تاریخ بروزرسانی ماین کرافت مشخص شد

ماین کرافت
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 1700
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

اولین قسمت از به‌روزرسانی Minecraft’s Caves and Cliffs در تاریخ 8 ژوئن می‌رسد. در بازی ماین کرافت دو حالت اصلی وجود دارد: Survival و Creative. در حالت Survival، هدف زنده ماندن است. بازیکنان در دنیای جدید ظاهر می‌شوند و با استفاده از منابع آن برای ساختن سرپناه، پیداکردن غذا و ابزارهای دستی برای ساختن جهانی که می‌خواهند در آن زندگی کنند، به چالش کشیده می‌شوند.

تاریخ انتشار به‌روزرسانی ماین کرافت

شرکت Mojang در حال راه‌اندازی مرحله اول به‌روزرسانی ماین کرافت است که هفته آینده در تاریخ 8 ژوئن به بازار می‌آید. این به‌روزرسانی به تمام نسخه‌های Minecraft اعم از Bedrock و Java ارائه می‌شود که شامل نسخه‌های موبایل در iOS و Android و همچنین Nintendo Switch، PlayStation 4 و PlayStation 5، Xbox One، Xbox Series X / S، PC، Mac و Linux است؛ بنابراین هفته آینده می‌توانید از قسمت اول این به‌روزرسانی سنگین از بازی در تلفن همراه لذت ببرید.

می‌توانید Minecraft را از فروشگاه App iOS و فروشگاه Google Play for Android دانلود کنید. دانلود ماین کرافت پولی بوده و هزینه آن 6.99 پوند است و همچنین شامل خریدهای درون برنامه‌ای می‌شود. نقشه‌های Tate Worlds به‌صورت رایگان برای بازیکنان Minecraft در رایانه شخصی در دسترس هستند. نقشه‌های Minecraft به محیط‌های مجازی یا بازی‌هایی گفته می‌شوند که در Minecraft، اغلب توسط خود بازیکنان ایجاد می‌شوند و برای بارگیری و بازی در اختیار دیگران قرار می‌گیرند. 

شاید خواندن مقاله آموزش 0 تا صد تنظیمات ماین کرافت – ایران موجو برای شما کاربردی باشد.

به‌روزرسانی ماین کرافت دو قسمت دارد

در ماه آوریل اعلام شد که به‌روزرسانی Caves و Cliffs به دو قسمت تقسیم می‌شود؛ زیرا این بزرگ‌ترین به‌روزرسانی است که سازنده در طول ده سال از انتشار آن برای بازی ارائه داده است. همانند اکثر به‌روزرسانی‌های Minecraft، انواع مختلفی از موانع و بلوک‌ها و موارد جدید به بازی اضافه می‌شوند و همچنین تغییرات بزرگ دیگری را در گیم پلی ایجاد می‌کنند. غارها و صخره‌ها در حال تغییر نحوه کار هستند تا اکتشافات زیرزمینی را جالب‌تر کنند.

بخش اول این به‌روزرسانی بر روی اضافه‌کردن آیتم‌های جدید مانند بز، سمندر، کریستال‌ها، دوربین چشمی، سنگ‌ها، شیشه‌ها، پاسبان، عصای نورانی، برف، آجرهای غار، انواع سنگ معدن و غیره تمرکز کرده است. بخش دوم به‌روزرسانی غارها و صخره‌ها به تغییر در نسل جهان مانند افزایش ارتفاع جهان، افزودن کوه‌ها و غارهای چشمگیرتر و بیوم های هیجان‌انگیز جدید توجه خواهد کرد. در همین حال، تأیید شده است که قسمت دوم به‌روزرسانی غارها و صخره‌ها در اواخر امسال ارائه می‌شود که برای فصل تعطیلات برنامه‌ریزی‌شده است.  

دانلود بازی ماین کرافت برای آیفون 

دانلود بازی ماین کرافت برای اندروید

ماین کرافت
ماین کرافت

چرا به‌روزرسانی ماین کرافت در دو قسمت انجام شد؟

به گفته سرپرست تیم، سلامت تیم Mojang Studios از اولویت اصلی برخوردار است و کار از راه دور در طی همه‌گیری جهانی ویروس کرونا برای همه ما چالش‌برانگیز است. ارسال کامل به‌روزرسانی Caves & Cliffs باعث حجم کار بالا و فشار سنگین در این شرایط می‌شد.

با صرف زمان بیشتر برای ارائه به‌روزرسانی، می‌توانیم با اطمینان قسمت اول Caves & Cliffs را در 8 ژوئن تحویل دهیم، قسمت دوم نیز در اواخر سال جاری منتشر می‌شود. این یک تصمیم آسان نبود اما بهترین راه برای اطمینان از سالم ماندن، شاد بودن و توانایی ارائه تیم ما برای سال‌های آینده، این برنامه هوشمندانه در جهت به‌روزرسانی‌های عالی بود. 

 

حرف آخر درباره ماین کرافت

در این مطلب از سایت ایران موجو به اخبار حول به‌روزرسانی‌های بازی ماین کرافت و امکانات جدید بازی پرداختیم. تیم تولیدی شب و روز در حال کار فشرده برای ارائه بهترین کیفیت به‌روزرسانی هستند و شیوع ویروس کرونا نمی‌تواند مانعی در برابر تلاش‌های آن‌ها باشد.

سرگرم شدن با بازی‌های این‌چنین که شما را به جستجو و کاوش وا می‌دارد، سرگرمی خوبی برای روزهای قرنطینه است. امیدواریم با دانلود و نصب این بازی تجربه هیجان انگیزی داشته باشید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support