برنامه کنترل گوشی از راه دور

5
برنامه کنترل گوشی از راه دور

برنامه‌ کنترل گوشی از راه دور، چگونه می توانیم گوشی خود را از راه دور کنترل کنیم؟ آیا برای کنترل گوشی از راه دور برنامه خاصی  وجود دارد؟ با ما همراه باشید تا پاسخ سوال خود را پدیا کنید.

تا به حال حتماً برای شما هم پیش‌ آمده که از دوستی بخواهیدکه تنظیمات گوشی‌تان را از راه دور انجام دهد؟ یا تنظیمات بازی شما را بهتر تنظیم کند؟  اما شما اطلاعات شخصی و محرمانه برای مثال در ایمیل مرتبط به بازی دارید یا بحث عدم اعتماد به شخص مورد نظر مطرح است و یا در یک بازی مثل بازی لیتل امپایر یک محدودیت ۳ روزه و عدم دسترسی به برخی از امکانات بازی وجود دارد آن هم به مدت۳ روز و برای کسی که تازه اکانت بازی را روی گوشی باز کرده است. همچنین در این ۳ روز  دیگری به اکانت وارد شود تا بازی شخص جدید را مالک بازی شناسایی کند و امکان تنظیمات RUNE را به او بدهد.

نحوه کنترل گوشی از راه دور

برای حل مشکلاتی از این قبیل در این آموزش راهی ساده و سریع برای شما فراهم کرده‌ایم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک نرم‌افزار ساده‌ روی گوشی که می‌خواهید تنظیمات روی آن انجام بشود، نصب کنید. سپس از شخصی که می‌خواهد برایتان تنظیمات را انجام بدهد، بخواهید او هم  برنامه بدونِ نیاز به نصب روی کامپیوتر اجرا کند. نام این برنامه  TeamViewer است. 

در اندروید دو نسخه متفاوت از این برنامه موجود است. یکی نسخه TeamViewer for Remote Control که برنامه‌ای جهت اتصال به سیستم‌های  ویندوز می‌باشد و با دادن ID آن سیستم‌ها می‌توانید با گوشی و یا تبلت خود به رایانه متصل شده و کنترل از راه دور را در اختیار داشته باشید. نسخه بعدی نسخه‌ی TeamViewer QuickSupport که معکوس برنامه قبل است و با تولید ID برای گوشی توانایی کنترل گوشی یا تبلت را از رایانه برای شما مقدور می‌کند که بیشتر این حالت برای ما مورد نیاز است.

برنامه‌  TeamViewer QuickSupport:

شما می‌توانید hdk برنامه را از گوگل پلی دانلود کرده و نصب کنید. توجه کنید اگر بعد از نصب دیدید که دوست شما نمیتواند روی گوشی شما تغییری ایجاد کند، شما باید نسخه مربوط به گوشی خود را نصب کنید. (برای دانلود نسخه برنامه متناسب با گوشی سامسونگ اینجا کلیک کنید).

بعد از نصب با ورود به محیط برنامه در صورت اتصال به اینترنت برای شما در قسمت Your ID مانند برنامه اصلی کد ۹ رقمی متعلق به گوشی و یا تبلتتان اختصاص میابد. شما می‌توانید با کلید Send my ID  توسط پیام کوتاه یا ایمیل و.. کد را به شخص موردنظر ارسال کنید و یا شماره را برای دوستان خود بخوانید. بعد از وارد کردن شماره ارسالی شما توسط دوستان و کلیک روی گزینه  Connect to partner برای شما پیغامی ظاهر می‌شود که روی گزینه ALLOW  کلید کنید و کار به پایان می‌رسد. به همین راحتی!

برنامه‌  TeamViewer QuickSupport:توضیح برنامه‌ی کنترل از راه دور گوشی

دوستتان می‌تواند کنترل گوشی را به دست گرفته و حتی برنامه‌ها را اجرا کند. از منوی تنظیمات، تنظیمات گوشی را بررسی کند و برنامه‌های گوشی را چک کند.

این‌ نکته را فراموش نکنید که دوستتان نمی‌تواند برای همیشه به گوشی شما متصل بماند و بعد از اتمام کار اگر از برنامه خارج بشوید دیگر هیچ دسترسی به اطلاعات شما وجود نخواهد داشت.

برای ارتباط مجدد نیاز به آن است که شما برنامه را مجدد اجرا کنید.

بعد از وارد کردن کد توسط دوستتان، مجددا شما روی گزینه ALLOW  کلیک کنید.

برنامه مورد نیاز برای کسی که می‌خواهد به گوشی شما وصل شود هم  TeamViewer Corporat می باشد که آن هم نسخه قابل‌حمل بوده و برای نصبش می‌توانید ازاینجا دانلود کنید.

و پسورد فایل هم www.yasdl.com می‌باشد.

امیدواریم که از این آموزش لذت برده باشید. در صورت هر برزو هر گونه مشکل می توانید آن را با ما در سایت ایران موجود مطرح نمایید. همچنین برای خرید جم و الماس بازی‌های آنلاین می‌توانید همین حالا به این فروشگاه مراجعه کنید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support