راهنمای تقلب در کلش رویال

clash royale

از آنجایی که هیجان این بازی قابل توجه است و بخش زیادی از پیروزی در آن، وابسته به سطح بالای هر کارت و قهرمانان هر بازیکن است، موضوعاتی مانند تقلب در کلش رویال و رسیدن به سطوح بالا در مدت زمان کوتاه یا دسترسی به منابع بی نهایت، برای برخی از گیمرها، به یک موضوع جذاب تبدیل شده است و به دنبال آن هستند. 

ما در ایران موجو علاوه بر خرید جم کلش رویال به بررسی نکاتی از این بازی نیز می‌پردازیم.

آیا تقلب در کلش رویال امکان پذیر است؟

کمپانی سازنده بازی Clash Royale یعنی کمپانی سوپر سل، از همان ابتدای عرضه این بازی، قوانین سفت و سختی را برای جلوگیری از تقلب در این بازی و استفاده از کدها یا برنامه‌هایی که شرایط بازی را دست‌کاری می‌کردند، تعبیه کرد.

اکانت‌های زیادی در این بازی وجود دارند که به راحتی و تنها به خاطر استفاده از برنامه‌های چیت یا تقلب و سعی در دور زدن قوانین بازی، به راحتی توسط سوپر سل بن شدند و زحمات چند ساله آنها به راحتی از بین رفت. این در حالی است که پیشرفت در این بازی، واقعاً سخت نیست و با استفاده از چند ترفند ساده، می‌توانید بدون نیاز به استفاده از راه‌های غیر ایمن و غیر اخلاقی مانند تقلب، خودتان در بازی پیشرفت کنید و به سطوح بالا برسید.

ترفندهای مهم برای موفقیت در بازی کلش رویال

اگر از گیمرهای قدیمی این بازی باشید، به خوبی می‌دانید که موفقیت در بازی‌های استراتژی و کارتی، نیازمند استفاده از همه امکاناتی است که شرکت‌های سازنده این دسته از بازی‌ها در اختیار شما قرار می‌دهند و بازی کلش رویال هم از این قضیه مستثنی نیست.

شما در این بازی، می‌توانید با انجام ترفندهای به ظاهر ساده اما به شدت کارآمد، در مدت زمان کوتاهی، در بین بازیکنان برتر قرار بگیرد. برخی از مهم‌ترین ترفندهای مورد نیاز برای موفقیت شما در این بازی عبارت‌اند از:

  • به قبیله‌ها بپیوندید.

تک روی در بازی‌های استراتژی، چندان خوب نیست و روند پیشرفت شما را بسیار کندتر از زمانی می‌کند که در یک تیم حضور دارید. پس از باز شدن سطح 3 پادشاه در بازی کلش رویال، شما می‌توانید به یک کلن یا قبیله ملحق شوید. در این قبیله، شما می‌توانید کارت‌هایی که نیاز دارید را از هم تیمی‌های خود درخواست کنید یا خودتان به آنها کارت اهدا کنید. این تبادل کارت‌ها، امتیازات پادشاه شما را افزایش خواهد داد و می‌تواند به ارتقا سطح شما بسیار کمک کند.

  • دو نفره حمله کنید.

استفاده از یک کارت برای حمله، چندان ایده مناسبی نیست زیرا این نیرو به راحتی توسط دشمن نابود می‌شود. بهتر است نیروها را به صورت دو‌تایی رها کنید و در این کار آن‌قدر سرعت عمل داشته باشید که دشمن را گیج کنید.

  • دک خوبی داشته باشید.

اینکه شما استراتژی خوبی داشته باشید اما دک شما با سبک بازی‌تان مطابقت نداشته باشد، منجر به پیروزی در کلش رویال نمی‌شود. اگر سبک شما تهاجمی است، استفاده از کارت‌های دفاعی، اشتباه بزرگی خواهد بود. سعی کنید از کارت‌هایی که سریع شارژ می‌شوند و کارایی خوبی نیز دارند، استفاده کنید؛ به طور مثال، کارت‌های minion horde، rage spell، witch، goblin huts، baby dragon و rockets، جزو انتخاب‌های خوب و قوی برای چیدمان یک دک مناسب هستند.

  • کارت‌های خود را ارتقا دهید.  

مطمئناً حریف‌های شما، با کارت‌های سطح پایین با شما رقابت نمی‌کنند و اگر شما نیز هم سطح آنها نباشید، به راحتی شکست خواهید خورد. جمع آوری جم برای ارتقا هر یک از کارت‌ها در این بازی، کمی زمان بر است و اگر بخواهید سریع‌تر به سطوح بالا برسید، باید جم‌های مورد نیاز خود را بخرید. خرید جم کلش رویال، می‌تواند سرعت پیشرفت شما را در این بازی تا حد زیادی افزایش دهد و با استفاده از آن برای ارتقا کارت‌ها و قوی‌تر کردن شخصیت‌های بازی، به راحتی در مقابل سایر بازیکنان، پیروز شوید.

  • از صندوق‌های بازی غافل نشوید.

کمپانی سوپر سل، برای اهدا صندوق‌های جوایز به بازیکنان کلش رویال، دست و دل باز عمل می‌کند اما این موضوع که دقیقاً چه چیزی در صندوق است و آیا برای شما مناسب خواهد بود یا نه، ممکن است کمی آزاردهنده باشد. با این حال، بهتر است از خیر این صندوق‌ها نگذرید و تمامی آنها را باز کنید. احتمال اینکه شانس با شما یار باشد و صندوق‌های طلا و نقره به شما برسد، تقریباً قابل توجه است. پس ناامید نشوید.

شاید خواندن مقاله چگونه در مسابقات کلش رویال شرکت کنیم؟ برای شما جذاب باشد.

سخن پایانی

بازی کلش رویال، از آن دسته بازی‌هایی است که اگر به سراغش بروید، امکان اینکه بی‌خیال آن شوید، بسیار پایین است و به راحتی شما را معتاد خود خواهد کرد.

پیشرفت در این بازی، برخلاف باور برخی از گیمرها، نیازمند استفاده از هک، تقلب، مود یا هر شیوه غیراخلاقی و البته خطرناک دیگری نیست و شما به راحتی با ترفندهایی که در این مقاله از سایت ایران موجو به شما معرفی کردیم، می‌توانید در مدت کوتاهی در این بازی پیشرفت کنید و حتی در میان بازیکنان برتر قرار بگیرید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support