازی zooba  این است که شما در اول بازی نیاز به لوت دارید و باید از همان ابتدا خودتان را قوی‌تر کنید. پس از این که دکمه شروع بازی را زدید، مپی برای شما نمایش داده می‌شود که مکان شما و دشمنانتان را نمایش می‌دهد. اگر در اطرافتان دشمن زیادی وجود دارد، سریعا به یک نقطه دیگر از مپ بروید.

 بازی زوبا را قوی شروع کنید

یادتان باشد که برای این کار زمان کمی دارد اما در همان اول بازی می‌توانید با زدن روی مپ، جایی را که می‌خواهید بازی را شروع کنید، انتخاب کنید. بهتر است بازی را در یک مکان خلوت‌تر شروع کرده و لوت کنید. در این صورت از همان ابتدای بازی به سطح خوبی از قدرت می‌رسید و لازم نیست تا با بازیکنان دیگر درگیر شوید.

بازیکنان دیگر را بکشید

زمانی که لوت کردید و تجهیزات خودتان را به دست آوردید، روی یک هدف متمرکز شوید. لول بازیکن را چک کنید، اگر از شما کم‌تر بوده یا هم‌سطح با شما باشد، زمان این است که با او وارد نبرد شوید. اگر یک بازیکن را بکشید، لوت بسیار بهتری دریافت خواهید کرد. سیستم بازی به گونه‌ای است که بیش‌ترین میزان لوت را موقع کشتن یک بازیکن دیگر به شما می‌دهد؛ سپرها، پک‌های health، مواد اولیه ساختن یک سلاح دفاعی و چیزهای دیگر را می‌توانید به راحتی با کشتن دشمنتان به دست آورید.

هوشمندانه بجنگید تا حرفه ای شوید

هوشمندانه بجنگید تا حرفه ای شوید

دقیق ترین تکنیک حرفه ای شدن در زوبا این است که زمانی که با یک دشمن درگیر هستید، هدفتان باید زدن دمیج حداکثری به او باشد و همزمان باید ضربه‌های او را دفع کنید. به ویژگی‌ها و حرکات دشمنتان توجه کنید، رنج و جهت ضربه‌اش را به یاد داشته باشید و با توجه به این موارد حرکت کنید. در یک نقطه باقی نمانید؛ حرکت کنید و در زمان حرکت اتک بزنید.

 نهایت استفاده را از قوی ترین کارکتر های زوبا ببرید

شما باید کاراکترهایتان را با استفاده از منطق و فکر انتخاب کنید و صرفا به خاطر چهره و ظاهرشان آن‌ها را برندارید. ویژگی‌های اکتیو و پسیو هر کاراکتر را مطالعه کنید و کاراکتری را که برای سبک بازی‌تان مناسب است، بردارید. ویژگی‌ها و stats هر کاراکتر را نیز بخوانید و بدون یادگیری این موارد، کاراکتری را انتخاب نکنید.

 نهایت استفاده را از قوی ترین کارکتر های زوبا ببرید

همچنین شما باید از توانایی اکتیو هر کاراکتر به درستی استفاده کنید. این توانایی دارای یک کول داون است و در این زمان نمی‌توانید از آن استفاده کنید. کول داون یک اسکیل می‌تواند تا چند ثانیه باشد و در این بازی حتی صدم ثانیه‌ها هم اهمیت بالایی دارند؛ در نتیجه این توانایی‌تان را هدر ندهید.

کاراکترهایتان را تا جای ممکن، ارتقا دهید. اگر جم زوبا مورد نیاز این کار را دارید، صبر نکنید و کاراکترتان را ارتقا دهید. کاراکتر قوی‌تر باعث می‌شود تا کشتن دشمنانتان راحت‌تر شده و بتوانید زمان بیش‌تری زنده بمانید. همچنین هرچه رنکتان بیش‌تر باشد، جوایز و لوت‌های بهتری نصیبتان می‌شود.

از آیتم‌های مختلف روی کاراکترتان استفاده کنید. آیتم‌هایی که برای کاراکتر خود انتخاب می‌کنید، به او یک توانایی پسیو می‌دهند که در طول بازی فعال است. در نتیجه اگر آیتمش را داشته باشید، می‌توانید دمیج کاراکترتان را بیش‌تر کنید، رنج ضربه‌اش را افزایش دهید و با سرعت بیش‌تری در مپ حرکت کنید. با ارتقا دادن این آیتم‌ها نیز تاثیرشان را بیش‌تر می‌کنید.

با تمام کاراکترها بازی کنید

اگر برایتان سوال است که چگونه در بازی زوبا حرفه ای شویم، باید بگوییم که یکی از اصلی‌ترین راه‌ها، توانایی بازی با تمام کاراکترها است. با این که شما کاراکترها را در اول بازی ندارید و باید با بازی کردن آن‌ها را آنلاک کنید، اما می‌توان گفت بهترین اموزش حرفه ای شدن در زوبا، توانایی بازی با تمام کاراکترها است.

با تمام کاراکترها در زوبا بازی کنید

خود بازی نیز سیستمی دارد تا توانایی شما در هر کاراکتر را اندازه بگیرد. این سیستم داخل بازی Mastery نام گرفته است که مختص هر کاراکتر است. اگر با یک کاراکتر بازی کنید و تروفی به دست آورید، آن تروفی‌ها به نام او ثبت می‌شوند و پس از رسیدن به یک مقدار مشخص،‌ به لول Master می‌رسید و جوایز این لول را دریافت می‌کنید.

درنتیجه اگر یک کاراکتر را به لول مستری برسانید، جوایز بیش‌تری دریافت می‌کنید. قابل ذکر است که اموزش حرفه ای شدن در زوبا و رسیدن به مستری، تنها با بلد بودن هر کاراکتر اتفاق می‌افتد. اگر در یک کاراکتر استاد شوید، می‌توانید او را به سطح مستری نیز برسانید.

برای این که چک کنید که هر کاراکترتان چه‌قدر با مستری فاصله دارد، در لابی و صفحه اصلی، روی آیکون تروفی‌ها ضربه بزنید.  پس از آن وارد Mastery Lab شده و می‌توانید ببینید که هر کاراکتر به چند تروفی دیگر برای رسیدن به مستری نیاز دارد.

فاصله را حفظ کنید

یکی از مهم‌ترین اموزش حرفه ای شدن در زوبا، این است که در زمان بازی، زیاد نزدیک دشمنان خودتان نشوید. بهتر است فاصله‌تان را حفظ کنید و از دور به او ضربه بزنید. همچنین در این فاصله راحت‌تر می‌توانید جا خالی داده و دفاع کنید. فرار کردن زمانی که فاصله بیش‌تری با انمی دارید، بسیار راحت‌تر است. در نتیجه مخصوصا با کاراکتر بروس، نزدیک دشمنان نشوید و تا جای ممکن با فاصله با آن‌ها مبارزه کنید.

در جنگ‌هایی که بازیکنان دیگر با هم دارند، شرکت کنید و از فاصله دور به هر دو آن‌ها ضربه بزنید. با این حال مهم است که وارد آن نبرد نشوید، چرا که ممکن است دشمنانتان تیم شده و شما را شکست دهند. از فاصله دور به آن‌ها دمیج بزنید تا hpشان کم‌تر شده و راحت‌تر حذف شوند. پس از دمیج زدن سریعا آن منطقه را ترک کنید و آن‌ جا نمانید.

فاصله را حفظ کنید

از اسلحه لجند دوری کنید

اگر لولتان پایین است و در بازی جدید هستید، یکی از راه‌های حرفه ای شدن بازی zooba، این است که خودتان را زیاد قوی نکنید. اگر اسلحه لجند در دسترس است، بهتر است آن را برندارید. با این که قدرتتان با این اسلحه بیش‌تر می‌شود اما گاهی اوقات بازیکنان لول‌های بالاتر فقط به خاطر داشتن این اسلحه، به دنبال شما می‌افتند. اگر بازیکن تازه وارد باشید، حتی با سلاح لجند هم نمی‌توانید با این بازیکنان مقابله کنید و در نتیجه حذف می‌شوید.

تله بگذارید

گاهی اوقات لازم است تا پنهان شوید، استراحت کنید، خودتان را هیل کنید و برای بازیکنان دیگر تله بگذارید. پشت بوته‌ها، داخل ساختمان‌ها و نقاط کور بازی، پنهان شوید و کار خاصی نکنید. اگر بازیکنی از جلویتان عبور کرد، سریعا به او دمیج بزنید. با این روش به راحتی می‌توانید حتی بازیکنان لول‌های بالاتر را بکشید. با این حال ریسک این روش نیز زیاد است و ممکن است نتوانید فرار کنید.

با بازیکنان لول بالاتر تیم شوید

یکی دیگر از نکات که به حرفه ای شدن در بازی زوبا کمک می کند این است که با این که امکان انتخاب هم‌تیمی در ابتدای بازی وجود ندارد، اما شما می‌توانید پس از شروع بازی، با بازیکنان لول بالاتر تیم شوید. برای این کار کافی است تا از پرچم سفید استفاده کنید و به آن‌ها آسیبی نزنید. اگر شروع به اتک زدن کردند، بهتر است سریعا فرار کنید اما در غیر این صورت، می‌توانید با آن‌ها تیم شوید.

تیم شدن با بازیکنان لول بالاتر به شما اجازه می‌دهد تا بیش‌تر در بازی زنده بمانید و بتوانید بازیکنان دیگر را شکست دهید. این بازیکنان لول بالاتر به راحتی از شما دفاع می‌کند و می‌توانید با کمک هم بازیکنان دیگر را سریعا بکشید. با تیم شدن با یک بازیکن لول بالا، ممکن است حتی تا رده دوم هم برسید؛ چرا که با هم بازیکنان دیگر را حذف می‌کنید و در نهایت او شما را می‌کشد.

تمرین کنید

مهم‌ترین اموزش حرفه ای شدن در زوبا، این است که تمرین کنید. اگر می‌خواهید بازی‌تان بهتر شود، روزانه زمانی را به بازی کردن اختصاص دهید و با کاراکترهای دیگر، تمرین کنید. در ابتدای بازی کاراکتر نیکس برای شما باز است، تا جای ممکن او را ارتقا دهید و تمام ویژگی‌هایش را بشناسید. بهترین راه برای حرفه‌ای شدن، تمرین کردن است.

تبلیغ برای جم زوبا

در بالا و سمت راست منوی بازی، می‌توانید به رایگان و با دیدن تبلیغ‌های مختلف، جم دریافت کنید. اگر به دنبال این هستید که چگونه در بازی zooba حرفه ای شویم، پیشنهاد ما استفاده از جم زوبا است. با این حال جمی که رایگان دریافت کنید، تعداد کمی دارد و نمی‌توانید با آن کاراکتر جدید بازی کنید و کاراکترتان را ارتقا دهید. شما می‌توانید با خرید جم زوبا با پایین‌ترین قیمت از ایران موجو، به راحتی در زوبا حرفه‌ای شوید.

لینک دانلود زوبا  

اندروید  

ios

شما چگونه در زوبا حرفه‌ای شدید؟

ما در این مقاله به اموزش حرفه ای شدن در زوبا پرداختیم. ۱۱ نکته به شما آموزش دادیم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید به لول‌های بالاتر برسید و حرفه‌ای‌تر شوید. با این حال حرفه‌ای شدن در نهایت فقط با تمرین کردن امکان‌پذیر خواهد بود و باید نکات گفته شده را تمرین کنید تا بتوانید به یک پرو پلیر تبدیل شوید.

شما هم نظراتتان را برای ما بنویسید؛ شما با چه روشی حرفه‌ای شدید؟ آیا بازیکن حرفه‌ای زوبا هستید؟ نکات خودتان را بنویسید تا بازیکنان مبتدی از آن‌ها استفاده کنند؛ همچنین به ما کمک می‌کنید تا مقالات بهتری برایتان فراهم کنیم.

سوالات متداول

بهترین اموزش حرفه ای شدن در زوبا چیست؟

رساندن کاراکترها به مستری و تمرین کردن از بهترین راه‌های حرفه‌ای شدن هستند.

بازی را کجا شروع کنم؟

تا جای ممکن بازی را در یک مکان خلوت شروع کرده و به لوت کردن بپردازید. درگیر شدن با دشمنان دیگر بدون تجهیزات کافی باعث می‌شود تا همان اول بازی حذف شوید.

آیا کمپ کردن در زوبا امکان‌‌پذیر است؟

شما قطعا می‌توانید در زوبا کمپ کنید اما باید مراقب باشید، تله گذاشتن برای دشمنان می‌تواند به سرعت به ضرر شما تمام شود.

اسلحه لجند زوبا بردارم؟

اگر لول پایینی دارید، این سلاح‌ها را رها کنید؛ بازیکنان لول بالاتر برای به دست آوردن آن‌ها به دنبال شما می‌افتند و به راحتی شما را می‌کشند.

آیا می‌توانم با بازیکن قوی‌تر تیم شوم؟

تیم شدن با یک بازیکن لول بالاتر، از بهترین راه‌ها برای بقا در بازی است؛ با این روش حتی می‌توانید در رده دوم بازی را تمام کنید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support