تاریخ اکران Gran Turismo 7 تا سال 2022 به تعویق افتاد

7 Gran Turismo
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 762
  • دیدگاه 1
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

بازی Gran Turismo 7، جدیدترین سری از سری بازی گرن توریزمو است. سبک این بازی شبیه‌ساز مسابقات اتومبیل‌رانی بوده و از تمامی قابلیت‌های کنترلر دوال سنس نیز پشتیبانی می‌کند همچنین این بازی امکان اجرا کردن به‌صورت 4k و 60 fps را نیز دارد که خود انتظارات را از این بازی بسیار بالا می‌برد.

گرن توریزمو تا به امروز توانسته علاقه‌مندهای زیادی را به خود جذب کند و قطعاً سری 7 این بازی نیز می‌تواند علاقه‌مندها را راضی نگه دارند. در ادامه با سایت ایران موجو همراه باشید.

تاریخ اکران Gran Turismo 7

اخبار بسیاری در زمینه با انتشار این بازی تا اواخر امسال یعنی سال 2021 آمد و قرار بود این بازی امسال عرضه بشود شرکت سونی نیز این خبرها را تأیید کرده بود. منتها جیم رایان در مصاحبه اخیر خود با مجله OG این اخبار را رد کرد و گفت:

” در هنگام ساخت بازی Gran Turismo 7 ما با چالش‌های زیادی مانند همه‌گیر شدن کرونا روبرو شدیم و تغییر حالت وضعیت کاری ما به‌خاطر این ویروس مرگبار باعث کند شدن روند توسعه این بازی شده است و ما مجبور به عوض‌کردن تاریخ انتشار این بازی از 2021 به 2022 خواهیم بود. اطلاعات جدید از تاریخ انتشار بازی گرن توریزمو ۷ را به‌ محض آماده بودن آن، منتشر خواهیم کرد. “

Gran Turismo 7

Gran Turismo 7 در 2022 عرضه می‌شود

با به تأخیر افتادن زمان انتشار این بازی به سال 2022 باید منتظر بود و دید که آیا این گرند توریزمو 7 می‌تواند رقیب خوبی برای فورزا باشد یا خیر! چون تا به امروز هیچ بازی در سبک ریسینگ نتوانسته با فورزا رقابت کند.

شاید این تأخیر یک‌ساله بتواند باعث پیروزی آنها در برابر بازی قدرتمند فورزا شود. طبق گفته‌های سازنده بازی در این بازی مثل سری‌های پیش قرار است بیش از 100 ماشین وجود داشته باشد. نظر شما درباره این تأخیر چیست؟ برای پیگیری سایر اخبار با  اخبار بازی سایت ایران موجو همراه باشید.

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

1 دیدگاه
  • 09335935805

    خوب است و عالی است و بهتر

iranmojo online support