آموزش ساخت اکانت کلش رویال (Clash Royale)

چگونه 2 اکانت کلش رویال داشته باشیم؟

آموزش ساخت اکانت کلش رویال (Clash Royale) را فرا بگیرید. چگونه ۲ اکانت کلش رویال داشته باشیم؟ برای داشتن اکانت‌ کلش رویال به تعداد زیاد، باید کارهایی را با توجه به سیستمی که در دست دارید، انجام دهید. سیستم شما می‌تواند IOS یا Android باشد. داشتن چندین اکانت در بازی کلش رویال خیلی مهم نیست، ولی در بعضی جاها کمک زیادی را به شما خواهد کرد.

یکی از این کمک‌ها می‌تواند باعث کسب تجربه شما شده تا با اکانت دیگر خود، مرحله مورد نظر را به راحتی رد کنید و پاداش زیادی بگیرید. اما یکی دیگر از مزیت‌های اکانت زیاد باعث می‌شود تا شما همزمان در لول‌های مختلفی حضور داشته باشید و هنگامی که از بازی در یک لول خسته شدید، می‌توانید در لول دیگری بازی کنید. در ادامه با سایت ایران موجو برای آشنایی بیشتر با روش‌های ساخت چندین اکانت در کلش رویال همراه سایت ایران موجو باشید.

روش های ساخت اکانت کلش رویال

روش ساخت اکانت برای اندروید و آیواِس به دلیل تفاوت‌های ذاتی که دارند، متفاوت است. در اندروید با گوگل آیدی و در آیواِس هم، اپل آیدی می‌باشد. شما با داشتن گوگل آیدی و اپل آیدی به هر تعداد، به همان تعداد هم می‌توانید اکانت کلش رویال داشته باشید. پس برای داشتن چندین اکانت باید یاد بگیریم چگونه برای خود اپل و گوگل آیدی درست کنیم.

ساخت اکانت کلش رویالساخت اکانت با گوگل آیدی

ساخت اکانت با گوگل آیدی یکی از ساده ‌ترین کارهایی است که هر کسی می ‌تواند با گوشی خود آن‌ها را انجام دهد. بدین منظور وارد تنظیمات گوشی خود شوید و در قسمت Account گزینه Add Account را لمس کنید. بعد از این کار گزینه گوگل را انتخاب و دومین اکانت گوگل خود (Gmail)  را وارد کنید. اما چگونه از این اکانت گوگلی، اکانت clash royale برای خود بسازیم؟ برای ساخت اکانت کلش رویال، نخست وارد کلش رویال شده و در قسمت Setting بازی، در زیر گزینه Google play sign in گزینه سبز رنگ Connected را غیر فعال کنید. بعد از این کار لیست گوگل آیدی‌های شما در زیر آورده می‌شود. در آن قسمت، اکانت دوم خود را انتخاب کنید.

اما اگر دربازی حضور نداشته باشید، یعنی قسمت connected برای شما از همان اول Disconnect باشد، ابتدا با اکانت اولیه خود وارد بازی شوید و سپس مراحل بعدی گفته شده را انجام دهید تا با اکانت دوم خود وارد بازی شوید.

ساخت اکانت با اپل آیدی

فرض کنید دو اپل آیدی دارید و می‌خواهید با هر دوی آن‌ها اکانت کلش رویال بسازید. برای سخت اکانت کلش رویال با اپل آیدی در ابتدا به سراغ اکانت اول بروید و مطمئن شوید که با این اکانت در بازی کلش رویال حضور دارید. برای این کار زمانی که با اپل آیدی اول شما فعال است به سراغ Game center بروید و در قسمت My iOS game از وجود کلش رویال در این اپل آیدی اطمینان حاصل کنید. بعد از مطمعن شدن از فعال بودن اکانت اولتان به سراغ اپل آیدی دوم بروید.

برای این کار وارد تنظیمات شوید و در قسمت Game Center، بخش Game center ID را انتخاب کنید. سپس در پاپ آپ منویی که برای شما باز می‌شود، Sign Out را لمس کنید. بعد از لمس این گزینه، سیستم خود را Restart کنید. بعد از بالا آوردن دستگاه، اپل آیدی دوم خود را انتخاب کنید. سپس به  Game Center بروید و در آن قسمت بازی کلش رویال را اجرا کنید. با این کار اکانت Clash Royaleشما هم ساخته می‌شود و هر سری می‌توانید با یکی از اپل آیدی‌های خود وارد کلش رویال شوید.

برای خرید رویال پس کلش رویال همین حالا میتوانید از طرق سایت ایران موجو اقدام فرمایید

نتیجه گیری درباره ساخت اکانت کلش رویال

داشتن چندین اکانت در بازی کلش رویال می‌تواند برای ما مهم باشد. شاید بعضی وقت‌ها دوست داشته باشیم در لول‌های پایین بازی کنیم. داشتن چندین اکانت برای کلش رویال در دستگاه‌های اندرویدی و IOS متفاوت است. در اندروید از گوگل آیدی برای ایجاد اکانت جدید استفاده می‌شود. اما در IOS با اپل آیدی‌ها می‌توان چنیدن اکانت کلش رویال را ساخت. در هر دو سیستم یک سری نکات و روش‌ها وجود دارد که در مقاله گنجانده شده است. 

برای پیشرفت در بازی Clash Royale شما به جم بازی نیاز دارید. برای خرید جم کلش رویال می توانید به وب سایت معتبر ایران موجو مراجعه کنید تا در کمترین و کوتاه ترین زمان جم خود را ددریافت کنید و یک خرید مطمئئن را تجربه نمایید.

شما برای ما از ساخت اکانت کلش رویال بنویسید

در این مطلب از سایت ایران موجو شما را با ساخت اکانت کلش رویال آشنا کردیم. شما می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایران موجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

برای خرید رویال بلیت کلش رویال میتوانید به فروشگاه ایران موجو مراجعه کنید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support