نحوه باز کردن قفل پرک Ninja Vest در Call Of Duty Modern Warfare 3

نحوه باز کردن قفل پرک Ninja Vest در Call Of Duty Modern Warfare 3

فصل 2 بازی Call of Duty Modern Warfare 3 لایو است و پرک Ninja vest را برای loadout‌های سفارشی اضافه می‌کند. این پرک جدید برای stealth و تامین مجدد تجهیزات پرتابی مرگبار طراحی شده است، اما ابتدا باید قفل پرک Ninja Vest را باز کنید. همچنین شاید تمایل به آشنایی با نقشه های فصل دوم کالاف دیوتی مدرن وارفار3 داشته باشید.

 

پرک Ninja vest چیست؟

Ninja vest یک پرک جدید است که می‌تواند در custom loadout برای حذف صداهای پا، ایجاد مصونیت در برابر movement reduction effect و تامین تجهیزات پرتابی مرگبار اضافی استفاده شود. اگر از طرفداران بازی کالاف دیوتی موبایل هستید ما در مقاله ای به معرفی بهترین پرک های کالاف دیوتی موبایل پرداخته ایم.

اکتیویژن می‌گوید این پرک با افکت‌های stealth پرک بوت Covert Sneakers سازگار نیست. با این حال، این بدان معناست که اگر از Ninja vest برای stealth استفاده می‌کنید، می‌توانید نوع دیگری از sneaker مانند Lightweight Boot‌ها یا Tactical Pad‌ها را برای علاقه‌مندان به movement انتخاب کنید.

 

چگونه قفل پرک Ninja vest را باز کنیم؟

پرک Ninja vest به منوی Armory Unlocks MW3 اضافه شده است و برای باز کردن قفل آن باید پنج چالش روزانه را انجام دهید.

تنها سه چالش روزانه در هر مود در روز وجود دارد. برای باز کردن قفل vest در روز اول، یا باید ترکیبی از چند نفره، زامبی‌ها و Warzone را بازی کنید، یا می‌توانید هر سه چالش روزانه را از یک مود انجام دهید تا یک چالش جایزه را باز کنید و امتیازات باز کردن قفل armory اضافی را به دست آورید. چالش های روزانه که دریافت می‌کنید در همه مودها تصادفی هستند، اما معمولاً بسیار ساده هستند.

پس از کسب پنج امتیاز باز کردن قفل armory از چالش‌های روزانه خود،  Ninja vest در بخش Vest از منوی پرک موجود در Create-a-Class  باز می شود.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support