نحوه شارژ Redeem گیفت کارت گوگل پلی

کلمه کلیدی اصلی: شارژ Redeem گیفت کارت گوگل پلی

استفاده از گیفت کارت گوگل پلی، یکی از راه هایی است که می توانید از آن برای شارژ حساب کاربری خود و خرید برنامه های پولی فروشگاه گوگل پلی یا استفاده از سرویس هایی که می توانید هزینه آنها را با اعتبار گوگل پلی پرداخت کنید، استفاده کرده و بدون دردسر اعتبار از امکانات این سرویس بهره مند شوید. شارژ Redeem گیفت کارت گوگل پلی بسیار ساده است و با انجام چند مرحله، می توانید کد گیفت کارت خود را در این حساب کاربری خودتان در این فروشگاه وارد کنید.

شارژ Redeem گیفت کارت گوگل پلی

پیش از شروع مراحل شارژ گیفت کارت گوگل پلی، لازم است تا از یک فیلترشکن معتبر (ترجیحا فیلتر شکن های غیر رایگان) استفاده کنید تا احتمالا شناسایی شما و بن شدن دائمی اکانت‌تان از سوی گوگل پلی کاهش یابد. سپس برای شارژ Redeem گیفت کارت گوگل پلی مراحل زیر را دنبال نمایید:

1. پس از روشن کردن فیلترشکن و استفاده از IP کشور آمریکا (برای اطمینان از اینکه IP شما به کشور آمریکا تغییر پیدا کرده است، می توانید از سایت iplocation.net استفاده کنید.)، از طریق مرورگر خود (ترجیحا مرورگر فایر فاکس) وارد فروشگاه گوگل پلی شده و وارد حساب کاربری خود در این فروشگاه شوید.

2. از بخش سمت چپ، بر روی گزینه Redeem کلیک نمایید. (اگر زبان شما در هنگام ورود به برنامه فارسی بود، گزینه “استفاده از کارت هدیه” یا “کد پس خرید پیشنهاد” را از مجموعه “پرداخت ها و اشتراک ها” در همین بخش پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید.  

  کلمه کلیدی اصلی: شارژ Redeem گیفت کارت گوگل پلی

3. در صفحه باز شده، کد گیفت کارت را وارد کرده و بر روی گزینه Redeem کلیک کنید تا مراحل شارژ گیفت کارت شما به اتمام برسد.

  کلمه کلیدی اصلی: شارژ Redeem گیفت کارت گوگل پلی

نکته مهم: اگر در هنگام ردیم کردن گیفت کارت گوگل پلی، با خطای زیر روبرو شدید، به این معنا است که IP اکانت شما متعلق به کشور آمریکا نیست و باید توسط یک فیلترشکن معتبر، آن را تغییر داده و مجددا امتحان کنید.

“Error redeeming code. Error Code: PRS-GCRPM-01. Learn more”

ثبت دیدگاه
iranmojo online support