بهترین سایت خرید گیفت کارت گوگل پلی

گیفت کارت گوگل پلی

برای خرید گیفت کارت گوگل پلی باید از سایت خرید گیفت کارت معتبر استفاده کرد که این یکی از دغدغه کاربران گوگل پلی است. ما در این مقاله به دنبال معرفی سایت خرید گیفت کارت گوگل پلی معتبر هستیم.

گوگل پلی (GooglePlay) چیست؟

گوگل پلی (GooglePlay)، یکی از برنامه‌‌های پیش فرض موبایل همراه شماست که شما از طریق آن می‌‌توانید برنامه‌‌ها، اپلیکیشن‌‌ها، بازی‌‌ها و همچنین سرویس‌های خدماتی مختلفی را مانند Google Music، Google Movies و Google Bookstore را دراختیار شما قرار داده است.

 

گوگل پلی

گوگل پلی یا همان فروشگاه گوگل پلی به دلیل تحریم‌‌ها از دسترس مردم ایران خارج شده است. برای استفاده از گوگل پلی شما باید از IP غیر ایران مانند یوتیوب، فورتنایت و…. استفاده کنید.

برخی از اپلیکیشن‌‌ها، برنامه‌‌ها، بازی‌‌ها و… که در گوگل پلی وجود دارد برای نصب آن‌‌ها باید پرداخت انجام دهیم که این کار سخت با خرید گیفت کارت گوگل پلی به راحتی انجام می‌‌شود. شما با خرید گیفت کارت گوگل پلی می‌‌توانید به برنامه‌‌ها، بازی‌‌ها و… با توجه به اعتبار گیفت کارت خود، رایگان دسترسی داشته باشید که ما در این مقاله به سایت خرید گیفت کارت گوگل پلی می‌‌پردازیم.

گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

گیفت کارت یک نوع کارت هدیه است که توسط کمپانی‌‌های مربوط به دیجیتال و اینترنت ساخته می‌‌شود و در اختیار عموم قرار می‌‌گیرد. گیفت کارت گوگل پلی یکی از محبوب‌‌ترین گیفت کارت‌‌هاست که شما با خرید آن می‌‌توانید از Google Play Store نرم‌‌افزارهایی که برای استفاده از آن‌‌ها نیاز به پرداخت مبلغ است مانند اپلیکیشن، برنامه‌‌ها و بازی‌‌ها و یا حتی خرید درون برنامه‌‌ای با داشتن گیفت کارت گوگل پلی به آسانی در اختیار داشته باشید.

خرید گیفت کارت گوگل پلی

گیفت کارت‌ گوگل پلی، کارتی است که دارای یک مبلغ و اعتبار مشخص می‌باشد که بعد از ردیم کردن گیفت کارت خریداری شده در اکانت خود، اکانت گوگل پلی شما نیز به همان میزان شارژ می‌شود.

خرید فوری و ارزان گیفت کارت گوگل پلی در ایران موجو

خرید گیفت کارت Google Play در کشورهایی که دچار تحریم هستند مانند ایران متاسفانه نمی‌‌توانند به راحتی گیفت کارت را خریداری کنند و برای خرید آن باید دردسرهای زیادی بکشند. خوشبختانه برخی از سایت‌‌های ایرانی هستند که این کار را برای شما انجام می‌‌دهند برای خرید گیفت کارت گوگل پلی باید به سایت خرید گیفت کارت گوگل پلی معتبر مراجعه کنید.

توجه داشته باشید که بر اساس تحریم‌های امریکا بر ضد ایران در صورت استفاده از کد گیفت کارت گوگل پلی امریکا، با آی پی هر کشوری به جز امریکا و یا استفاده کد گیفت کارت امریکا در اکانتی با ریجن غیر امریکا، کد گیفت کارت را باطل کرده و بلا استفاده می‌شود.

گیفت کارت‌‌های گوگل پلی با مبالغی متفاوت به فروش می‌‌رسد که شما می‌‌توانید گیفت کارت مورد نظر خود را با قیمت‌‌های 5دلاری، 10دلاری، 15دلاری، 20دلاری و حتی بالاتر خریداری کنید.

آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

شما بعد از خریداری از سایت خرید گیفت کارت گوگل پلی معتبر باید از کد 16 رقمی داده شده استفاده کنید که ما در این‌‌جا به شما آموزش‌‌های لازم را می‌‌دهیم.

در ابتدا برنامه گوگل پلی را باز کنید و سپس در بالای صحه در گوشه سمت چپ سه خط را مشاهده می‌‌کنید که منو نام دارد بر روی آن کلیک کنید  و سپس بر روی گزینه Payments & Subsciptions کلیک کرده، سپس بر روی گزینه Redeem کلیک کنید. در نوار SCRATCH TO REVEAL CODE کد 16 رقمی را وارد کنید اکنون روی گزینه Redeem کلیک کنید و آن را تایید کنید تا حساب شما ساخته و مشخص شود تا بتوانید از گیفت کارت گوگل پلی خود استفاده کنید.

با انجام کارهای گفته شده می‌‌توانید به راحتی از فروشگاه گوگل پلی استفاده کنید و برنامه‌‌ها یا بازی‌‌های مورد علاقه خود را دانلود و استفاده کنید.

گیفت کارت گوگل پلی

گیفت کارت گوگل پلی رایگان

به جالب ترین و قشنگ‌‌ترین بحث این مقاله رسیدیم گیفت کارت گوگل پلی رایگان!!! شما می‌‌توانید بدون پرداخت مبلغی گیفت کارت گوگل پلی را رایگان دریافت کنید فقط به یک شرط که شما باید از بعضی از برنامه‌‌های گوگل پلی استفاده کنید که آن برنامه‌‌ها عبارت‌‌اند از: AppNana، GiftBox، Cubie Rewrd، Juno Wallet و FreemyApps. همچنین علاوه بر گیفت کارت گوگل پلی، شما می‌‌توانید گیفت کارت‌‌های Amazon، ایکس باکس، Spotify، اسکایپ، eBay و غیره را نیز دریافت کنید.

نتیجه گیری

ما در این مقاله سایت خرید گیفت کارت گوگل پلی معتبر را به شما معرفی کردیم که شما بتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

1 دیدگاه
  • مهدی

    عالی

iranmojo online support