بازی Palworld – بهترین پال‌های خنثی [Neutral Pal]

بازی Palworld - بهترین پال‌های خنثی [Neutral Pal]
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 317
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

بازی Palworld جزئیات متنوعی دارد، در این مطلب از ایران موجو ما به شما علاقمندان بازی Palworld بهترین پال‌های خنثی (Neutral Pal) را معرفی می‌کنیم. همچنین شاید بخواهید بدانید در بازی Palworld چگونه رئیس برج Rayne را پیدا کنیم و شکست دهیم

کاوش در اکوسیستم متنوع Palworld موجودات مختلفی را نشان می‌دهد که هر کدام دارای ویژگی‌ها و توانایی‌های منحصر به فردی هستند که این گیم پلی را به روش‌های مختلف بهبود می‌بخشند. در میان بسیاری از حیوانات و گیاهان زنده خارق‌العاده‌ای که می‌توانید شکار کنید، ما Neutral Pals را داریم، موجوداتی بدون قدرت عنصری مشخص.

فقدان یک عنصر به این معنی نیست که Neutral Pals بی فایده هستند. از طرفی، در میان Neutral Pals برخی از باورنکردنی‌ترین هیولاها را از Palworld می‌یابیم، هم از نظر طراحی و هم از نظر نحوه برخورد شما با چالش‌های متعدد در مسیرتان. به همین دلیل است که ما بهترین Neutral Pals در Palworld را بررسی می‌کنیم و نشان می‌دهیم که چگونه می‌توانند به شما در گذراندن اوقات خوشی در archipelago کمک کنند.

لیست بهترین پال‌های خنثی در بازی Palworld

Melpaca

پال Melpaca در بازی Palworld

Melpaca یک موجود دیدنی جالب در Palworld است که شبیه یک لاما صورتی با چکمه‌های جذاب، دم بلند رو به بالا و گوش‌های کشیده است. درک اینکه چرا Melpaca به یک Pal مورد علاقه طرفداران تبدیل شده است، آسان است، اما جذابیت آن تنها دلیل نگه داشتن چنین همراه پشمالویی در تیم شما نیست.

Melpaca در اولین ساعات کاوش شما در سرزمین‌های وسیع Palworld ظاهر می‌شود. این بدان معناست که اکثر بازیکنان پس از به دست آوردن زین از Melpaca به عنوان اولین سواری خود استفاده می‌کنند، یکی از مهمترین قطعات فناوری که می‌توانید از همان ابتدا به دنبال آن باشید. بنابراین، در حالی که ملپاکا قدرت تحمل ماموریت‌های اواخر بازی را ندارد، یکی از بهترین Palها باقی می‌ماند زیرا مکانیک جدیدی را به شما معرفی می‌کند.

Eikthyrdeer

پال Eikthyrdeer در بازی Palworld

Eikthyrdeer به شما این امکان را می‌دهد تا در جستجوی منابع بیشتر و موجودات جدید به راحتی در مکان‌های بالاتری قرار بگیرید.

Eikthyrdeer’s Level 2 Lumbering Trait همچنین به شما کمک می‌کند تا چوب‌ها را سریعتر جمع آوری کنید، زیرا چوب منبع اصلی است که برای ساختن اولین پایگاه خود به آن نیاز دارید. بنابراین، از آنجایی که Eikthyrdeer معمولاً در مناطق علف‌زار یافت می‌شود، بدون شک یکی از بهترین Neutral Pal است که می‌توانید تا اواسط بازی که همه چیز سخت‌تر می‌شود داشته باشید.

Nitewing

پال Nitewing در بازی Palworld

Nitewing اولین موجود قابل سوار شدن است که بیشتر بازیکنان در Palworld پیدا می‌کنند. به لطف Travel Companion Partner Skill آن، Nitewing  تجربه بی‌سابقه‌ای از اکتشافات هوایی را ارائه می‌کند که مناطق جدیدی را باز می‌کند که قبلاً نمی‌توانستید به آنها دسترسی پیدا کنید.

در حالی که توانایی‌های پرواز Nitewing به آن کمک می‌کند تا از سایر Neutral Pals جدا شود، فهرست متنوعی از مهارت‌های فعال، آن را به یک مبارز قدرتمند تبدیل می‌کند. Nitewing به قدری در مبارزات خوب است که یک Nitewing سطح بالا می‌تواند حتی در ماموریت‌های آخر بازی نیز موفق باشد.

Ribunny

پال Ribunny در بازی Palworld

اجازه ندهید ظاهر Ribunny  شما را فریب دهد.  Skilled Fingers Partner Skillآن به طور قابل توجهی قدرت حمله Neutral Pals را افزایش می‌دهد و کارایی را در Weapon Workbench بهبود می‌بخشد. این بدان معناست که Ribunny می‌تواند یک دارایی بزرگ در پایگاه و فیلد شما باشد.

Galeclaw

پال Galeclaw در بازی Palworld

به لطف Galeclaw’s Galeclaw Rider Partner Skill، می‌توانید به سرعت در آسمان Palworld بچرخید و همزمان با اسلحه شلیک کنید. به همین دلیل است که وقتی یاد گرفتید چگونه سلاح‌های قدرتمندی را در پایگاه خود بسازید، Galeclaw  شریکی عالی برای غافلگیری دشمنان از سمت بالا می‌شود.

Galeclaw همچنین دارای یک ویژگی Level 2 Transporting Trait است، که آن را به یک افزونه میانه بازی تبدیل می‌کند که می‌تواند جمع آوری منابع را سرعت بخشد. به طور خلاصه، Galeclaw  یک Pal فوق‌العاده برای اکتشاف و نبرد است، که وقتی به پایگاه اختصاص داده می‌شود، کاربردهای خود را نیز دارد.

Gorirat

پال Gorirat در بازی Palworld

شاید در نگاه اول Gorirat عالی به نظر نرسد، اما این Neutral Pal می‌تواند خشم خود را برای تبدیل شدن به یک جانور وحشی در نبرد هدایت کند. مود Gorirat’s Full-power Gorilla به طور چشمگیری قدرت حمله خود را افزایش می‌دهد و به آن انرژی انفجاری می‌دهد که اغلب برای از بین بردن دشمنان کافی است. شراکت یک Gorirat با Pal‌هایی که حمله موجودات Neutral را تقویت می‌کنند، فقط این اثر را تقویت می‌کند.

Gorirat همچنین در Handiwork، Lumbering و Transporting برتری دارد و ارزش خود را در فعالیت‌های مختلف پایه و مدیریت منابع ثابت کرده است.

Grintale

پال Grintale در بازی Palworld

مانند Ribunny، Grintal  حملات Neutral Pals را تقویت می‌کند. با این حال، کاربرد Grintal در مبارزه را نمی‌توان به نقش پشتیبانی آن کاهش داد.

Grintal همچنین می‌تواند به عنوان یک mount استفاده شود، به این معنی که می‌توانید در بالای یک گربه وحشی وارد نبرد شوید. در نهایت، به لطف ویژگی Level 2 Gathering Trait، Grintal  در جمع آوری منابع و مواد غذایی ارزشمند بسیار مفید است.

Lunaris

پال Lunaris در بازی Palworld

Lunaris با Antigravity Partner Skill خود متمایز می‌شود که ظرفیت حمل شما را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد. مدیریت موجودی شما می‌تواند در Palworld سنگین باشد، به خصوص زمانی که برای اکتشاف طولانی تر حرکت می‌کنید. بنابراین، با Lunaris در کنار شما، نیازی نیست که برای خالی کردن جیب خود سریع به پایگاه بروید.

 Lunaris در مبارزه نیز عالی است، با حملات قدرتمند خود به شکست دشمنان قدرتمند کمک می‌کند. این Neutral Pal تا اواخر بازی در دسترس نیست. با این حال، باید در اسرع وقت Lunaris را ردیابی کنید و آن را به تیم خود اضافه کنید.

Fenglope

پال Fenglope در بازی Palworld

Fenglope یکی دیگر از پال‌های خنثی است که می‌توان سوار شد و دوبار پرش کرد. با این حال، تعداد کمی از Palها از هر عنصری می‌توانند با چابکی Fenglope در هنگام بردن شما از یک قصر به قصر دیگر برابری کنند. به همین دلیل است که Fenglope  همچنان گزینه اصلی بسیاری از بازیکنان است.

Fenglope همچنین در مبارزات بسیار قوی است و سطح 2 Lumbering Trait آن می‌تواند به شما کمک کند تا چوب را ذخیره کنید. چابک بودن و کاربردی بودن است که Fenglope را به انتخابی آسان برای هر نوع تیمی تبدیل می‌کند.

Paladius

پال Paladius در بازی Palworld

Paladius یکی از قوی ترین Pal‌ها در Palworld است. دلیلی وجود دارد که چرا Paladius به عنوان یک Pal افسانه‌ای در Palworld  انتخاب شده است: می‌تواند راحت و بدون دردسر با اکثر تهدیدات بازی روبرو شود. علاوه بر این، به لطف ترکیبی از اتک‌های خنثی و یخی، Paladius  می‌تواند به شما کمک کند تا قدرتمندترین اژدهایان بازی را از بین ببرید.

Paladius  به لطف Partner Skill خود، Holy Winged Knight، به شما امکان می‌دهد آن را برای پرش سه‌گانه در هوا استفاده کنید. این یک ویژگی شگفت‌انگیز است که عبور از هر محیطی را آسان می‌کند و به شما دلیل جدیدی برای جستجوی اسرار در هر گوشه و کنار archipelago در Palworld می‌دهد.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support