آموزش بهترین تنظیمات گرافیکی کالاف دیوتی موبایل 2024ّ

آموزش بهترین تنظیمات گرافیکی کالاف دیوتی موبایل 2024ّ

کالاف دیوتی موبایل همیشه آپدیت‌های مختلفی دریافت می‌کند و برخی از این آپدیت‌ها به طور کلی سیستم بازی را تغییر می‌دهند. تنظیمات گرافیکی کالاف دیوتی موبایل نیز از مواردی هستند که ممکن است با آپدیت تغییر کنند که این تنظیمات تاثیر بسیار زیادی روی بازی شما دارند و اگر از بهترین تنظیمات گرافیکی استفاده نکنید، بازی بی‌کیفیت و پر از لگ را تجربه خواهید کرد. در ایران موجو علاوه بر خرید سی پی در این مقاله با آموزش بهترین تنظیمات گرافیکی کالاف دیوتی موبایل نیز پرداخته‌ایم.

بهترین تنظیمات گرافیکی کالاف دیوتی موبایل

  • کیفیت گرافیک (Quality): Low
  • حداکثر فریم ریت (Frame Rate Max): Max
  • سایه‌ها (Shadows): غیر فعال
  • عمق دید (Depth of Field): غیر فعال
  • Ragdoll: غیر فعال
  • Bloom: غیر فعال
  • Anti-Aliasing: غیر فعال
  • BR Style: دینامیک

تنظیمات بالا جدیدترین و بهترین تنظیمات گرافیکی کالاف دیوتی موبایل هستند. اگر میخواهید با تنظیمات دیگر بازی کالاف آشنا شوید مقاله بهترین آموزش تنظیمات کالاف دیوتی موبایل گام به گام را بخوانید.

اگر دفعه اولتان است که کالاف دیوتی را نصب می‌کنید یا اگر آن را بعد از مدت‌ها آپدیت کردید، ممکن است گرافیک کالاف دیوتی کمی عجیب به نظر برسد با این حال با اعمال تنظیمات مناسب، می‌توانید عملکرد بهتری داشته باشید.

این تنظیمات گرافیکی کالاف دیوتی موبایل برای داشتن عملکرد بهتر مناسب هستند که تنظیمات بالا و سنگین گرافیکی، باعث می‌شوند تا بازی لگ داشته باشد به دلیل سنگین بودن گرافیک کالاف دیوتی موبایل، حتی قوی‌ترین موبایل‌ها هم ممکن است در تنظیمات گرافیکی سنگین، لگ و هنگی را تجربه کنند.

کیفیت گرافیک کالاف دیوتی موبایل

کیفیت گرافیک را در پایین‌ترین حالت خود قرار دهید؛ با این کار همچنان می‌توانید از گرافیک خوب کالاف دیوتی بهره‌مند شوید و بتوانید فریم ریت بسیار بالایی بگیرید. فریم ریت بالاتر باعث روان‌تر شدن بازی می‌شود و هرچه کیفیت گرافیکی را بیش‌تر کنید، پردازش بازی سخت‌تر و کندتر خواهد شد.

حداکثر فریم ریت کالاف دیوتی موبایل

فریم ریت را در بیش‌ترین حالت قرار دهید؛ هرچه نرخ فریم بیش‌تر باشد، بازی روان‌تر خواهد بود. با توجه به دستگاهتان حداکثر میزان فریم می‌تواند ۶۰، ۹۰ یا ۱۲۰ باشد. اگر موبایل گیمینگ داشته باشید می‌توانید فریم ریت بالاتری نیز دریافت کنید.

سایه‌ها در تنظیمات گرافیکی کالاف دیوتی موبایل

سایه‌ها را غیر فعال کنید تا منابع موبایلتان صرف پردازش سایه اشیا و بازیکنان روی زمین نشود.

عمق دید در تنظیمات گرافیکی کالاف دیوتی موبایل

عمق دید را برای دید بهتر مخصوصا در فواصل دور غیر فعال کنید.

Ragdoll تنظیمات گرافیکی کالاف دیوتی موبایل

گزینه Ragdoll را غیر فعال کنید تا بازی انیمیشن‌های اضافی در زمان کشته شدن کاراکترها نشان ندهد. در این حالت منابع موبایلتان صرف اجرای بهتر بازی می‌شوند.

Bloom تنظیمات گرافیکی کالاف دیوتی موبایل

تنظیمات Bloom را خاموش کنید تا جلوه‌های ویژه کم‌تری روی صفحه ببینید.

Anti-Aliasing تنظیمات گرافیکی کالاف دیوتی موبایل

تنظیمات Anti-Aliasing می‌تواند مقداری گرافیک بازی را بهتر و واقع‌گرایانه‌تر کند اما منابع موبایلتان به شدت درگیر پردازش این کار خواهد شد و درنتیجه فریم ریت پایین‌تر می‌‌آید. به همین دلیل توصیه می‌کنیم این مورد را هم غیر فعال کنید.

BR Style تنظیمات گرافیکی کالاف دیوتی موبایل

با قرار دادن استایل گرافیکی بازی روی حالت Dynamic، کالاف وضوح رنگ بهتر و شفاف‌تر خواهد داشت که به عملکردتان کمک می‌کند.

اگر می‌خواهید از گرافیک بالاتر و واقع‌گرایانه‌تر بهره‌مند شوید، کیفیت گرافیکی را بالاتر ببرید و گزینه‌های غیر فعال را فعال کنید. با این حال در این حالت فریم ریت بازی مخصوصا در زمان شلیک و نبردها، بسیار پایین‌تر خواهد آمد.برای بالا بردن گرافیک بازی کالاف دیوتی شما میتوانید مقاله بالا بردن گرافیک بازی کالاف دیوتی موبایل را بخوانید.

تنظیمات گرافیکی کالاف دیوتی موبایل شما چگونه است؟

در این مقاله به شکل کلی تنظیمات گرافیکی کالاف دیوتی موبایل را آموزش داده و بررسی کردیم. شما می‌توانید با تغییر گزینه‌های مختلف، بهترین تنظیمات را با توجه به دستگاهتان پیدا کرده یا از تنظیماتی که ما معرفی کرده‌ایم، استفاده کنید. نظر خود را راجع به این تنظیمات کالاف دیوتی برای ما بنویسید؛ همچنین می‌توانید تنظیمات خودتان را نیز به اشتراک بگذارید تا بقیه بازیکنان از آن‌ها استفاده کنند. نظرات و پیشنهادات شما به ما کمک می‌کنند تا مقالات و آموزش‌های بهتری را برایتان فراهم کنیم.

برای اطلاعات بیشتر از تنظیمات گرافیکی ویدئو تنظیم گرافیک بازی کالاف دیوتی موبایل را در رسانه callofduty.irببینید.

سوالات متداول

چگونه در بازی فریم ریت بالاتری داشته باشیم؟

کیفیت گرافیک را پایین‌تر آورده و میزان فریم ریت را روی حداکثر قرار دهید.

تنظیمات Anti-Aliasing چیست؟

این تنظیمات تیز بودن اشیا و کاراکترها داخل بازی را از بین برده و آن‌ها را واقعی‌تر نشان می‌دهد.

تنظیمات Ragdoll در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

روشن کردن این تنظیمات باعث می‌شود تا انیمیشن‌های کاراکترها مخصوصا در زمان زخمی و کشته شدن، واقعی‌تر باشند.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support