صدای اصلی سیری در پرسونا 5 ظاهر می شود

Persona 5 Strikers
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 788
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

اگر بازی persona 5 strikers را بازی کرده باشید بین صداهای کاراکترها حتما صدای آشنایی به گوشتان خورده است. صدایی که هرروز و هرروز آن را شنیده‌اید. دستیار دیجیتالی که در گیم وجود دارد همان دستیار گوشی‌های آیفون یعنی siri  است. برای اشنایی بیشتر با بخش اخبار بازی سایت ایران موجو همراه باشید.

صدای دستیار بازی Persona 5 Strikers همان سیری آیفون است

اگر تا حالا صدای سیری به گوشتان نخورده کافی است گوشی آیفون خود را بردارید و دکمه home آن را نگهدارید، سیری منتظر صحبت‌کردن شما می‌ماند و پس از درخواست، سیری به شما جواب می‌دهد. سوزان بنت که همان گوینده دستیار سیری است کار خود را از تبلیغ آیفون 4s آغاز کرد و بعد هم‌صدای سیری در آیفون شد؛ منتها بعد از انتشار آیفون 7 صدای سیری کمی تغییر کرد و کامپیوتری‌تر شد. اگر به صدای سیری آیفون‌های سری جدید دقت کنید، می‌بینید با صدای دستیار داخل بازی پرسونا 5 متفاوت است. دلیل این تفاوت همان کامپیوتری شدن صدای سیری از آیفون 7 به بالاست. صدایی که در بازی استفاده شده صدای سوزان بنت و یا همان siri در آیفون 4، 5 و 6 است.

Persona 5 Strikers
Persona 5 Strikers

سوزان بنت در این مورد توییت زد:

” برید و صدای سیری سوزان را به‌عنوان emma در بازی جدید P5Strikers ببینید.”

پس از این توییت طرف‌داران زیادی به سمت این بازی رفتند و از زنده شدن خاطرات خود در جواب سوزان توییت گذاشتند. بازی Persona 5 Strikers از همین‌الان بر روی استیم و پلی‌استیشن قابل دانلود است و  صدای emma  درون بازی که همان دستیار دیجیتالی است را سوزان بنت یا سیری در آیفون گویندگی کرده است. امیدواریم از این مطلب سایت ایران موجو استفاده کرده باشید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support