به‌روزرسانی جدید کالاف دیوتی MW3 و Warzone

به‌روزرسانی جدید کالاف دیوتی MW3 و Warzone
 • تاریخ ثبت
 • بازدید 796
 • دیدگاه 2
 • اشتراک گذاری
 • موضوع وبلاگ

در 13 فوریه یک به‌روزرسانی جدید کالاف دیوتی MW3 و Warzone منتشر شد. این به‌روزرسانی کوچک شامل تغییرات کیفیت زندگی، رفع باگ‌ها و متعادل‌سازی یا بالانس سلاح‌ها می‌شود. در این مقاله به همه مواردی که باید بدانید، اشاره شده است. همچنین شاید تمایل به آشنایی با بروزرسانی BlackCell Battle Pass فصل دوم Modern Warfare 3 و Warzone داشته باشید.

برای Warzone، این به‌روزرسانی یک لیبل جدیدی اضافه می‌کند که هنگام انتخاب یک مود در منوی اصلی نشان داده می‌شود و مدت زمان تقریبی مسابقه را نشان می‌دهد. همچنین تغییری در ذخیره کردن armor و ammo ایجاد می‌کند.  armo و ammo اکنون در زمانی که کوله پشتی پر نیست، اعلان Stow و هنگامی که کوله پشتی پر است، اعلانSwap  را نشان می‌دهد.

فصل 2 در زمان راه‌اندازی تغییرات زیادی در بالانس سلاح ایجاد کرد، اما به روزرسانی این هفته به مسلسل دستی Striker 9 جذابیت بیشتری می‌بخشد. Striker 9 در حال حاضر سرعت گلوله را افزایش داده است و در حین شلیک hip fire spread کمتر و ضربه زدن اسلحه کمتر می‌شود.

تفنگ تک تیرانداز Longbow همچنین تغییری در کیت تبدیل JAK Tyrant 762 خود دارد تا سرعت حرکت بهتری را ارائه دهد. این تغییر شامل کاهش زمان aim-down-sight یعنی هدف گیری از 470 میلی ثانیه به 390 میلی ثانیه و افزایش سرعت aim-down-sight از 2.5 متر بر ثانیه به 2.8 متر بر ثانیه است. همچنین 30٪ مزیت کاهش hip fire spread را اضافه می کند.

در مورد MW3، یادداشت‌های این پچ یک به‌روزرسانی پایداری را نشان می‌دهند که به crash می‌پردازد که در حین بازی آفلاین هنگام انتخاب یک سلاح یا اپراتور رخ داده است. همچنین چندین مشکل را که باعث شده بازیکنان به طور غیرمنتظره به منو بازگردند را حل می‌کند.

حالت چند نفره تغییرات مشابهی در بالانس اسلحه دریافت می‌کند همراه با تغییرات مثبتی در مسلسل دستی Striker 9. این سلاح چندین تغییر از جمله افزایش سرعت گلوله، ماکزیمم آسیب و ماکزیمم برد آسیب دریافت کرد. علاوه بر این، توسعه‌دهنده می‌گوید تنظیم این تفنگ به طور قابل توجهی الگوی پس زدن را تنظیم می‌کند و در نتیجه کنترل در هنگام شلیک افزایش می‌یابد.

در حالی که weapon stats معمولاً در بازی‌های چند نفره و Warzone متفاوت است،Longbow دقیقاً همان تغییر بتل رویال را دریافت می‌کند، با تنظیماتی که در کیت تبدیل JAK Tyrant 762 برای ارائه سرعت حرکت بهتر انجام شده است. این شامل کاهش زمان aim-down-sight، افزایش سرعت حرکت aim-down-sight و مزایای کاهش  hip fire spread است.

این به روز رسانی یک راه حل برای پرک Assassin Vest به ارمغان می آورد و مساله ای که از تجهیز lethal equipment جلوگیری می کرد، حل می کند.

برای Ranked Play مربوط به MW3،Sub Base Hardpoint  به طور موقت از مجموعه نقشه حذف شده است. همچنین تمام تفنگ های تک تیرانداز را برای استفاده در بازی های رقابتی ممنوع می کند.

فصل 2 در حال حاضر دارای یک رویداد با مضمون زامبی ها با The Walking Dead است، اما بازیکنان نباید توقع داشته باشند دشمن یا پرک جدیدی در مود زامبی MW3 وارد شود.

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

2 دیدگاه
 • amin

  عالی

  • حامد فندرسکی

   ممنون از نظرتون

iranmojo online support