6 نکته برای Call of Duty Mobile که به شما کمک می‌کند تا در بازی بهترین باشید

۶ نکته مهم برای بازی Call of Duty

بازی Call of Duty Mobile یکی از بازی‌های بسیار پرطرفدار در سبک شوتر است که همانند نسخه کنسول خود، با استقبال قابل توجهی از سوی طرفداران این سبک روبرو شد. حرفه‌ای شدن در این بازی و قرارگیری در میان برترین بازیکنان، معمولا نیازمند مهارت بالایی در مبارزه و یادگیری تکنیک‌هایی است که به زنده ماندن شما در هر یک از مراحل بازی، کمک خواهند کرد. در این مقاله، 6 تکنیک برتر را که می‌تواند در مدت کوتاهی، شما را به رده‌های بالا برساند، با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

درست نشانه گیری کنید

اگر در بازی Call of Duty Mobile، تازه کار هستید، بهتر است پیش از شروع هر عملیاتی، نشانه گیری صحیح را یاد بگیرید. برای هدف گیری صحیح و اطمینان از برخورد گلوله به دشمن، لازم است تا همیشه بخش نشانه گیر یا Crosshair سلاح خود را در وسط تصویر نگه دارید. این کار علاوه بر افزایش دقت شما در نشانه گیری، سرعت شما در شلیک را نیز افزایش خواهد داد و نیازی به صبر کردن برای نشانه گیری بر روی هدف نخواهید داشت.

از حالت Training Mode غافل نشوید

در کالاف دیوتی موبایل، موفقیت شما در گرو نشانه گیری صحیح و کنترل سلاحی است که انتخاب می‌کنید. چه بازیکن تازه کار باشید و چه حرفه‌ای، بهتر است گهگاهی به بخش Training Mode سر بزنید و در میدان مبارزه واقعی اما ایمن، تمرین کنید. این موضوع به ویژه در زمانی که سلاح جدیدی را خریداری کرده‌اید، کمک زیادی به شما می‌کند و می‌توانید تا زمانی که مهارت کافی برای کار با این سلاح را به دست بیاورید، در یک فضای کنترل شده تمرین کنید.

استراتژی بازی کردن را بشناسید

در Call of Duty Mobile، قطعا با وضعیت‌هایی روبرو خواهید شد که شلیک کردن یا عقب نشینی شما، مرز میان زنده ماندن یا مردن شخصیتی است که آن را هدایت می‌کنید. پاسخ به این سوال که “در هر موقعیت، چه واکنشی را نشان دهید؟ “، جز با تمرین زیاد و بررسی همه احتمال‌های مورد نظر، بدست نخواهد آمد. برای پیشرفت در این زمینه، اختصاص دادن زمان مشخصی در هر روز برای حضور در بازی کالاف دیوتی موبایل و تمرین کردن در این بازی، می‌تواند بسیار موثر باشد.

در مسابقات رده بندی یا Ranked Match شرکت کنید

اگر تازه کار هستید، معمولا ترجیح می‌دهید که بیشتر در مسابقات عمومی کالاف دیوتی یا Public Match شرکت کنید. این تصمیم برای شروع کار بد نیست اما بهتر است آن را به یک عادت همیشگی تبدیل نکنید. در این مسابقات، حریف شما، یک هوش مصنوعی است که معمولا تلاش خاصی برای فرار از دست شما نخواهد داشت و به راحتی می‌توانید آن‌ها را از بین ببرید. در مقابل، در مسابقات رده بندی، بازیکنان واقعی مثل خودتان در مقابل شما بازی خواهند کرد و از این رو، می‌توانید نقاط ضعف و قدرت خود در میدان مبارزه را به خوبی بسنجید.

نقشه بازی را یاد بگیرید

این مورد شاید در قدم اول برای بازیکنان تازه کار، بسیار سخت و شاید غیرممکن به نظر برسد اما در واقعیت این طور نیست. یادگیری مکان‌های خاص بر روی نقشه‌های متنوع بازی Call of Duty Mobile، این امکان را به شما می‌دهد که در مواقع خطر، بتوانید با سرعت بیشتری خود را از دید دشمنان مخفی نگه دارید و حرکات شما نیز، با دقت بیشتر و به صورت حساب شده تری انجام می‌شود و حتی می‌توانید دشمن را نیز غافلگیر کنید.

با تکنیک‌های جابجایی اصولی در بازی Call of Duty Mobile آشنا شوید

حرکت کردن در میدان نبرد و جایی که هر لحظه امکان اصابت چندین گلوله به شما وجود دارد، باید حساب شده تر از زمانی باشد که شما در یک مسیر امن قدم بر می‌دارید. حرکات موثر در بازی Call of Duty Mobile مانند پریدن، سر خوردن بر روی اجسام، Jump-Shot (تیراندازی در حین پریدن) و Drop-Shot (تیراندازی در وضعیت درازکش) را یاد بگیرید. این حرکات را می‌توانید در بخش Training Mode امتحان کنید تا در آنها مهارت کافی را بدست آورید.

برای ارتقا سلاح‌ها و تجهیزات خود. شما می‌توانید با خرید سی پی  از ایران موجو و استفاده از آن برای خرید سلاح‌ یا ارتقا تجهیزات ، به یک بازیکن قوی تبدیل شوید.

جمع بندی

با انجام هر یک از تکنیک‌های ذکر شده در این مقاله، امکان موفقیت شما در تیراندازی و حذف رقبا و رسیدن به رتبه‌های بالا در بین سایر بازیکنان، افزایش می‌یابد. در کنار این تکنیک‌ها، بخش قابل توجهی از موفقیت شما، به قوی بودن سلاح‌ها و تجهیزاتی که استفاده می‌کنید، وابسته است. ارتقا هر یک از سلاح‌ها، توسط پرداخت‌های درون برنامه‌ای و با استفاده از نوعی سکه به نام سی پی انجام می‌شود که لازم است این سکه را به تعداد مورد نیاز خود، خریداری کنید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support