همه چیز درباره بازی مافیا (mafia)

4
همه چیز درباره همه چیز درباره بازی مافیا (mafia)
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 934
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

در صورتی که طرفدار بازی اکشن و جذاب می گردید، بازی مافیا (mafia) مطمئنا یکی از بهترین بازی هایی می باشد که شما میتوانید آن را تجربه کنید.

در این مقاله از وبسایت ایران موجو این بازی را به صورت کامل معرفی میشود تا کنار علاقه مند شدن به این بازی در صورت تمایل میتوانید این بازی دانلود و اقدام به خرید جم بازی mafia کنید.

نقاط قوت بازی Mafia 

هر بازی نقاط ضعف و قوت دارد که این مقاله به بررسی هر دو مورد نقاط قوت و ضعف می پردازد.

ممکن است یک بازی نقاط قوت زیادی نداشته باشد ولی از یک داستان بسیار قوی برخوردار باشد و همین داستان قوی می‌تواند گیمرها را به طرف خود بکشاند و فرآیند بازی را انجام دهند و به همین صورت این داستان قوی می تواند برخی نقاط ضعف بازی را بفروشد.

البته باید بگویم بازی مافیا که در ایران موجو قابل دانلود است در کنار کیفیت و گرافیک عالی که دارد از یک داستان بسیار قدرتمند نیز برخوردار است

 همین دلیل باعث شده که وبسایت ایران اقدام به بررسی این بازی بپردازد و البته خرید جم بازی mafia نیز در وبسایت ایران موجو فعال باشد.

نقاط قوت بازی مافیا (mafia)داستان بازی مافیا

بازی های مافیایی معمولاً یک داستان کلیشه ای را دنبال میکنند و به همان روال همیشگی این داستان را ادامه میدهند و بازیکن از فرایند بازی لذت نمی برد

ولی در بازی مافیا باید بگویم نویسندگان و طراحان این بازی جسارت زیادی به خرج دادند و یک بازی انتقام جویان ای بسیار جذاب طراحی کرده اند.

بازی مافیا روایت کننده سال ۱۹۶۸ می باشد که سیاهپوستی تازه از جنگ برگشته قصد فاصله گرفتن از جامعه را دارد و میخواهد در کناری زندگی سالم و ساکت داشته باشد.

با اتفاقاتی که پیرامون این سرباز از جنگ برگشته می‌افتد او را مجدداً به صحنه انتقام بازمیگرداند و شعله های انتقام درون مجدداً روشن می شود

و فرآیند بازی از این نقطه شروع می‌شود که البته در فرآیند بازی بازیکن می تواند برای پیشرفت و فاصله گرفتن از دوستان خود اقدام به خرید جم بازی mafia کند و سرعت بیشتری به بازی خود بدهد.

دلیل محبوبیت بازی mafia

دلیل اصلی محبوبیت این بازی این است که بازیکنان به سرعت می توانند با شخصیت خود ارتباط عاطفی برقرار کند.

البته استفاده نکردن از شخصیت های ماورایی یکی از نقاط مثبت این بازی می باشد با توجه به این که شخصیت اصلی بازی یعنی لینکن که همان سرباز از جنگ برگشته می باشد همیشه مثبت نبوده و کارهای ناشایستی نیز انجام داده است و صرفاً یک ابرقهرمان نامیده نمی شود و انسان معمولی مثل همه انسانهای دیگر است.

شخصیت های دیگر بازی نیز از این امر مستثنی نیستند و همه اطرافیانی که حول محور لینکلن میچرخند و خانواده او نیز انسان های عادی میباشد که هیچ قابلیتی ندارد و فقط انسان معمولی هستند.

ارتقا بازی با خرید جم مافیا

در این بازی از سیستم تیراندازی خیابانی استفاده شده است که کاربر میتواند انعطاف زیادی در این زمینه داشته باشد و البته با خرید جم بازی mafia از وبسایت ایران موجو می تواند نسبت به ارتقاء تجهیزات خود اقدام کند و یک بازی جذاب را تجربه کند.

نبردهای تن به تن که در این بازی طراحی شده است یک فضای بسیار جذاب برای بازیکن خلق کرده است که قدرت بالای تیم طراحی این بازی را می رساند و شما می توانید برای این که قدرت ضربات مشت خود در مبارزات تن به تن را بیشتر کنید

میتوانید با ارتقا در بازی این کار را انجام دهید که بهترین و سریعترین روش خرید جم بازی mafia از وبسایت ایران موجو میباشد.

این که شما در فرآیند بازی کاملا مجهز باشید و سلاح های مورد نظر خود را همراه داشته باشید بسیار مهم می باشد

و باید قبل از اینکه هر نوع عملیات انجام دهید در ابتدا سلاح‌ های خود را مشخص کنید و در صورتی که سلاح مورد نیاز خود را نداشتید می توانید با خرید جم mafia اسلحه مورد نیاز خود را تهیه کنید.

بروزرسانی بازی مافیا

با توجه به اینکه نسخه ی بروزرسانی بازی mafia  به زودی ارائه میشود، شما میتوانید با دنبال کردن وبسایت ایران موجو نسخه ی بروز آن را از همین وبسایت دانلود کنید و البته با خرید جم mafia میتوانید پیشرفت قابل توجهی در فرآیند بازی داشته باشید.

پس همچنان ما را دنبال کنید.

برای اطلاعت بیشتر در مورد خرید پول بازی مافیا می توانید با تیم پشتیبانی ایران موجو در تماس باشید… 

ثبت دیدگاه
iranmojo online support