اعلام تعطیلی بازی کلش مینی بازیکنان را متحیر کرد

اعلام تعطیلی بازی کلش مینی بازیکنان را متحیر کرد
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 638
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

اعلام تعطیلی بازی کلش مینی (Clash Mini)، بازی استراتژی سوپرسل برای اکثر بازیکنان شوکه کننده بود. این خبر سروصدای زیادی در مورد بازگرداندن بازی با روندهای #SaveClashMini در چندین پلتفرم اجتماعی به پا کرده است.

کلش مینی در زمان شروع پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به تایتلی جذاب داشت

از زمان اولین آپدیت، این دیدگاه وجود داشت که بازی دارای پتانسیل عالی برای سرگرمی است. با هر به‌روزرسانی که این بازی دریافت می‌کرد، چه به‌روزرسانی‌های اولیه یا حتی ساده‌ترین تغییرات بالانسی، چیزی منحصربه‌فرد به این بازی اضافه می کرد. در نسخه بتا برای بیش از دو سال،Clash Mini  یکی از سه بازی برای عرضه در سال 2024 در کنار Squad Busters و mo.co  بود.

با اطلاعیه دیروز، همه چیز در مورد انتشار این بازی متوقف شده است. حتی با وجود اینکه بازی در مرحله بتا / دسترسی زود هنگام و بدون انتشار کامل بود، کلش مینی تبلیغات خاصی ایجاد کرده بود که پتانسیل بسیار زیادی برای تبدیل شدن به یک بازی مورد علاقه بازیکنان در هر سنی را نشان می‌داد.

از این رو، کسانی که بازیکنان فعال این بازی بودند، برای «اعتراض» به توقف توسعه کلش مینی به یکدیگر پیوستند. این اعتراضات در X (توئیتر سابق) و Reddit به اوج خود رسیده است و بازیکنان بازی از توسعه دهندگان می خواهند که توسعه را متوقف نکنند.

این اعتراضات ممکن است سوپرسل را وادار به تجدید نظر کند. آنها نه تنها برخلاف میل بازیکنان پیش می روند، بلکه از پتانسیل دستیابی به دستاوردهای بیشتر با سرمایه گذاری بر روی حرکت فعلی چشم پوشی می کنند. در نهایت همه چیز در دست توسعه دهنده است.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support