آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار در بازی کلش آف کلنز

4
ترفندهای مخفی کلش آف کلنز

آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار در بازی کلش اف کلنز، با استفاده از چه نیروهایی می توانیم به ساختمان های پشت دیوار در بازی کلش اف کلنز آسیب برسانیم؟

در کلش همه نیروها باتوجه ویژگی هایشان از یک فاصله معین در یک بازه زمانی معین می توانند به هدف خود آسیب برسانند و حتی آن ها را از بین ببرند. به چه نیروهایی دورزن می گویند؟ نیروهایی که قابلیت آسیب رساندن به ساختمان ها و آیتم های پشت دیوار را حتی در فاصله های دور دارند. نیروهای دور زن در حقیقت نیروهایی منحصربه فرد با قابلیت هدف گیری آسان از پشت دیوارها می باشند!! در مراحلی ابتدایی بازی با دریافت جم رایگان کلش اف کلنز می توانید به راحتی این نیروها را با سرعت بیشتری ارتقا دهید.

در این پست راهنما ما نمیخواهیم به معرفی نیروهای قدیمی کلش اف کلنز بپردازیم، زیرا شماهمه آن را می شناسید. بلکه میخواهیم ویژگی خاص این نیروها را برای نهایت استفاده صحیح  و آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار را به شما آموزش دهیم. پس با ما همراه باشید.

نیروهای دورزن و آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار در بازی کلش اف کلنز

اینگونه نیروها در کلش اف کلنز نسبت به سایر نیروها در مواقع گوناگون مزیت هایی دارند. همچنین اغلب موارد این نیروها (آرچر، ویزارد و…) با قرار گرفتن پشت نیروهای قوی تر از خود می توانند به راحتی هدف را نابود کنند.  البته قابل ذکر است که این نیروها برای فارمینگ بسیار کارامد تر هستند.

بهترین مزیت این نیروها از بین بردن هدف ها یا ساختمان های پشت دیوار (در فاصله خاص) بدون اینکه دیوار روبرو را نابود کنند می باشد. یعنی آن ها با قرارگیری در یک فاصله معین در پشت یک دیوار هدف های پشت دیوار را مورد آسیب خود قرار می دهند. در حقیقیت بهترین روش برای وارد کردن آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار هستند.

برخی از ویژگی های نیروی دور زن

– پیاده سازی راحت تر ترفند فانلینگ (حملات قیفی شکل) با استفاده از شراکت این نیروها

– امکان پاک سازی صد در صد و ساده اطراف مپ ها

– در صورت آسیب توده ای می توانند بخش عظیمی از ساختمان های دهکده حریف را از بین ببرند

این ویژگی ها تنها بخشی از ویژگی های این نیرو به شمار می آید که به آن اشاره کریدم. این نیروها در صورتی که نیروهای قوی مانند جاینت کمی دورتر از این ساختمان ها می شود این نیروها آسیب را به صورت پراکنده به خود جذب می کنند تا نیروهای قوی تر به تاخت و تاز بهتر بهتر بپردازند.

خرید سکه بازی کلش آف کلنزنکته کوتاه عملی را درباره این نیروها
  • برد متفاوت آسیب آن ها یا توجه به معیار اندازه گیری سوپرسل (کاشی های دهکده) مشخص می شود.
  • همه این نیروها برای آسیب رسانی به پشت دیوارها حداقل باید یک کاشی با دیوارها فاصله داشته باشند. همچنین طبق تصویر زیر نیروهای دور زن در پشت دیوارها نهایتا ساختمان های مشخص شده را میتوانند از بین ببرند و پس از نابودی دیوارها به داخل نفوذ کنند.
  • نکته جالب این است که اگر بمب تاور یا هر ساختمان دیگری مانند تصویر در مپ حریف قبل از یک آیتم دیگر در مکان حداکثر برد آسیب قرار گرفته باشند و شما از سمت چپ نیروهای خود را رها کنید این نیروها در ابتدا قادر به نابود بمب تاور نیستند و ابتدا باید ایردیفینس را نابود کنند و بعد بمب تاور را از بین می برند.
  •  آرچر کویین قدرتمندترین نیروی دور زن (هدف زن از پشت دیوار) می باشد که با برد آسیب عالی می تواند همه ی ساختمان های مشخص شده را در کمترین زمان از بین ببرد.

خب در آخر دوباره یک حساب سرانگشتی میکنیم. ویزارد و بولر قادر به آسیب رسانی به نیروهایی که دو کاشی پشت دیوار قرار گرفتند خواهند بود. همچنین آرچرها مانند ویزارد و بولر با کمی برد بیشتر قادر به آسیب رساندن به ساختمان ها از پشت دیوار می باشد.

اینگونه نیروها (با قابلیت آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار) سربازانی مهم در حملات هستند اما این تنها ویژگی آن ها نیست بلکه دارای مزیت های فراوانی هستند. از جمله این مزیت ها می توان به نابودی سریع ساختمان ها در زمانی که آسیب ها متوجه نیروهای قوی مانند جاینت است، اشاره کرد.

برای خرید جم کلش اف کلنز هیمن حالا می توانید از طریق سایت ایران موجو اقدام نمایید.

نیروهای دور زن بازی کلش

نیروهای دور زن بازی Clash of Clans شامل آرچر (با برد ۳٫۵ کاشی)، بولر و ویزارد (با برد ۳ کاشی)، آرچرکویین (با برد ۵ کاشی) و گرندواردن (با برد ۸ کاشی) که به راحتی میتوانند ساختمان های دفاعی و عادی پشت دیوارها را از بین ببرند.

جزئیات ارتقا ساربازان کلش اف کلنزیک پیشنهاد ویژه و گشفت انگیز

بازی کلش اف کلنز از بازی های محبوب است که یادگیری این بازی سخت نیست. برای آموزش کامل بازی کلش اف کلنز کافیه که به سایت ایران موجو مراجعه کنید. همچنین شما می توانید همین حالا به دسته خرید جم بازی در سایت مراجعه فرمایید و جم کلش آف کلنز را به قیمت مناسب خریداری کنید.

خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز با نازلترین قیمت از سایت ایران موجو.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support