6 روش برای دریافت گیفت کارت رایگان گوگل پلی

خرید فوری و ارزان گیفت کارت گوگل پلی در ایران موجو

گیفت کارت رایگان گوگل پلی هدیه‌ای است که از طرف این فروشگاه بزرگ و محبوب در اختیار کاربران و مخاطبین قرار می‌گیرد و امکان خرید و پرداختی‌های درون برنامه‌ای را فراهم می‌نماید. در واقع این کارت‌ها محصولاتی هستند که به شما این اجازه را می‌دهند تا بتوانید از فروشگاه‌های آنلاین بدون محدودیت خرید کنید.

گوگل پلی با هدف جلب رضایت کاربران خود گیفت کارت‌هایی را به صورت رایگان در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد که پس از استفاده امکان شارژ مجدد را نیز فراهم می‌باشد. برای دریافت گیفت کارت رایگان روش‌های زیادی وجود دارد و هر یک نیاز به اقدامات خاصی دارند که در نهایت امتیازات زیادی را برای شما فراهم می‌کند. در ادامه با این روش‌ها و مراحل انجام هر یک آشنا خواهید شد، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

گیفت کارت رایگان گوگل پلی

گوگل پلی به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه‌های آنلاین در سطح جهان، محصولات دیجیتالی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و با فروش انواع اپلیکیشن و برنامه‌های کاربردی موبایل توانسته توجه مخاطبین و مشتریان زیادی را به خود جلب نماید.

استفاده از برخی بازی و برنامه‌های این فروشگاه هزینه‌هایی را در پی دارد که برای پرداخت این هزینه‌ها لازم است از کارت‌های بین‌المللی استفاده نمایید، البته پرداخت‌های بین‌المللی برای کاربران ایرانی با محدودیت‌های زیادی همراه است و از این رو این افراد برای اینکه انجام پرداخت درون برنامه‌ای می‌بایست از انواع گیفت کارت گوگل پلی استفاده کنند.

گیفت کارت رایگان گوگل پلی

با توجه به اینکه دریافت برخی اپلیکیشن یا بازی‌ها در گوگل پلی نیاز به داشتن اکانت در این فروشگاه دارد، برای شارژ کردن موجودی اکانت باید حتماً از کارت‌های بین‌المللی مانند مستر کارت یا ویزا کارت استفاده کرد. با توجه به محدودیت و تحریم‌های که کاربران ایرانی با آن روبرو هستند نمی‌توانند این اقدامات را انجام دهند، در نهایت استفاده از انواع گیفت کارت گوگل پلی شرایط را فراهم نموده تا بتوانید با پرداخت اعتبار ریالی این کارت‌ها را از وب سایت‌های مختلف خریداری نمایید تا بتوانید اکانت خود را در اپلیکیشن شارژ کنید.

راهنمای خرید گیفت کارت رایگان گوگل پلی

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در زمان تهیه انواع گیفت کارت رایگان گوگل پلی باید مورد توجه قرار بگیرد این است که، این کارت به هیچ عنوان وجود خارجی ندارد، به بیان دیگر شما نمی‌توانید به صورت مستقیم کالایی را تحت عنوان گیفت کارت گوگل پلی خریداری کنید. در واقع گوگل پلی با هدف جلب رضایت کاربران خود و به منظور بهبود روند هرچه بهتر اپلیکیشن و بازی‌های متفاوت اعتباری را تحت عنوان گیفت کارت در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بر اساس آن بتوانند بازی‌هایی که نیاز به پرداخت‌های درون برنامه‌ای دارند و یا برای نصب اپلیکیشن‌ها باید هزینه‌ای پرداخت کنند، را به سادگی خریداری نمایند.

اعتباراتی که گوگل پلی تحت عنوان گیفت کارت در اختیار کاربران قرار می‌دهد قابلیت پشتیبانی از فروشگاه‌های آنلاین زیادی را دارد و به شما این اجازه را می‌دهد تا بتوانید از کمپانی‌های بزرگ و فروشگاه‌های آنلاین سراسر دنیا مانند آمازون، پی پال، آیتونز و… خرید کنید. برای داشتن این گیفت کارت روش‌های زیادی وجود دارد که هر یک به نحوی میزان اعتبار متفاوتی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

روش‌های استفاده و شارژ گیفت کارت رایگان گوگل پلی

با توجه به تنوع برنامه و بازی‌های موجود در فروشگاه گوگل پلی برخی کاربران تمایل دارند که خرید بیشتری از این فروشگاه داشته باشند اما به دلیل این نوسانات ارزی و قیمت دلار ممکن است برای آن‌ها به صرفه نباشد، از این رو می‌توانند از انواع گیفت کارت رایگان گوگل پلی استفاده کند. البته این گیفت کارت‌ها در ابتدا به صورت رایگان ارائه می‌شود و برای استفاده مجدد لازم است که اعتبار آن‌ها شارژ شود. روش‌های زیادی برای شارژ گیفت کارت رایگان گوگل پلی وجود دارد که شامل موارد زیر می‌باشد:

شارژ اعتبار گیفت کارت گوگل از طریق Google Opinion Rewards

به طور کلی شرکت گوگل برای افزایش دسترسی کاربران خود به اپلیکیشن و بازی‌ها، از برنامه‌های خاصی استفاده می‌کند که قابلیت‌های متفاوتی را در اختیار مشترکین قرار می‌دهد. Google Opinion Rewards یکی از کاربردی‌ترین برنامه‌هایی است که شرایط را برای شارژ مجدد حساب کاربری گوگل پلی فراهم می‌سازد.

گیفت کارت رایگان گوگل پلی

در واقع عملکرد این برنامه به گونه‌ای است که شما باید‌یه سری آزمایش‌ها و سؤالات را پاسخ دهید که به صورت هفتگی ارسال می‌شود، در صورت پاسخ صحیح به آن می‌توانید هر هفته یک دلار به حساب کاربری خود اضافه کنید.

دقت داشته باشید که کلیه آزمون‌های این اپلیکیشن ساده و قابل عبور هستند و پس از پاسخگویی مورد نظر به حساب شما واریز خواهد شد و با استفاده از آن می‌توانید پرداخت‌های درون برنامه‌ای، بازی و اپلیکیشن‌های مورد نظر خود را خریداری کنید.

شارژ اعتبار گیفت کارت گوگل از طریق Free My Apps

یکی دیگر از برنامه‌هایی که با نصب آن می‌توانید از گوگل پلی گیفت کارت رایگان دریافت کنید که به شما امکان خرید از فروشگاه و کمپانی‌های متفاوتی مانند آمازون، ایتونز، اسکیپ، ایکس باکس و… را فراهم می‌دهد. در واقع عملکرد این برنامه به این گونه است که با نصب هر برنامه معرفی شده توسطFree My Apps می‌توانید اعتبار رایگان دریافت کنید.

شارژ اعتبار گیفت کارت گوگل از طریق Juno Wallet

گیفت کارت رایگان گوگل پلی با استفاده از بر اپلیکیشن و برنامه زیر از قابل دریافت است، در واقع با نصب این برنامه می‌توانید جوایز و هدایای زیادی را دریافت کنید. عملکردJuno Wallet به این صورت است که شما از طریق انجام بازی‌ها، دیدن ویدیو، دعوت دوستان و گذراندن برخی آزمایش و آزمون‌ها می‌توانید از گیفت کارت‌های کمپانی‌های دیگر و کسب اعتبار رایگان برخوردار شوید.

شارژ اعتبار گیفت کارت گوگل از طریق Gift Box

با استفاده از برنامه گیفت باکس شما می‌توانید از گیفت کارت‌های رایگان کمپانی‌های مختلف و برند‌های مشهور مانند آمازون، ایتونز بهره‌مند شوید. در واقع نصب کردن این اپلیکیشن انتخاب‌های متعددی را در اختیار شما قرار می‌دهد که با دیدن ویدیو یا دعوت دوستان خود از این امتیاز‌ها بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که بدانید گیفت باکس به صورت روزانه به افراد امتیاز خواهد داد.

شارژ اعتبار گیفت کارت گوگل از طریق App Nana

اپ نانا یکی دیگر از اپلیکیشن‌های معرفی شده است که به شما امکان دریافت گیفت کارت رایگان گوگل پلی را می‌دهد. برای استفاده از این اپلیکیشن ابتدا باید وارد حساب گوگل پلی خود شوید و این برنامه را دانلود کنید، پس از نصب برنامه‌هایی به شما پیشنهاد می‌شود که برای دریافت امتیاز و تبدیل آن به اعتبار لازم است که این اپلیکیشن‌ها را دانلود و نصب کنید.

appnana

گفتنی است که این اپلیکیشن قابلیت پشتیبانی از انواع گیفت کارت‌های کمپانی‌های مختلف مانند گوگل پلیپ، آمازون، پی پال، ایکس باکس، آیتونز و… را دارد.

شارژ اعتبار گیفت کارت گوگل از طریق Cubie Reward

کاپی ریوارد یکی دیگر از برنامه‌های است که به دارندگان دستگاه‌های اندرویدی قابلیت این را می‌دهد تا بتواند گیفت کارت رایگان گوگل پلی را دریافت کنند. در واقع این اپلیکیشن یکی از متفاوت‌ترین برنامه‌های پیشنهادی گوگل پلی است که شرایط را فراهم می‌کند تا بتوانید به صورت روزانه اعتبار خود را افزایش دهید، بع علاوه این اپلیکیشن قابلیت اجرای سریع انواع بازی‌ها را برای شما فراهم می‌کند.

نتیجه‌گیری

خرید گیفت کارت رایگان گوگل پلی به شما قابلیت‌های زیادی می‌دهد که از مهم‌ترین آن می‌توان به خرید از کمپانی و فروشگاه‌های آنلاین و معتبر دنیا اشاره کرد. البته برای دریافت اعتبار به واسطه گیفت کارت و شارژ مجدد آن اقدامات خاصی لازم است که بر اساس آن می‌توانید به صورت ماهانه یا روزانه افزایش اعتبار داشته باشید. برای کسب جزئیات بیشتر در باره نحوه خرید گیفت کارت رایگان گوگل پلی پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان حرفه‌ای سایت ایران موجو در ارتباط باشید.

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

12 دیدگاه
 • شهدا

  کد

 • Arash

  عالی

 • هلال

  لايکي

 • علی دوراندیش

  عالی

  • پشتیبانی ایران موجو

   🙏

 • Navid

  ایا اینها تست شده است؟

  • پشتیبانی ایران موجو

   سلام کاربر گرامی
   با این روش ها می توانید امتیازاتی کسب کنید اما زمانبر است و بهترین روش برای دریافت گیفت کارت خرید آن است.

 • احسان

  من گیف کارت رایگان میخوام

  • پشتیبانی ایران موجو

   روش های دریافت گیفت کارت در مقاله ذکر شده.

 • دانیال

  عالی خیلی خوب

 • فرزاد

  خوشم اومد از سایتت

 • محسن

  خوب

iranmojo online support