به‌روزرسانی و تغییرات بالانس در فصل 56 کلش رویال Explosive Valentine

به‌روزرسانی و تغییرات بالانس در فصل 56 کلش رویال Explosive Valentine
 • تاریخ ثبت
 • بازدید 263
 • دیدگاه 0
 • اشتراک گذاری
 • موضوع وبلاگ

اکنون فصل 56 کلش رویال Explosive Valentine از کلش رویال طبق سنت ماهیانه ای که طرفداران مشتاقانه منتظر آن هستند، فرا رسیده است. Season 56 کلش رویال جوایز و محتوای هیجان انگیزی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

به عنوان بخشی از Card Evolutions، ما برای اولین بار دو evolution با کارت‌های Bomber و Wall Breakers Evolution داریم، بنابراین می‌توان گفت که این یک Explosive Valentine است. در این مقاله، اجازه دهید نگاهی به به‌روزرسانی Clash Royale Season 56 February 2024 از نظر اسکین‌های جدید، ایموت ها، جوایز و موارد دیگر داشته باشیم.

Card Evolution های جدید: Bomber و Wall Breakers

در کلش رویال، evolution card های دوازدهم و سیزدهم به شکل Bomber و Wall Breakers وارد می شوند. همانطور که قبلاً اشاره شد، این اولین باری است که دو کارت به عنوان evolution در یک فصل اعلام می شوند. توجه داشته باشید که هر دوی اینها کارت های common هستند و Valkyrie از فصل 55 تنها کارت کمیاب (rare) است.

 

 • Bomber

Bomber Evolution با هزینه تنها 2 تا Elixir با یک سیکل فعال سازی، دارای قابلیت Bouncy Bomb است که به هر بمب اجازه می دهد دو بار پرتاب شود و هر بار یک انفجار ایجاد کند و در صورت انجام این کار، به طور بالقوه با موقعیت استراتژیک به crown tower حریف می رسد. توجه داشته باشید که هر یک از انفجارها همان آسیبی را ایجاد می کند که انفجار معمولی توسط Bomber ایجاد می کند.  Evolved Bomberحدود 25 درصد افزایش در Hit Point دریافت می کند.

 

 • Wall Breaker

Wall Breakers با توانایی evolution، یک اتک دو مرحله ای را ارائه می کند. در مرحله اول، آنها به عنوان barrel walker به سمت هدف غلت می زنند و پس از اتمام، به عنوان weaker Runner به مرحله دوم می روند. Runner ها در هنگام شکست یک انفجار ایجاد می کنند که برای پاک کردن swarm ها مفید است. در مقایسه با Bomber‌ها، evolved Wall Breakerها حدود۵۰% دمیج قابل توجهی دریافت می‌کنند.

 

 • Tower Skin های جدید

در این به روز رسانی، یک Tower Skin جدید به طور رسمی تایید شده است که می توان آن را از طریق Pass Royale خریداری کرد. این اسکین Explosive Valentine در Tier 48 از Gold Tier در Pass Royale باز شده است.

 

 • ایموت ها و بنرها

شش ایموت جدید از راه خواهند رسید. تمام ایموت های جدید بر اساس تم ولنتاین و همچنین کارت‌های جدید Evolution خواهد بود. ما فقط 2 بنر برای دارندگان  Diamond Pass Royale، 8 بنر در Banner Box، 2 بنر بدون Community Challenges خواهیم داشت و بنری در Season Shop نداریم.

 

 • Season Shop و Card Boost

Season Shop دارای مقدار مناسبی از جوایز است که می‌توان با مبادله توکن‌های فصل به دست آورد. همراه با این کارت‌ها، بنرها و ایموت ها را می‌بینم که سرمایه‌گذاری‌های ارزشمندی هستند، زیرا کارت‌هایی در Bomber، Wall Breakers، Skeleton Dragon، و Witch در Season Shop با قیمت ۵۰۰ توکن داریم. Wild Shards نیز با 6000 توکن در فروشگاه ظاهر خواهد شد.

علاقه مندان به Card Evolution می توانند Bats Shards را در Season Shop بیابند که می توانند سه بار با شروع از 5000 توکن خریداری کنند که ارزش یکسانی را به هر خرید اضافه می کند.چهار کارت برای boost این بار در  Bomber، Wall Breakers، Skeleton Dragon  و Witch در نظر گرفته شده است.

 

 • Balance Update

در حال حاضر، balance update برای این فصل تأیید نشده است.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support