ساب ‌وی‌ سرفر ماه افتخار را جشن می‌گیرد

ساب ‌وی‌ سرفر
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 1078
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

ساب ‌وی‌ سرفر ‌(Subway Surfers)‌‌ ماه افتخار ‌(برای دگر‌باشان جنسی) را جشن می‌گیرد و َتور جهانی ساب‌وی ‌سرفر در چانگان برگزار می‌شود. دونده‌ی بی پایان، محبوب و دیوانه‌وار بازی یعنی سیبو، ماه افتخار را جشن می‌گیرد. همان‌طور که تور جهانی ساب‌وی (Subway) در چانگان متوقف شده بود، اکنون این بازی همه را به شرکت در این سرگرمی و جشن فراگیر دعوت می‌کند.

صرف نظر از نژاد، مذهب و گرایش جنسی، تور جهانی ساب‌وی‌ سرفر هنگام فرار و گریز از کوه‌های نفس‌گیر چانگان از بازیکنان در هر شکل و اندازه‌ای استقبال می‌کند. تمرین طولانی مدت بازی‌های سیبو، طرفداران را در زمینه ارتقا‌ی تنوع و فراگیری ترغیب می‌کند تا بتوانند بیش از هر زمان دیگری گرایش واقعی خود را نشان دهند. برای اشنایی بیشتر با بخش اخبار بازی سایت ایران موجو همراه باشید.

شعار و پیام‌های مثبت ساب‌ وی

مطابق با ارزش‌های اصلی بازی در سری بازی‌ها‌، سیبو این بار یک تریلر نشاط‌آور و فوق‌العاده پرانرژی را برای تجلیل از ویژگی‌های منحصر به فرد بازیکنان منتشر کرده ‌است که در بالا مشاهده می‌کنید. به نقل از این تریلر، «همه‌ی ادیان، همه‌ی اعتقادات و همه‌ی توانایی‌ها» مورد استقبال قرار می‌گیرند. به ویژه اینکه بازیکنان می‌توانند با بات جدید بازی ساب‌وی‌ سرفر (Subway Surfers) برای جمع‌آوری نشانه‌های فصل شکار (Season Hunt) همکاری کنند. آن‌ها همچنین پیام‌های انگیزشی وفادار ماندن به خویشتن و علایق خود را از طریق گرافیک با مضمون غرور و تایپوگرافی هنری تبلیغ و ترویج می‌کنند. برخی از این پیام‌های مثبت عبارتند از: «من به جامعه‌ای که به آن تعلق دارم بسیار افتخار می‌کنم»، «عشق همیشه برنده است»، «عاشق همان کسی که هستی، باش» و «به ریشه‌هایم افتخار می‌کنم».

ساب ‌وی‌ سرفر
ساب ‌وی‌ سرفر

با استفاده از خرید جم و الماس فری فایر این بازی های جذاب را راحت تر بازی کنید

دیدن جشن و تورهای جهانی Subway Surfers

علاقه‌مندان این بازی می‌توانند از طریق پخش زنده‌ی آن در رویداد تورهای جهانی شرکت کنند یا در قسمت‌های ویژه‌ی کانال‌های رسانه‌های اجتماعی در بازی شرکت کنند. به عنوان مثال در جشن تولد نه سالگی این بازی محبوب در ماه گذشته، یک کد در فیس بوک رسمی این بازی اعلام شد که صفحه‌ا‌ی اختصاصی را به مناسبت تولد نه سالگی بازی در دسترس عموم قرار می‌دهد.

ساب‌وی‌ سرفر برای دانلود در فروشگاه App و گوگل پلی (Google Play) در دسترس است. به طور کلی می‌توان گفت که یک بازی رایگان با خریدهای درون برنامه‌ای است. همچنین می‌توانید برای اطلاع از آخرین اخبار و تحولات و به روزرسانی‌های آن، وب‌سایت رسمی این بازی را دنبال کنید. آیا مشتاق هستید که مهارت خود را در کنترل عصبانیت امتحان کنید؟ دونده‌های بی‌پایان به شما کمک خواهند کرد در جهان گشت بزنید و از سوار شدن به قطارها در یکی از هیجان‌انگیزترین دوندگی‌های بی‌پایان، لذت ببرید.

توضیح کلی درباره‌ ی بازی ساب ‌وی‌ سرفر

ساب ‌وی‌ سرفر (Subway Surfers) یک نرم‌افزار بازی در سبک پرشی است که توسط شرکت خصوصی سیبو گیمز ارتقا داده شده ‌است. این بازی مخصوص موبایل برای گوشی‌های ios و اندروید در دسترس است.

داستان بازی از این قرار است که پسر نوجوانی به نام لای‌پی‌پین به کشیدن نقاشی‌های دیواری بر روی دیوار‌های مترو می‌پردازد و نگهبان مترو او را تغقیب می‌کند و او باید در این مسیر طولانی بیشترین رکورد را با دریافت سکه طی کند. با داشتن سکه‌های بیشتر می‌توان از کاراکترهای جدید استفاده کرد و با کلیدهای طلایی هم می‌توان لباس‌های جدید را برای کاراکتر‌های مختلف باز کرد. در ایران این بازی از همان ابتدای انتشار، محبوب و فراگیر بوده است و همچنان نیز هست. امیدواریم از این مطلب سایت ایران موجو استفاده کرده باشید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support