عملکرد 6 مورد از ماشین‌ها در بازی پابجی موبایل در مپ‌های مختلف

car PuBG game Buggy
 • تاریخ ثبت
 • بازدید 1243
 • دیدگاه 2
 • اشتراک گذاری
 • موضوع وبلاگ

یکی از برترین بازی‌های آنلاین و گروهی که در این چند ساله‌ی اخیر به شدت هوادار پیدا کرده است، بازیPlayer Unknown’s Battle Grounds، یا همان بازی پابجی است که برای پلتفرم های مختلف از جمله موبایل با نام اختصاری پابجی موبایل معرف حضور شما عزیزان است. میلیون‌ها نفر از بازیکنان در سراسر جهان به صورت گروه‌های 4 نفره و در دسته‌های 100نفره بصورت آنلاین با همدیگر به مسابقه می‌دهند و یک بازی اکشن و پر‌هیجان را تجربه می‌کنند. رمز پیروزی در این بازی، مهارت استفاده از تکنیک و کار گروهی است و در نهایت برنده‌ی بازی کسی است که آخرین نفر بازماندگان باشد.

در بازی پابجی، ابزارآلات و سایل جنگنده و همچنین ماشین، موتور‌سیکلت، موتور سه‌چرخ، هواپیما و انواع اسلحه قابل دسترسی است که بنابر نیاز بازیکن و امتیازات آن، می‌تواند به آن‌ها دسترسی داشته باشد. در این مقاله سعی داریم که شما دوستان را با ماشین‌های بازی پابجی موبایل و همچنین جدیدترین ورژن آن‌ها آشنا کنیم.

معرفی انواع ماشین‌های بازی پابجی موبایل

در بازی پابجی موبایل، استفاده از انواع ماشین‌ها به فضای بازی هیجان و شوق زیادی داده است؛ ایجاد حرکات اکشن را به سهولت برای گیمر ممکن ساخته است. ماشین‌های UAZ1 در چهار مدل مختلف در این بازی به چشم می‌آیند؛ این نوع ماشین با سرعت 116 کیلومر بر‌ساعت سرعت دارند و تمام هم‌تیمی‌ها نیز می‌توانند با هم همسفر باشند.

 دو مدل دیگر از ماشین‌های بازی پابجی موبایل هستند که شامل Buggy- Dacia 1300، می‌شود. با ماشین Buggy در مپ‌های بیابانی شرکت کنید؛ این ماشین دو سرنشین دارد و برای مواقعی خوب است که افراد کمتری حضور دارند، چرا که از امنیت جانی لازم برخوردار نخواهید بود. Dacia 1300، نیز از ماشین های قدیمی بازی پابجی موبایل است.

در مپ جدید Fourex” در بازی پابجی موبایل در سیزن 14 آن، استفاده ابزار و ماشین جدید Monester Truck، لازم و ضروری است. این ماشین توانایی ها و قابلیت‌های زیادی را در خود جای داده است؛ یکی از ویژگی های آن، سرعت زیاد و مقاومت خارق‌العاده‌ی آن است.

 ماشین جیپ، از قدرتمند‌ترین‌های میدان نبرد

ماشین جیپ” مورد علاقه ترین ماشین از نظر گیمر‌ها و بازیکنان گروهی برای میدان نبرد است. تعداد 4 سرنشینا را به خوبی و با قدرت بالا در میدان نبرد با سرعتی متوسط و نسبتا رو به بالا کنترل می کند. یک ماشین جذاب در پابجی موبایل محسوب می‌شود و گیمر با این ماشین به راحتی از صخره‌ها و جاده‌های دشوار عبور می‌کند و سه نفر از هم‌گروهی های آن به‌طور همزمان می‌تونند تیر‌اندازی کنند و به خلق صحنه‌های اکشن و رویایی بپردازند. یکی از نقاط ضعف این ماشین، مصرف بنزین بالای آن است.

معرفی ماشین ابوغراضه یا Tukshai

همانطور که از اسمش پیداست؛ این یک ماشین قدیمی یا بهتر است بگوییم یک موتور سقف‌دار است که هرگز از جان سرنشین خود به خوبی حفاظت نمی‌کند. سرعت و قدرت پایین، این وسیله را به بدترین ماشین در بازی پابجی موبایل تبدیل کرده است.

ماشین مینی بوس، در بازی پابجی موبایل

شاید تصوری از ماشین مینی بوس داشته باشید، حال اکنون آن را قدیمی و با سرعت پایین در بازی پابجی موبایل مشاهده می‌کنید. تعداد 6 نفر ظرفیت دارد و شما علاوه بر گروه خودتان، می‌توانید دو نفر از افراد دشمن را نیز با خود همراه کنید؛ فرمان‌پذیری افتضاح این ماشین، یکی از اعصاب خردکن‌ترین ویژگی های آن است.

خالق صحنه‌های اکشن با ماشین پیکاپ در بازی پابجی موبایل باشید

اگر شما عاشق آفرود بازی و خلق صحنه‌های اکشن هستید، در بازی پابجی موبایل از این مدل ماشین استفاده کنید. این ماشین اگر‌چه به نسبت دیگر ماشین‌های مدل بالا، سرعت کمتری دارد، ولی دارای قدرت بالایی است و در مپ میرامار، با آن می‌توانید از روی کوه ها و صخره‌ها و جاده ها و رودخانه و … عبور کنید.

معرفی ماشین میرادو”

یک ماشین با سرعت بالا و سقف رو‌باز در سبک ماشین‌های کلاسیک است. فرمان‌پذیر چندان خوبی ندارد و ممکن است در سرعت بالا و تعقیب و گریز‌ها باعث شکست شما در این بازی شود. برای نبرد‌های طولانی مدت و دارای حساسیت خاص در بازی پابجی از این ماشین استفاده نکنید به نفع شماست.

سخن نهایی

اگر شما عاشق خلق صحنه‌های اکشن و آفرود بازی هستید و در عین حال از تیراندازی و نبرد با دشمنان، لذت می برید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که بازی پرمخاطب پابجی را امتحان کنید؛ نسخه‌ی موبایلی آن در دسترس است و به شما این امکان را می دهد که به راحتی با بازی پابجی موبایل، اوقات فراغت خود را پر کنید. امیدوار هستیم که ماشین‌های بازی پابجی موبایل را به خوبی به شما عزیزان معرفی کرده باشیم؛ خوشحال می‌شویم اگر نظراتتان را درمورد سایر قسمت‌ها و دیگر وسایل نقلیه‌ی موجود در این بازی را با ما به اشتراک بگذارید.

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

2 دیدگاه
 • Black Knight

  سلام
  روی این گوشی قابل اجرا هست؟
  honor 10 lite
  رم 3
  اندروید 10

iranmojo online support