10 گیفت کارت برتر برای گیمرها در سال 2024

10 گیفت کارت برتر برای گیمرها در سال 2024
 • تاریخ ثبت
 • بازدید 290
 • دیدگاه 0
 • اشتراک گذاری
 • موضوع وبلاگ

10 گیفت کارت برتر برای گیمرها در سال 2024 که امکان خرید بازی و دسترسی به بسیاری از بازی ها را به راحتی و حتی در ایران برای شما فراهم می‌کند.

گیفت کارت‌ها یک دارایی دیجیتال هستند که دسترسی افراد را به محصولات مختلف فراهم می‌کنند. به همین دلیل است که ما تعداد زیادی گیفت کارت در زمینه‌های مختلف داریم. این بدان معنی است که برای هر دسته مورد علاقه کارت وجود دارد. به هر حال ممکن است لازم باشد اطلاعاتی در مورد بهترین گیفت کارت‌ها برای گیمرها را داشته باشیم. همچنین برای خرید گیفت کارت بصورت کاملا امن و سریع به فروشگاه گیفت کارت ایران موجو یا فروشگاه موجوگیفت مراجعه کنید.

بازی‌های ویدئویی سال هاست که سرگرمی محبوب جوانان بوده است. عصر دیجیتال تعداد گیمرهای ویدیویی را افزایش داده است و با گیفت کارت‌های گیمینگ آنلاین امکان خرید و دسترسی به بازی‌ها از هر نقطه از جهان امکان پذیر شده است. ما همچنین در ایران موجو نحوه تبدیل گیفت کارت به مهارت در بازی را نیز آموزش داده ایم.

لیست بهترین گیفت کارت‌ها برای گیمرها

 

 • گیفت کارت‌های استیم (Steam Gift Cards)

 گیفت کارت‌های استیم (Steam Gift Cards)

یک گیفت کارت استیم توسط Steam صادر می‌شود. استیم یک پلت فرم بازی آنلاین با بیش از 50 میلیون بازی و 120 کاربر ماهانه است. شما می‌توانید از این کارت برای دسترسی به بسیاری از بازی‌های ویدئویی در این پلتفرم استفاده کنید. علاوه بر این ما نحوه خرید بازی ارزان استیم را برای شما آموزش داده ایم.

این کارت به صورت فیزیکی و دیجیتالی وجود دارد و قیمت آن از 5 تا 100 دلار است.

اما در حالی که همه عاشق بازی‌های ویدیویی نیستند، می‌توانید گیفت کارت استیم را برای جایگزین کردن مورد مناسب دیگری بفروشید.

 

 • گیفت کارت GameStop (GameStop Gift Card)

گیفت کارت GameStop

گیفت کارت GameStop یک کارت برتر است که تقریباً همه چیزهایی را که گیمرها برای بازی خود نیاز دارند را ارائه می‌دهد. می‌توانید همه اینها را از بازی‌های ویدیویی گرفته تا لوازم جانبی بازی و کنسول‌های بازی در GameStop  دریافت کنید.

این کارت به صورت فیزیکی و دیجیتالی موجود است و فروشگاه GameStop را به بهشتی برای گیمرها تبدیل کرده است.

قیمت گیفت کارت‌های GameStop از 10 تا 500 دلار متغیر است که به شما امکان می‌دهد کارت خود را در فروشگاه مربوط برای کتابخانه‌ای از بازی‌های هیجان انگیز خرج کنید.

 

 • گیفت کارت Razer Gold (Razer Gold Gift Card)

گیفت کارت Razer Gold

گیفت کارت‌های Razer Gold دسترسی انحصاری را برای گیمرهای آنلاین و PC فراهم می‌کند. این کارت به نوعی شبیه به گیفت کارت استیم است که می‌توانید از آن برای خرید بازی یا نرم افزارهای بازی در فروشگاه آن استفاده کنید. ما در مطلبی جداگانه نیز بصورت کامل تر به بررسی گیفت کارت رریزرگلد پرداخته ایم.

گیفت کارت Razer Gold بین 10 تا 1000 دلار است که می‌توانید آن را به دلخواه شخصی سازی کنید. اما اگر نمی‌خواهید گیفت کارت‌های Razer Gold را در فروشگاه آن خرج کنید، می‌توانید بفروشید.

 

 • گیفت کارت ایکس باکس (Xbox Gift Card)

گیفت کارت ایکس باکس (Xbox Gift Card)

گیفت کارت Xbox در بین گیمرهای ویدیویی محبوب است زیرا به شما این امکان را می‌دهد بازی‌های آنلاین را انجام دهید و هدیه رایگان کسب کنید. می‌توانید این کارت را در کنسول بازی و فروشگاه آنلاین مایکروسافت خرج کنید. همچنین می‌توانید یک گیفت کارت Xbox به حساب مایکروسافت خود اضافه کنید تا بتوانید به فیلم‌ها، بازی‌ها یا سایر محتوای مایکروسافت دسترسی داشته باشید.

گیفت کارت ایکس باکس به صورت فیزیکی و دیجیتالی وجود دارد و قیمت آن بین 10 تا 100 دلار است. شما می‌توانید کارت را تا اعتبار 500 دلار سفارشی کنید.

 

 • گیفت کارت نینتندو (Nintendo Gift Card)

گیفت کارت نینتندو (Nintendo Gift Card)

گیفت کارت نینتندو به شما امکان دسترسی به بازی‌های روی پلتفرم نینتندو را می‌دهد. شاید زمانی که خیلی جوانتر بودید نام بازی‌های نینتندو را شنیده باشید.

هنگامی که گیفت کارت نینتندو خود را در وب سایت نینتندو یا پلتفرم eShop آن خرج می‌کنید، می‌توانید بازی‌های نینتندو را بازی کنید. و اگر به دنبال بازی های چند نفره نینتندو هستید می توانید با بهترین‌بازی های چند نفره نینتندو در این مطلب آشنا شوید.

اعتبار eShop برای سه کنسول اصلی 3DS، Switch  و Wii U  سازگار با بازی‌های دیجیتال و عناوین فیزیکی در دسترس است.

گیفت کارت‌های نینتندو دیجیتال هستند و قیمت آن بین 10 تا 100 دلار است.

 

 • گیفت کارت پلی استیشن (PlayStation Gift Card)

گیفت کارت پلی استیشن (PlayStation Gift Card)

می‌توانید از گیفت کارت پلی‌استیشن برای دسترسی به بازی‌های شبکه پلی‌استیشن (PlayStation Network) استفاده کنید. همچنین شاید تمایل داشته باشید تفاوت گیفت کارت پلی استیشن با پلی استیشن پلاس را بدانید.

این کارت به صورت فیزیکی و دیجیتالی وجود دارد. ارزش آن بین 10 تا 100 دلار است. بنابراین، در حالی که می‌توانید این کارت را در پلتفرم شبکه پلی استیشن خرج کنید، می‌توانید آن را به صورت نقدی نیز بفروشید.

 

 • کارت هدیه Roblox (Roblox Gift Card)

کارت هدیه Roblox (Roblox Gift Card)

گیفت کارت‌های Roblox توسط Roblox صادر شده است که یک پلتفرم بازی آنلاین که گیمرها را قادر می‌سازد در حین بازی با سایر کاربران ارتباط برقرار کنند.

بنابراین می‌توانید از گیفت کارت Roblox برای خرید بازی، ارز بازی و سایر لوازم جانبی بازی در Roblox استفاده کنید. همچنین شما می توانید بهترین بازی‌های اکشن روبلاکس را در این مطلب مشاهده کنید.

این یک کارت دیجیتال است و قیمت آن از 10 تا 200 دلار متغیر است و می‌توانید طرح‌های دلخواه خود را بر اساس تجربیات و شخصیت‌ها انتخاب کنید.

 

 • گیفت کارت بلیزارد (Blizzard Gift Card)

گیفت کارت بلیزارد (Blizzard Gift Card)

گیفت کارت بلیزارد به کاربران خود دسترسی به بسیاری از بازی‌های ویدئویی موجود برای بازی بلیزارد را فراهم می‌کند که این بازی‌ها می‌توانند World of Warcraft، Overwatch  یا Diablo باشند.

قیمت این کارت بین 20 تا 100 دلار است که به شما امکان می‌دهد بازی‌های ویدیویی را با ارزش کارتی که دارید خریداری کنید.

به عنوان مثال، می‌توانید کارت‌های Blizzard Battlenet Pack را با قیمت 100 دلار دریافت کنید که تجربه بازی آنلاین را فراهم می‌کند.

 

 • کارت چند بازی (Multi Game Card)

کارت چند بازی (Multi Game Card)

این کارت برای افراد بسیار مشتاق به بازی‌های ویدیویی ایده آل است. یک کارت Multi Game از آمازون و GameStop در دسترس است که به گیمرها امکان می‌دهد بازی مورد نظر خود را انتخاب کنند، بخرند و لذت ببرند.

به طور کلی، کارت Multi Game یک راه ساده و راحت برای خرید اقلام مجازی و ارز برای بازی‌های آنلاین مختلف ارائه می‌دهد.

این کارت دیجیتال در قیمت‌های بین 5 تا 100 دلار موجود است.

 

 • گیفت کارت OBucks(OBucks Gift Card)

گیفت کارت OBucks(OBucks Gift Card)

کارت هدیه Openbucks (OBucks) یک کارت پیش پرداخت دیجیتال است که توسط شرکت Openbucks صادر می‌شود. این کارت به طور گسترده برای دسترسی به بازی‌های ویدیویی در بیش از 2000 پلتفرم بازی استفاده می‌شود.

بنابراین، می‌توانید گیفت کارت‌های OBucks خود را برای هزاران بازی استفاده کنید. این امر آن را به گزینه‌ای برای پرداخت در چندین وب سایت بازی تبدیل می‌کند.

ارزش گیفت کارت‌های OBucks از 10 تا 250 دلار متغیر است و منقضی نمی‌شود.

 

سوالات متداول

گیفت کارت‌های بازی‌های ویدیویی برای چه مواردی استفاده می‌شود؟

گیفت کارت‌های بازی‌های ویدیویی را می‌توان برای خرید بازی‌های ویدیویی و پرداخت هزینه اشتراک بازی استفاده کرد. این کارت‌ها امکان خرید درون بازی را نیز فراهم می‌کنند.

 

آیا Steam Card یک گیفت کارت بازی ویدیویی است؟

بله، گیفت کارت Steam برای بازی‌های ویدیویی استفاده می‌شود. این کارت شما را قادر می‌سازد هزاران بازی ویدیویی را در Steam  خریداری و دانلود کنید.

از طرفی می‌توانید از کارت Steam برای خرید نرم‌افزار بازی و سایر محتوای سرگرمی روی پلتفرم نیز استفاده کنید.

 

بهترین گیفت کارت بازی ویدیویی کدام است؟

بسیاری از کارت‌ها در لیست بهترین گیفت کارت‌های بازی‌های ویدیویی قرار دارند. گیفت کارت‌هایی که در بالا مشخص شده‌اند، بهترین گیفت کارت‌های بازی ویدیویی هستند که می‌توانید استفاده کنید.

 

بازیکنان PC از چه گیفت کارت‌هایی استفاده می‌کنند؟

برخی از گیفت کارت‌هایی که معمولاً بازیکنان PC استفاده می‌کنند عبارتند از گیفت کارت‌های Razer Gold، گیفت کارت‌های Roblox، گیفت کارت‌های ایکس باکس و کارت‌های Steam

ثبت دیدگاه
iranmojo online support