کراس اوور کالاف دیوتی با The Walking Dead برای فصل 2 تایید شد

کراس اوور کالاف دیوتی با The Walking Dead برای فصل 2 تایید شد
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 303
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

اکتیویژن تایید کرده است که کراس اوور کالاف دیوتی فصل 2 بازی Modern Warfare 3 و Warzone در 7 فوریه می‌آیند، و تبلیغات تازه منتشر شده تأیید می‌کند که این کراس اوور با The Walking Dead رسماً رخ می‌دهد. همچنین شاید تمایل به آشنایی با تمام سلاح‌های Call Of Duty: Modern Warfare 3 با جزئیات آن باشید.

تبلیغات فصل 2 شامل Rick Grimes از The Walking Dead است، بنابراین به نظر می‌رسد بازیکنان می‌توانند انتظار داشته باشند که باندل اپراتور او در طول فصل جدید وارد فروشگاه شود. با این حال، Rick ممکن است در Call of Duty  تنها نباشد. دیتا ماینرها همچنین اطلاعاتی در مورد Michonne  و رویدادی با زمان محدود  پیدا کرده‌اند که احتمالاً موضوع آن‌ها مربوط به اسپین‌آف Rick and Michonne The Ones Who Live است که در ۲۵ فوریه منتشر می‌شود.

اگرچه هنوز تایید نشده است اما این احتمال وجود دارد که فصل دوم یک کراس اوور با Warhammer 40K نیز داشته باشد، زیرا داده‌کاوی نشان می‌دهد که محتوایی با مضمون Space Marines این فرنچایز وجود خواهد داشت. این IP crossover‌های بزرگ به یک اتفاق عادی برای Call of Duty تبدیل شده‌اند، زیرا فصل 1 دارای یک رویداد جاری است و باندل‌هایی با مضمون Boys TV show دارد.

Activision اخیراً تأیید کرده است که نقشه Keep Resurgence مورد علاقه طرفداران Warzone در یک بازه زمانی به فصل 2 بازخواهد گشت. اگر طرفدار و بازیکن وارزون موبایل هست نیز میتوانید سی پی وارزون موبایل را از ایران موجو خریداری کنید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support