محدودیت جدید روی اسکین‌های بازی فورتنایت

محدودیت جدید روی اسکین‌های بازی Fortnite
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 819
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

دیروز، بازیکنان بازی Fortnite متوجه شدند که برخی از اسکین‌های بازی فورتنایت در قفسه‌شان نماد جدیدی روی خود دارند (مثلثی با طرح زرد و علامت تعجب) به همراه هشداری که می‌گوید: این موارد فقط در تجربه‌های رتبه‌بندی شده +12 قابل استفاده هستند. بازیکنان از این تغییر ناراحت بودند، زیرا این تغییر باعث شد اسکین‌هایی که قبلاً در creative islands مختلف استفاده می‌کردند، به دلیل محدودیت سنی جدید، در این جزایرغیرقابل استفاده ذکر شوند.

توسعه‌دهنده Epic Games در رابطه با این موضوع پاسخ داده است که حدود 7 درصد از اسکین‌های Fortnite که به طور رسمی Outfits نامیده می‌شوند، فقط در جزایری با رتبه نوجوان (rated Teen) قابل تجهیز هستند.همچنین اگر تمایل دارید بدانید چند اسکین در فورتنایت وجود دارد این مطلب را مشاهده کنید.

شینا یکی از فاش کنندگان معتبر اطلاعات فورتنایت، دیروز در توییتر در مورد این تغییر، پستی منتشر کرد و طولی نکشید که بازیکنان متوجه شدند که برخی از اسکین‌های مورد علاقه آنها در creative islands غیرقابل استفاده است. توافق بر این است که اسکین‌هایی که دارای تسلیحات خاص مانند تپانچه یا چاقو هستند در جزایری با رده سنی پایین تر محدود شوند. اما به طرز عجیبی، به نظر می‌رسد که در آن معیارهای خاص کاملاً سختگیرانه است. به عنوان مثال، مایکل مایرز (Michael Myers)، نماد ترسناک و قاتل سریالی تخیلی، اجازه حضور در هر creative island را دارد. اسکین مایکل مایرز فاقد چاقو یا تپانچه است، اما به معنای واقعی کلمه، قاتل فیلم‌های مختلف هالووین است.همچنین برای خرید ویباکس بازی فورتنایت میتوانید وارد این قسمت شوید.

این کاملاً عجیب است و بازیکنان این بازی ناراضی هستند زیرا نه تنها اسکین‌های مورد علاقه آنها در creative islands خاص قابل استفاده نیستند، بلکه بسیاری از این اسکین‌ها همان‌هایی هستند که برای آن پول پرداخت کرده‌اند (اغلب 10 تا 20 دلار بسته به آنها) و اکنون نمی‌توانند از آنها استفاده کنند.

Game Informer دیروز پس از پخش زنده به‌روزرسانی با Epic تماس گرفت تا در مورد این تغییر اطلاعاتی به دست آورد. یکی از سخنگویان Epic گفت که در سال آینده، ما اکثر این اسکین‌ها را قادر می‌سازیم تا با تمام رتبه‌بندی‌ها بر اساس جزیره‌ای که می‌خواهید بازی کنید، سازگار باشند.

سخنگوی Epic همچنین به Game Informer گفت که محدودیت اسکین‌ها بر اساس سن بازیکن یا مجوزهای کنترل والدین نیست بلکه این محدودیت فقط بر اساس رتبه بندی یک جزیره است.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support