شازده کوچولو قهرمان کلش رویال clash royale

شازده کوچولو قهرمان کلش رویال clash royale
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 1095
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

شازده کوچولو (LittlePrince) به عنوان قهرمان کلش رویال در تاریخ 6 نوامبر وارد Arena خواهد شد.

در این بازی، او قابلیت‌هایی را به رخ می‌کشد که به بازیکنان اجازه می‌دهد دک‌های جدید جالبی را تجربه کنند. او ششمین قهرمان بازی بعد ازMonk  به عنوان پنجمین قهرمان بازی در سال گذشته است.

شازده کوچولو یک جنگجوی رده 3-cost Elixir است که با استفاده از کمان خاص خود، از فاصله دور به دشمنان شلیک می‌کند. سرعت شلیک این سلاح تا زمانی که ثابت بماند و حرکت نکند به طور مداوم افزایش می‌یابد.

اگر گیمر کلش رویال هستید برای خرید جم کلش رویال clash royale می‌توانید به این قسمت از سایت ایران موجو مراجعه کنید.

علاوه بر این، شازده کوچولو دارای 3-cost Elixir است که به عنوان Royal Rescue  شناخته می‌شود. پس از فعال شدن، او یک محافظ سلطنتی با اچ پی بالا را به Arena فرا می‌خواند. محافظ از برج پادشاه شما وارد میدان جنگ می‌شود و مستقیماً به سمت شازده کوچولو می‌رود.

برای مقابله با شازده کوچولو، بهترین کار این است که از طلسم‌های قطع کننده و نیروهایی مانند Zap، Log یا Electro Wizard استفاده کنید.

 

اگر قصد شرکت در مسابقات clash royale را دارید حتما آموزش شرکت در مسابقات کلش رویال را بخوانید

شما می‌توانید با انتخاب آیکن ویژه در منوی اصلی، شازده کوچولو در کلش رویال را به صورت رایگان دریافت کنید. فقط بازیکنان در Arena 11 (3,400 Trophies) و بالاتر می‌توانند در طول فصل نوامبر آن را دریافت کنند.

علاوه بر این، می‌توانید با انجام سه tutorial battle  که به شما کمک می‌کند تا با قهرمان جدید کنار بیایید، Battle Banner  با مضمون شازده کوچولو و محافظ را باز کنید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support